pazarlama otomasyon hizmetleri

AYRINTILARI

t t
Pazarlama Otomasyon Hizmetleri Nasıl Yapılır
Pazarlama otomasyon hizmetleri istediğiniz müşteri çevresini otomatik olarak bilgilendirme sistemidir. E mail ya da telefon gibi seçtiğiniz kanallarla otomatik mesajlar atılacaktır.
Pazarlama Otomasyon Hizmetleri Faydası
Otomasyon sistemi ile saniyeler içinde binlerce kişiye mesajınız ulaşacaktır. Bire bir müşterilerle iletişim kurmak ve bunun için yapılan masraflara göre çok daha avantajlıdır.
R R
Pazarlama Otomasyon Hizmetleri Çalışma Sonucu
Otomasyon sistemi kullanırken potansiyel müşterilere hitap edip, daha büyük kitlelere ulaşmanız daha fazla dönüş anlamına gelecektir. Şirketinizin cirosunun artması ve büyümesini sağlayacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

İnternet adresleri üzerinden hedefte bulunan kitlenin doğru alanlarda iletişim kurulacak şekilde düzenlenebilmesi adına pazarlama otomasyon hizmetleri devreye girmektedir. Pazarlama hizmetlerinin asıl amaçları arasında hizmet ya da ürünlerin farkındalığını kullanmak gelmektedir. Pazarlama otomasyon hizmetleri ise yapılacak olan uygulamaların insan eli değmeden olabildiğince kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır. Pazarlama otomasyon hizmetleri özellikle internet üzerinden yapılan çalışmalar sırasında sizlere kolaylık sunmaktadır.

Pazarlama otomasyon hizmetleri müşterileri otomatik olarak bilgilendirmektedir. Farklı iletişime kanalları üzerinde pazarlama otomasyon hizmetleri sayesinde otomatik mesajlar atılacaktır. Pazarlama otomasyon hizmetleri sayesinde saniyeler içinde binlerce kişi mesajınızı alacaktır. Müşterilerle etkin şekilde iletişim kurmak son derece uygun maliyetlerde olmaktadır. Pazarlama otomasyon hizmetleri kullanırken potansiyel müşterilere hitap ederek şirketinizin gelirini arttırabilirsiniz.

İnternet üzerinde gerçekleştirilen pazarlama otomasyon hizmetleri sırasında özellikle ulaştırılmak istenen mesajın hedef kitleye ulaşmasında kullanılmaktadır. Pazarlama otomasyon hizmetlerinin her zaman profesyonel şekilde çalışmaların yapılması gerekmektedir. Pazarlama uygulanmak istenen hizmet ya da ürünler konusunda tüm verilerin dijital platformlar üzerinden hedef gönderilmesi gerekmektedir.

Hedef Kitle
Çevrimiçi bir kitle oluşturun, onları nerede bulduğunuza ve neyle ilgilendiğine göre bölümlere ayırın.

İçerik Stratejisi
İçeriğinizin kitlenizle etkileşime girmesine izin verin ve web sitenizde bunları ödeme yapan bir müşteriye dönüştürme şansı verin.

CRM Entegrasyonu
Müşteri odaklı satış ve pazarlamanın ardından müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak anlayışının hâkim olduğu bu yönetim felsefesinde, uzun süreli müşteri ilişkileri ve müşteri sadakati hedeflenmektedir.
Form Toplama
Pazarlama otomasyon danışmanlarımız, potansiyel müşterileriniz için her detayın toplanmasını ve pazarlama ile CRM çalışmalarına bağlı olmasını sağlar.

Potansiyel Müşteri
Potansiyel müşterilerinize yardımcı olarak belirli bir devamlılık haline sokarız ve potansiyel müşterilerinizi sürekli olarak takip ederiz.

internet analizi
Web sitenize nasıl göz attıklarını veya pazarlama girişimlerinizle nasıl etkileşimde bulunduklarını öğrenerek kitleniz hakkında benzersiz bir fikir edinin.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Pazarlama Otomasyon Hizmetleri Nedir?

Web siteleri üzerinden özellikle hedeflenen kitlenin doğru platformlarda ve uygun içeriklerle iletişim kurulacak şekilde düzenlenebilmesi için pazarlama otomasyon çalışmaları yapılmalıdır. Pazarlamanın asıl amacı hizmet ya da ürünlerin farkındalığını ortaya koymak adına gerekli çalışmaların yapılmasını kapsamasıdır. Otomasyon ise yapılacak çalışmaların insan eli değmeden olabildiğince gerçekleştirilmesini sağlamaktır. İki kelimenin birlikte kullanılması özellikle internet üzerinden yapılan çalışmalar sırasında gerekli bütün işlemlerin kapsamlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Nasıl Yapılır?

Dijital ortamda yapılan pazarlama çalışmaları sırasında özellikle verilmek istenen mesajın hedef kitleye ulaştırılması için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu durumda özellikle pazarlama otomasyon hizmeti profesyonel şekilde çalışmaların yapılması için alanında uzman olan kişiler ile çalışma imkanı sağlamaktadır. Pazarlama yapılacak olan hizmet ya da ürünler için bütün verilerin toplandı süre dijital platformlar üzerinden hedef kitleye ulaştırılması sağlanır. Bunun için yapılacak olan çalışmalar oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Farklı yöntemlerin kullanılması özellikle daha kısa süre içerisinde daha fazla kişiye ulaşım sağlanması açısından önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Yapılacak olan çalışmalar sırasında özellikle dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi içerik kişiselleştirme çalışmalarıdır. İçeriklerin özellikle markaya da firmaya uygun şekilde kişiselleştirilmesi gerekir.
  • Kurulacak olan iletişimin geniş çaplı düşünülmesi gerekir. Özellikle otomasyon platformu pazarlamacıların alıcıyı temsilcileri ulaştırmadan etkileyebilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle doğru çalışma yapılması yüksek etki elde edilmesini sağlayabilir.
  • Pazarlama otomasyonunda özellikle potansiyel müşteriler için satın alma sürecinin ne derece ilerlediğinin belirlenmesi gerekir. Bu nedenle gerekli araştırmaların ve karşılaştırmaların yapılmasıyla analizin sağlanması önemlidir.
  • Çalışmalar sırasında öngörü analizlerinin yapılması gerekir. Özellikle potansiyel müşterilerin belirlenebilmesi için gerekli işlemlerin düzenli şekilde yapılması önemlidir. Aynı zamanda yapılan çalışmalar olasılıkların hesaplanmasını da sağlar.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap