Yahoo & Bing
Reklamları

AYRINTILARI

t t
Yahoo&Bing Reklamları Neden Yapılır
Yahoo&bing reklamları hizmeti ile günümüzde Google kadar yoğun kullanımı olmasa da Yahoo arama motorunun reklam ağı kullanılarak tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi planlanmaktadır.
Yahoo&Bing Reklamları Faydası
Yahoo&bing reklamları hem ülkemizde hem de dünyada odlukça yaygın olarak kullanılan yahoo arama motorunun tüm reklam ve tanıtım olanaklarından faydalanılmış olmaktadır.
R R
Yahoo&Bing Reklamları Çalışma Sonucu
Yahoo&bing reklamları hizmeti sonucunda da Yahoo bing kullanan kişiler tarafından firmanın ve ürünlerin tanınması ve hedef kitleye tam anlamıyla ulaşılması sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Yahoo Bing reklamları başta ABD olmak üzere tüm dünyada etkin olarak kullanılsa da ülkemizde son yıllarda dikkat çekmeye başlayan bir reklam yöntemidir. Bu reklam yönteminde Yahoo arama motoru verileri kullanılmaktadır. Ülkemizde Yahoo kullanıcı sayısı artarken genelde daha bilinçli bir kemsin kullanması bu reklam yönteminin etkinliğini ve sonuca ulaşmasını oldukça olumlu etkilemektedir. Google reklamlarına göre hedefe ulaşma ve maliyet anlamında çok daha avantajlı durumdadır.

İnternet sitemiz firmanızın internet sitesindeki ürün ve hizmetlerin tanıtımını en etkili ve en etkileşimli şekilde sağlamak amacıyla Yahoo Bing reklam kuralları doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Özellikle ülkemizde fazla bilinmemesinden kaynaklı olarak internet sitemiz Yahoo arama motoru ve reklamları konusunda uzman personellerle sizler için en etkili ve hedef kitleye en iyi mesajı veren bir reklam hizmeti için çalışmaktayız.

İnternet sitemiz tarafından etkili ve deneyimli bir şekilde gerçekleştirilen Yahoo Bing reklamları hizmeti neticesinde daha bilinçli, daha kaliteli ve uygun maliyetli reklam faaliyetleri gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Sektör Tanıma
Hedeflerinizi, en çok hitap ettiğiniz kitleleri tanıyıp onlara dayalı olarak özel kampanyaları oluşturacağız.
Strateji
Zamanla, müşterilerimiz para kazanabilir ve devam eden kampanya yönetimi yoluyla geri dönüşümlerini artırabiliriz.
Karşılaştırma ve İyileştirme
Platformda yer alan her bir reklamı, tıklama oranlarını ve dönüşümlerini artırmak için analiz ederiz ve karşılaştırırız.
R R
Reklam Başlangıcı
Bing’in reklam platformunda hedeflediğiniz anahtar kelimeleriniz, iyi ve kötü sonuçlar arasındaki fark anlamına gelmektedir.
Hedef Kitle
Açılış sayfanız hitap ettiğiniz kitlenize göre oluşturulmalıdır.. Daha fazla dönüşüm elde etmek için açılış sayfanızın ve diğer sayfalarınızın kitlenize konuştuğundan emin olmalıyız.
l l
Raporlama
Bing, maliyet bilinci için harika bir platformdur. Reklam bütçenizden en iyi bir biçimde yararlanmanızı sağlarız.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Yahoo & Bing Reklamları Nedir?

Arama motoru olarak hizmet veren Yahoo ve Bing aynı zamanda reklam hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılara daha etkin bir şekilde ulaşabilmek mümkün olmaktadır. İşte bunun için Yahoo ve Bing reklamları kullanılmaktadır. Her ne kadar ülkemizde Google kadar geniş bir kullanım alanına sahip değilse de pek çok firmanın yatırım yapmadığı bir alan olmaması nedeniyle rekabetin daha düşük olduğunu ifade edebiliriz. Ancak her geçen gün rekabet artacağı için pastadan büyük dilim almak isteyenlerin erken davranmaları önem arz etmektedir.

Nasıl Yapılır?

Bu reklamları kendiniz verebileceğiniz gibi profesyonel bir ekip aracılığıyla da yayınlatabilirsiniz. Eğer bu konuda bir deneyime sahip değilseniz bu durumda profesyonel bir yardım almanızı sizlere tavsiye ederiz. Zira reklamlarınızın hedefinizi bulması için bilinçli bir şekilde reklamlar hazırlamak gereklidir. Bu sayede harcamış olduğunuz paralar da yerini bulacak ve böylelikle çok daha etkin bir pazarlama yapmış olacaksınız.

Yahoo ve Bing reklamları verilirken belirli bir karakter sayısında metin hazırlamanız gerekmektedir. Bu metine başlık ve içerik hazırladıktan sonra link de vermelisiniz. Bu linkin size erişim sağlanabilmesi açısından aktif bir link olması son derece önemlidir. Bir diğer önemli husus ise görsel açıdan zengin bir reklam hazırlamaktır. Böylelikle insanların dikkatini çekmeyi başarabilecek ve daha kısa bir süre içerisinde geniş kitlelere ulaşma imkanını elde edebileceksiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  1. Anahtar kelimeler özenle seçilmeli
  2. Maliyet fayda analizi iyi bir şekilde yapılmalı
  3. İlk deneyimler için profesyonel destek muhakkak alınmalı
  4. Reklamların tıklanma ve dönüşüm oranları da takip edilmeli
  5. Reklamın hedef kitlesi ve konumu muhakkak ayarlanmalı

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap