Web GELİŞTİME HİZMETLERİ

AYRINTILARI

t t
Web Geliştirme Hizmetleri Neden Yapılır
Web geliştirme hizmetleri sayesinde internet sitelerinin seo hizmetleri anlamında geliştirilerek arama motorlarında üst yerlere çıkarak daha kaliteli ve hedef kitlenin ilgisini çekmek amacıyla yapılmaktadır.
Web Geliştirme Hizmetleri Faydası
Profesyonel Web geliştirme hizmetleri sayesinde internet siteleri yönetimsel anlamında ve tanınmışlık anlamında hedef kitleye rahatlıkla ulaşılabilmektedir.
R R
Web Geliştirme Hizmetleri Çalışma Sonucu
Profesyonel Web geliştirme hizmetleri sonucunda site profesyonel bir yönetim ve arama motorlarında hedef kitleye ulaşacak düzeyde yukarılarda yer almaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Web sitesinin arama motorunda daha üst sıralarda yer alması ve rakiplerine oranla daha fazla ziyaretçi çekmesi için web geliştirme hizmetleri yapılacak çalışmaları kapsamaktadır. Profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar özellikle internet sitelerinde hedef kitleye daha rahat bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Geniş kapsamlı yapılacak olan çalışmalar sayesinde web sitelerinin özellikle markalar için daha etkin şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Müşteri taleplerinin en iyi şekilde karşılanabilmesi için yapılacak olan detaylı görüşmeler sırasında müşteri beklentileri alınmaktadır.

Yapılacak olan düzenleme çalışmaları firmaları için özellikle internet siteleri üzerinde daha etkin şekilde çalışma imkanı sağlamaktadır. Profesyonel ekip tarafından yapılacak olan web geliştirme hizmetleri kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Her ayrıntıya dikkat edilerek yapılacak olan çalışmalar firmanız için daha başarılı çalışma yapılabilmesi konusunda etkili olmaktadır. Kısa süre içerisinde gerçekleştirilen çalışmalar özellikle web üzerinden yapılan çalışmaların daha iyi sonuçları olmasını sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilmekte olan çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde her türlü sorunda çözüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Keşif
Keşif aşamasında, müşteri tarafından analiz ve yönlendirmeye dayalı proje gereksinimlerini belirliyoruz.

U U
Planlama
Ekibimiz, proje için kullanılacak ve geliştirilecek tüm teknolojileri, özellikleri ve çerçeveleri belgelemektedir.

Dizayn
Kullanıcı arayüzü öğeleri, tipografi ve renk şemaları, markalama gereksinimlerine ve tasarım araştırma analizimize göre seçilir.

1 1
T T
Gelişme
Geliştirme süreci, doğru özellikleri ve işlevleri oluşturmak için oluşturulan belgeleri takip etmeyi içerir.

Yayılma
Kalite güvence ekibimiz, her bir özelliğin doğru şekilde çalıştığından ve beklentilere göre performans gösterdiğinden emin olmak için testler yapar.

Bakım
Web bakım ekibimiz, sorunların oluşmasını önlemek için uzun vadede devam eden performansı izler.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Web Geliştirme Hizmetleri Nedir?

Günümüzde özellikle dijital platformlarda yapılan çalışmalar nedeniyle web geliştirme hizmetleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Web tasarımı ile web geliştirme aynı şey değildir. İki kavram arasında farklılıklar bulunmaktadır.

Web geliştirme işlemleri özellikle web sitelerinde ön ve arka alanda kullanılacak olan tasarımların kodlar ile hazırlanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yapılacak geliştirme çalışmalarıyla web sitesinde özellikle ihtiyaç duyulabilecek her türlü çalışmanın düzenlenmesi sağlanabilir. Özellikle kullanılacak olan yazılımlar üzerinde profesyonel olunması gerekir. Bu sayede yapılan çalışmalar doğrultusunda başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Nasıl Yapılır?

Dijital platformlar üzerinden daha etkin şekilde çalışma yapabilmek için web geliştirme özellikle kullanılacak çalışmalar arasında yer almaktadır. Hazırlanacak olan kodlar web sitesinin daha kullanışlı hale gelmesini sağlayabilir. Aynı zamanda kullanılan programlar düzenleme işlemlerinin yanı sıra sitenin daha kullanışlı olması ve ziyaretçiler tarafından daha rahat şekilde gerekli işlemlerin yapılabilmesi açısından önemlidir.

Müşteri ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için farklı çözümlerin bulunmasını sağlamak amacıyla geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Var olan yazılımların düzenlenmesi veya sıfırlanması ile yeniden oluşturulması gibi pek çok farklı işlemin yapılmasını kapsamaktadır. Bu nedenle yapılan çalışmalar için profesyonel şekilde işlem yapılması önemlidir. Geliştirme çalışmalarının her aşamasında müşteri taleplerini karşılayacak şekilde düzenleme yapılmalıdır.

Web geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimiz ile çalışmak isterseniz bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • İlk aşamadan itibaren özellikle geliştirme çalışmaları sırasında mutlaka web sitesinin işlevselliğini artıracak şekilde işlem yapılmalıdır.
  • Talepleri karşılamak amacıyla ayrıntılı şekilde görüşme yapılması çalışmaların verimli olmasını sağlayacaktır.
  • Web sitesinde geliştirme çalışmaları yapılırken özellikle sitenin kullanımı açısından avantajlar sağlaması önemlidir. Bu nedenle siteyi daha kullanışlı hale getirebilmek adına arka planda çalışan programları ya da yazılımın en uygun şekilde geliştirilmesi gerekir.
  • Web sitelerinde yapılan web geliştirme çalışmaları sitenin daha gelişmiş olmasını ve aynı zamanda müşteri beklentilerine uygun hale gelmesini sağlayabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap