Youtube Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Youtube Yönetimi Neden Yapılır
Günümüzde en çok ziyaret edilen video izleme platformu olması nedeniyle daha etkin bir tanıtım oluşturmak amacıyla Youtube yönetimi yapılmaktadır.
Youtube Yönetimi Faydası
Youtube yönetimi sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bu da işinizi ve gelirinizi kısa sürede artırmanız anlamına gelmektedir.
R R
Youtube Yönetimi Çalışma Sonucu
İşletmenizin veya kurumunuzun insanlar tarafından daha fazla tanınması mümkün olacaktır. böylelikle sadece maddi anlamda değil prestij bağlamında da büyük bir ilerleme yakalanacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Günümüzde video izleme platformları arasında bir numara olan Youtube olması sebebiyle daha etkin bir tanıtım vermek için Youtube yönetimi gerçekleştirilmektedir. İnternet aracılığı ile youtube yönetimi kendi markanızı çok daha büyük bir hale getirebilmek, internet sitesine daha fazla ziyaretçi çekebilmek için mükemmel bir platform sunabilmektedir. Youtube reklamlarınızdan ve hizmet  sizde kolayca para kazanabilirsiniz.

Youtube, dünya üzerinde son derece popüler video paylaşım ağı olarak yer almaktadır. 2006 yılında Youtube Google şirketi tarafından satın alındı. Google’ın bünyesinde yer alan dünyanın en geniş video paylaşım servisi olan YouTube farklı konularda video barındırmaktadır.

İşletmenizin ya da kurumunuzun insanlar aracılığı ile daha fazla tanınması mümkün olmaktadır. Bu sayede maddi olarak değil prestij konusunda da büyük bir ilerleme yakalanır. Youtube yönetimi hizmetini satın alacak olan müşterilerimizin çalışma talep ettiği internet adresleri özenle incelenerek ve uygulanacak olan çalışmaların belirlenmesi ile beraber müşterimizin istediği şekilde düzenlenmektedir. Youtube yönetimi ile beraber geniş kitlelere ulaşabilmek mümkündür.

Sektör Analizi
Kanalınıza gönderilen düzenli içerik üzerinden organik büyüme oluşturmaya çalışıyoruz ve sektörünüzü analiz ediyoruz.
U U
İzleyici Araştırması
Kullanıcılarınızla etkileşim oluşturmak, kitlenizin markanızla bağlantılı olarak pozitif bir güçlendirme ile bağlı kalmasını sağlıyoruz.
Kanal Düzeni
Ücretli fırsatlar, videodan önce gösterilen veya video içinde gösterilen reklamlar ve alakalı videolarda öncelikli yerleşimler şeklinde değerlendirme ile birlikte takibi yapılmaktadır.
Reklam Optimizasyonu
İletiniz, potansiyel müşteri adayları oluşturma ve bunları dönüştürme konusunda mümkün olan en iyi şansı elde etmek için hedeflediğiniz kitleye göre belirlenir.
Etkileyici Sosyal Tanıtım
Platformunuzdaki önemli içerik oluşturuculara, markanızı övmek, benzersiz ve ilgi çekici içeriklerle sizinle birlikte çalışmaları için ulaşıyoruz.
Z Z
l l
Raporlama
Özel raporunuz, YouTube'da nerede olmanız gerektiğini ve olması gereken konuma ne kadar yaklaştığınız konusunda bilgileri içermektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Youtube Yönetimi Nedir?

İnternet üzerinden youtube yönetimi nedir ve nasıl kullanılır? Sorusuna buradan yanıt veriyoruz. Youtube, kendi markanızı daha büyük bir hale getirmek, internet adresinize daha fazla ziyaretçi çekmek için mükemmel bir platform olarak yer almaktadır. Bununla beraber Youtube reklamlarınızdan ve hizmet tanıtımlarınızdan para kazanabilirsiniz.

Youtube, dünya üzerinde popüler video paylaşım ağı olarak hizmet vermektedir. 2006 yılında Youtube Google tarafından satın alınmıştır. Google’ın bünyesinde hala dünyanın en geniş video paylaşım servisi olarak bilinen YouTube pek çok farklı konuda video barındırmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Youtube, Google’ın satın alması ile beraber birçok farklı değişikler yapmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi insanları YouTube’da paylaşım yapmaya itmek için yeni bir reklam modelinin kullanılmasıydı. Google kendi platformları üzerinde Google AdSense’i kullanmaya başladı. Bu sayede insanlar video yükleyecek ve yüklediği başarılı videolardan para elde edecektir. YouTube’dan para kazanabilmek için bir kanalınız olması gerekmektedir. Bununla beraber telif hakları tamamen size ait olan video içeriklerinizin olması gerekir. İçeriklerinizi hazırladıktan sonra hesabınız için para kazanma özelliğini açarak Google AdSense reklamlarına yer verebilirsiniz.

İnsanlar videolarınızı izleme sırasında bu reklamlara tıkladığı zaman tıklama başı maliyet ile fiyatlandırılıyor ve bu sayede sizde para kazanmanın da ilk adımını atıyorsunuz. Google AdSense ödemeleriniz yapıldıktan sonra ödemenizi belirlediğiniz bir banka hesabına her ayın belli dönemleri içerisinde alıyorsunuz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  • Youtube, sizlerden her zaman orijinal olmanızı, özgün içerikler üretmenizi istemektedir.
  • Youtube’a içerik eklemeden önce telif hakkına neden olan içerik ya da müziklere bakmanız gerekir.
  • Etiket ve anahtar kelimelerinizi tamamladıktan sonra açıklama eklemeniz son derece önemlidir.
  • Orijinal fikirler bularak kitlenizi arttırabilirsiniz.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap