Mobil SEO

AYRINTILARI

t t
Mobil SEO Neden Yapılır
Mobil seo hizmeti ile günümüzdeki internet kullanımında artan mobil kullanımına yönelik seo çalışmaları ile mobil arama motorlarında üst sıralara çıkılması amacıyla yapılmaktadır.
Mobil SEO Faydası
Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen mobil seo hizmeti ile mobil uyumlu arama motorlarında ve mobil kullanan hedef kitleye daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşılabilmektedir.
R R
Mobil SEO Çalışma Sonucu
Mobil seo hizmeti sonucunda mobil uyumlu cihazlardan internet giren kişiler içinde tanıtım ve hedef kitleye ulaşılmada başarı sağlanmış olmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Mobil Seo hizmetleri günümüzde cep telefonu kullanımının oldukça yaygınlaşması ve insanların birçok ihtiyacını cep telefonundan rahatsız ve zahmetsizce karşılayabilmesi sonucu oldukça önemli bir hale gelmiştir. Sunulan Mobil Seo hizmetinin temelinde sunulan hizmet ve ürünlerin mobil arama motorlarında üst seviyelerde yer almasıdır. Bu amaçla çeşitli seo çalışmaları mobil telefonlara yönelik geliştirilerek uyumlu hale getirilmektedir.

Mobil seo hizmetinin temelini internet sitelerinin mobil telefonlar için uyumlu hale getirilmesi almaktadır. Ancak bu şekilde mobil telefonlar üzerinden hedef kitleye başarılı ve verimli bir şekilde ulaşılmaktadır. Sunulan mobil seo hizmetleri neticesinde; google mobil uyumluluk testi, mobil cihazlar için performans testi ve mobil siteler için en uygun içeriklerin sağlanması hizmetleri sunulmaktadır.

Mobil seo hizmeti sonucunda mobil uyumlu cihazlarla internete giren ve genellikle mobil cihazları kullanan kişiler içerisinde hedef kitleye ulaşılarak hedeflenen başarı sağlanmış olmaktadır. Özellikle günümüzde mobil cihazları kullanan kişi sayısının en yüksek seviyeye ulaşması ile mobil seo hizmetleri sitelerin başarısı ve hedef kitleye ulaşması için vaz geçilmez bir hal almıştır.

UI Analizi
Web siteniz SEO stratejinizde en büyük faktörlerden biridir. Mobil arama sonuçlarını etkilemek için mobil deneyimi optimize ediyoruz.

> >
U U
Yük Süresi Analizi
Geleneksel SEO stratejileri gibi, arama görünürlüğünüzü artırmak için çevrimiçi etkileşim ve beyaz şapka bağlantı oluşturuyoruz.

Sayfada
Kampanyanızdan seçtiğimiz anahtar kelimeler, ile kitleniz hakkında derinlemesine araştırmalar yapıyoruz.

1 1
Off-Page
Aynı deneyimi mobil kullanıcılarınızla paylaşmak önemli olsa da, bir mobil cihazda etkin bir şekilde erişebilmelerini sağlıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu
Web siteniz, mobil kullanıcı deneyiminin mobil web'de gezinmek için optimize edildiğinden emin olmak için değerlendirilir.

} }
! !
Aramak için tıklayın
Rekabetiniz, mobil arama sonuçlarına girişiniz için en büyük engel olabilir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Sizler de eğer çalışmalarınızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Mobil SEO Nedir?

Hemen hemen herkesin akıllı cep telefonuna sahip olması ve internete girişlerin pek çoğunun mobil cihazlarla yapılması mobil SEO alanını doğurmuştur. Mobil SEO web sitelerinin telefon ve tablet gibi web cihazlarında en iyi şekilde görüntülenebilmesini sağlayan yöntemlerinin genel adıdır. Genelde bakıldığında masaüstü görünüm ile mobil görünümün farklı olduğu gözlemlenmektedir. İşte bunun nedeni mobil cihazlardan giren kimselerin daha rahat bir şekilde gezebilmeleri ve işlerini halledebilmeleridir.

Nasıl Yapılır?

Mobil SEO son derece teknik bir konudur. En başından sitenin tasarlanmasından itibaren bu konu üzerine eğilinmelidir. Mobil uyumlu site tasarımı yaparak her cihazda ideal birşekilde görüntülenmeyi sağlamak gereklidir. Bunu yapacak kişiler ise internet sitesi kodlamak için gerekli olan yazılım dillerine hakim olmalıdır. Aksi takdirde içinden çıkılmaz bir durum ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabilecektir.

Site tasarımı yapıldıktan sonra da işler bitmemektedir. Eklenecek içeriklerin tamamının mobil uyumlu hale getirilmesi ve her türlü cihazda en iyi şekilde görüntülenebilmeleri gereklidir. Aksi takdirde başarılı bir sonuç elde etmek mümkün olmayacaktır.

Mobil SEO teknikleri arasında en önemli olanlardan birisi de mobil url’ler olmaktadır. Bu url’ler sitenizin mobil uyumlu olduğunu göstermekte ve aynı zamanda mobil cihazlarda daha hızlı yüklenme imkanı sunmaktadır.

Sitenizin mobil aramalarda üst sıralarda görünmesini sağlamak için sesli aramalara da uyumlu bir hale getirmek gereklidir. Zira son zamanlarda hızla artan bir şekilde sesli aramalar yapıldığı tespit edilmektedir. Bunlara ek olarak sayfa hızının da kolay yüklenebilmesi için yüksek olması gereklidir.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  1. Her mobil cihaz için standart görünüm sağlanmalı
  2. Yüksek hız ile erişim imkanı oluşturulmalı
  3. Site tasarımı ile içeriği mobil uyumlu olmalı

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap