Magento SEO

AYRINTILARI

t t
Magento SEO Neden Yapılır
Magento seo çalışmaları ile günümüzde Ebay tarafında desteklene ve oldukça hızlı gelişen magento e- ticaret sistemine başarılı olmak amacıyla yapılmaktadır.
Magento SEO Faydası
Gerçekleştirilen başarılı bir magento seo hizmeti kurduğunuz e-ticaret ile hedef kitleye ulaşarak internet üzerinde yüksek satış sayılarına ulaşabilmektedir.
R R
Magento SEO Çalışma Sonucu
Sunulan magento seo hizmeti ile kurulan e-ticaret sitesi uzun süreli ve karlı bir siteye dönüşerek yüksek oranda başarı sağlanmış ve karlılık sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Magento SEO uygulamaları internet adresleri üzerinde açık kaynak kodlu altyapı imkanı sunmaya devam eden Magento’nun arama motorları kriterlerine en iyi şekilde uyum göstermesidir.

Genel olarak Magento SEO uyumlu şekilde üretimi yapılan ve kullanıma sunulan bir hizmettir. Bununla beraber üzerinde yapılacak çalışmalar sayesinde daha iyi başarılar elde edilebilmektedir.

Magento SEO uygulamaları ile beraber günümüzde Ebay tarafında desteklenmiş olan ve oldukça hızlı gelişen magento e- ticaret uygulamaları içerisinde başarılı olmak amacıyla yapılmaktadır. Yapılacka olan başarılı bir magento SEO hizmeti ile kurulacak olan e-ticaret ile hedef kitleye ulaşarak internet üzerinde yüksek satış sayılarına gelmektedir.

Sizlere verilecek magento SEO hizmeti ile kurulmuş olan e-ticaret sitesi uzun süreli ve karlı bir siteye dönüşerek yüksek oranda başarı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Magento SEO uygulamalarımız ile beraber müşterilerimizin magento alt yapılı e-ticaret siteleri için SEO çalışmasına yardımcı oluyoruz. Magento bir e-ticaret alt yapısı olarak bilinmektedir. Magento SEO çalışmasıyla beraber müşterilerimizin e-ticaret internet adresleri üzerinde ilk olarak geniş çaplı bir proje ve rakip analizimizi de yapıyoruz. Daha sonra çalışmalarımızdan çıkan sonuçlara işlemleri başlatıyoruz.

Proje analizi
Doğru sonuçlar için doğru yaklaşımı planladığımızdan emin olmak için her bir SEO kampanyasının tüm yönleryle inceliyoruz.
U U
Rakip analizi
En iyi rakipler, SEO performanslarını ve üst sıralara nasıl ulaştıklarını anlamak için analiz edilir.
Sayfa Optimizasyonu
SEO uzmanlarımız, optimum arama görünürlüğü için ürün listelemelerinin yapısına ve içeriğine değişiklikler uygular.
Ürün İncelemeleri
Ürün aramalarını, daha fazla arama görünürlüğü için ürünlere pozitif bir alım sergilemek için kullanıyoruz.
Yeniden Değerlendirilmesi
SEO devam eden bir süreçtir. Algoritmalar değiştikçe, web sitelerini optimize etme yaklaşımımız da değişir.
Kapalı Sayfa
Bir sayfanın arama motorlarına değerini iyileştirmek için site dışı bağlantılar ve çevrimiçi etkileşimler oluşturmak için uzun çabalar sarf edilir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer Magento SEO çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Magento SEO Nedir?

Magento SEO çalışmaları e-ticaret sitelerine açık kaynak kodlu altyapı imkanı sunan Magento’nun arama motorları kriterlerine uydurulmasıdır. Esasında Magento SEO uyumlu olarak üretilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Ancak üzerinde yapılacak çalışmalar ile daha iyi başarılar elde edebilmek mümkündür. İşte bu çalışmaların tamamına kısaca Magento SEO adını verebiliriz.

Magento SEO çalışmaları altyapının kurulması aşamasından başlayarak kullanılması sırasında yapılan tüm aktiviteleri kapsamaktadır. İşte bu sebeple çok geniş bir alandan bahsetmekteyiz. Eğer bu alanda yeteri kadar bilginiz yok ise yeteri kadar mesafe kat edebilmeniz mümkün olmayacaktır. Bu sebeple profesyonel destek almanızı sizlere tavsiye ederiz.

Nasıl Yapılır?

Magento SEO nasıl yapılır diye merak edenler için kısa ve öz bir giriş yapacağız. Ancak bu alanın bir hayli geniş olduğunu da unutmamanız gerekir. Bu kapsamda sitenizin bir haritasını oluşturmak arama motorları için büyük bir kolaylık olacaktır. Böylelikle sitenizin daha kolay bir şekilde indekslenmesi ve yayınladığınız yazıların arama motorlarında görünmesi mümkün olabilecektir. Bunun yanı sıra robots.txt dosyası oluşturarak da sitenizde indekslenmesini istediğiniz alanların tespitini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu teknik konuların haricinde içerik açısından da doygun bir site üretmeniz gereklidir. Örneğin kullanılan fotoğrafların kaliteli ve özgün olması gereklidir. Ürünü en iyi şekilde gösteren bu fotoğraflar aynı zamanda etiketlenerek arama motorlarına da tanıtılmalıdır. Bu sayede görsel aramalarında ilk sıralarda görünebilmeniz de mümkün olacaktır.

Tüm siteler için olduğu gibi Magento SEO için de sosyal medya çalışmaları son derece önemlidir. Bu sebeple tüm sosyal medya platformları aktif bir şekilde kullanılmalıdır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Özgün içerik kullanılmalı
  2. Google ve diğer arama motorlarının algoritmaları ihlal edilmemeli
  3. Zararlı backlink gibi uygulamalardan kaçınılmalı

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap