android uygulama geliştirme

AYRINTILARI

t t
Android Uygulama Geliştirme Neden Yapılır
Günümüzde pek çok kimsenin mobil cihaz kullanması nedeniyle internet sitelerine daha kolay erişimin sağlanabilmesi için Android uygulama geliştirme yapılır.
Android Uygulama Geliştirme Faydası
Bir internet sitesinin daha profesyonel bir şekilde görünmesini sağlar. Ayrıca düzenli ziyaretçilerin oluşmasına olanak sağlar. İnternet sitesi için kullanım pratikliği sunar.
R R
Android Uygulama Geliştirme Sonucu
Android uygulama sayesinde düzenli ziyaretçilerin sayısında artış sağlanır. Kullanıcılara bildirim gönderebilir ve böylelikle geri dönüşüm oranlarını büyük oranda artırabilirsiniz.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Pazarlama ve satışın internetten yapılması bazı taktikleri gerektirir. Bu nedenle alt yapı çalışmaları ie firmanızı üstlere taşıyabilirsiniz.

Android uygulama geliştirme  özellikle android işletim sistemi için yapılan bir uygulamadır.yapılacak işlemlerin daha kolay hale gelmesi için bu geliştirme işlemlerine başvurulur. Probay Medya ile de alabileceğiniz bu hizmetlerde kullancılara özel işlemler yapılır. Öncesinde belli bir pan hazırlanır ve buna göre işlemler yürütülür.

Android uygulama geliştirme  işleminde kavram aşaması en önemli bölümlerdendir. Orijinal fikirlerin yer aldığı bu aşamada mobil uygulamalar konusunda yenilikçi sonuçlar vermekteyiz.Planlama bölümünde Ux uzmanlarımız kolay kullanıcı arayüzü oluşturmak için mobil kullanıcıları değerlendirmektedir.Prototip bölümünde pazarlama uzmanlarımız, mobil alanda pazarlama stratejilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.   Kullanıcıların ilgisini artıtan işlemler sürdürerek satış kapasitesine katkıda bulunur. Farklı  sürümlerde oluşturulan Android için uyumluluğu geliştirmek kritik bir aşamadır. Yayınlama bölümünde markanız ve kullanıcılarınıza yönelik istenen mesaj mükemmel şekilde verilir. Teknik destek talepleri atlanmadann bu süreçler gerçekleştirilir. Uygulamalar kullanıcı tarafından sorun yaratırsa çözümde bakım  bölümü etkilidir.

Kavram
Müşterilerimizin orijinal fikirlerine dayanan yenilikçi mobil uygulamalar oluşturma konusunda 8 yılı aşkın deneyime sahibiz.

8 8
@ @
Planlama
UX uzmanlarımız, orijinal deneyim ile uyumlu kalırken öğrenmesi kolay kullanıcı arayüzleri oluşturmak için ortalama mobil kullanıcıları inceler.

Prototip
Pazarlama uzmanlarımız, mobil uygulamalarınız için etkili bir pazarlama stratejisi oluşturarak geniş çapta benimsenme ve kullanıcı ilgisinin artmasını sağlar.

Geliştirmek
Maksimum uyumluluk sağlamak için, geniş bir cihaz yelpazesinde ve Android'in farklı sürümlerinde oluşturduğumuz her bir mobil uygulamayı test ediyoruz.

İletişim
Özel Android uygulamanızın kullanıcı arayüzü, markanızla ve kullanıcılarınıza iletmek istediğiniz mesajları mükemmel bir şekilde gönderebileceğinzi şekilde planlanmıştır.

Bakım
Müşterilerimize teknik destek taleplerini kabul ederek ve uygulama kullanıcılarının içine girdiği sorunları çözerek desteklemeye devam ediyoruz.

Android Uygulama Geliştirme Nedir?

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan, uygulamalarda yapılan android uygulama geliştirme hizmetleri, özellikle yapılacak olan işlemlerin daha kolay hale getirilmesini sağlamaktadır. Kullanıcılar için hazırlanmış olan uygulamalar özellikle kullanılan cihazlar üzerinden yapılacak olan işlemlerin kolayca yapılmasını sağlamaktadır. Uygulamaların geliştirilmesi için profesyonel şekilde yapılan çalışmalar doğrultusunda kullanıcılara farklı hizmetler sağlamaktadır.

Nasıl Yapılır?

Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için yapılan android uygulama geliştirme çalışmaları uygulamaların daha etkili olmasını sağlamaktadır. Yapılacak olan tercihlere göre değişecek olan her uygulamada düzenli şekilde yapılacak olan geliştirme çalışmaları uygulamalar üzerinden yapılan işlemlerin gelişen teknolojiye uygun hale getirilmesini sağlamaktadır. Android işletim sistemi için hazırlanmış olan uygulamalarda var olan özellikler üzerinden yapılan geliştirme çalışmaları ile uygulamalarda eksik olan ya da geliştirilebilir olan özelliklerin iyileştirilmesi sağlanır.

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde kullanılan cihazlar ile yapılacak olan işlemlerinde geliştirilmesi sağlanmaktadır. Kullanıcılar bu sayede tek cihaz üzerinden daha fazla işlem yapabilir duruma gelmektedir. Geliştirme çalışmalarını yaparken özellikle Java diline hakim olmanız gerekir. Bu nedenle profesyonel yardım alınması önemlidir.

Android uygulama geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Geliştirme çalışmalarında özellikle yapılan işlemler sırasında bu alanda yeterli deneyime sahip olan kişiler tarafından işlem yapılması önemlidir.
  • Özellikle ihtiyaçları karşılayacak şekilde uygulama geliştirme çalışmalarının yapılması gerekir.
  • Öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Daha sonrasında yapılan işlemler ile uygulamalar geliştirilebilir.
  • Uygulamaların geliştirilmesi sırasında yapılacak olan işlemler ilk aşamadan itibaren dikkatli şekilde yapılmalıdır. Aynı zamanda kullanılacak olan Java dilinin bilinmesi gerekir. Yeterli bilgiye sahip olmayanlar bu konuda araştırma yaparak deneyim kazandıktan sonra uygulama yapabilirler.

Geliştirme hizmetlerinde öncelikle uygulamanın daha kullanışlı hale gelmesini sağlamak olduğundan amaca uygun şekilde hareket edilmelidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap