web site hız optimizasyonu

AYRINTILARI

t t
Web Sitesi Hız Optimizasyonu Neden Yapılır
İnternet sitenizin daha hızlı yüklenmesi amacıyla yapılır. ayrıca sitenizi ziyaret eden kimselerin sayfanın geç yüklenmesi sebebiyle sayfadan ayrılmasını da engellemek için yapılır.
Web Sitesi Hız Optimizasyonu Faydası
Web sitesi hız optimizasyonu sayesinde internet siteniz hızlı bir şekilde yükleneceği için ziyaretçiler herhangi bir sorun yaşamayacak ve başka sayfalara yönelmeyeceklerdir.
R R
Web Sitesi Hız Optimizasyonu Çalışma Sonucu
İnternet sayfanız çok kısa bir süre içerisinde yüklenecek ve böylelikle ziyaretçiler aradıklarına kısa sürede erişeceklerdir. Bu da sayfanızın kalite hanesine artı olarak eklenecektir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

İnternet mağazası olan firmalarda web sitesini düzenleyen bazı uygulamalar son derece önemlidir. Probay Medya ile fark yaratan hizmetler alabilirsiniz.

Web site hız optimizasyonu  sağlayan Probay Medya ile kapsamlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Sitenizin gelişimi için en temel unsurlardan  olan hız konusunda beklentilerinize yanıt vermekteyiz. Web sitenizdeki yükleme hızının artışı çalışmalarınızı ve müşteri gezintilerini kolaylaştırıp satışlarınızı artıracaktır. Dilediğiniz zaman başvuru yaparak tecrübeli ekibimizden çözümler alabilirsiniz.

Web site hız optimizasyonu  yükleme sürelerinde belirgin şekilde iyileşme sağlar. Dönüşüm oranını artırmak için görüntü ve videoların ön belleğe doğru şekilde alınması sağlanır. Geliştirme bölümü standart olmayan uygulamalar ve buna  bağlı yavaşlamaları gidermek için yapılan bazı  işlemlerden oluşur. Web hosting analizi bölümünde içeriklerin doğru kitleye doğru bir sürede ulaşmasında etkilidir.  Bir başka bölüm mobil optimizasyonu işlemlerinde de yükleme süresini iyileştirmek hedeflenir. İçerik analizi bu bölümde önemlidir. Önbelleğe alma stratejisi ve devam eden destek bölümlerinde sitedeki esneklik düzeyi analiz edilir .

Web Site Hız Optimizasyonu
Yükleme sürelerini iyileştirmek ve dönüşüm oranınızı artırmak için görüntüler ile videoları doğru sunuculardaki doğru konuma taşıyor ve önbelleğe alıyoruz.

Web Hosting Analizi
Web sitenizin içeriğinizi hızlı bir şekilde doğru kitleye sunabilecek bir ortamda barındırıldığından emin olmak için barındırma platformunuza bir göz atacağız.

Mobil Optimizasyon
Web sitenizin mobil performansı, yükleme sürelerini iyileştirmek ve mobil web tarayıcıları için içeriği optimize etmek için analiz edilir ve analizin ardından geliştirilir.

Önbelleğe Alma Stratejisi
İhtiyaçlarınıza göre farklı önbellekleme hizmetlerini ve ekibinizin web sitenizde oluşturmaya devam etmesi gereken esneklik düzeyini analiz ediyoruz.

Devam eden destek
Ekibimiz çok sayıda programlama dili, açık kaynaklı ve kapalı kaynak içerikli platformlarda çevik geliştirme çerçeveleri konusunda çok iyi eğitilmiştir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Web Site Hız Optimizasyonu Nedir?

Web geliştirme çalışmalarında özellikle en temel unsurlar arasında yer alan web site hız optimizasyonu nedir ve ne için yapılır? Konusunda yeterli bilgiye sahip olunması özellikle yapılacak olan geliştirme çalışmalarını da etkilemektedir. Bu alanda yapılan çalışmalar web sayfasındaki yüklenme hızının daha iyi olabilmesi için gerekli çalışmaların yapılması açısından önemlidir.

Gelişen teknoloji özellikle insanlara pek çok farklı avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle devamlı olarak gelişmeye devam eden teknolojiden faydalanmak için yapılacak olan çalışmaların devam olarak güncellenmesi gerekir. Daha hızlı ve aktif şekilde kullanım imkanı elde etmek isteyenler için web sitelerinde özellikle dikkat edilmesi gereken konular bulunmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Web geliştirme çalışmaları sırasında yapılmakta olan web site hız optimizasyonu özellikle web sitesinin ziyaretçileri tarafından daha iyi şekilde kullanılabilmesi ve elde edilen deneyimlerin olumlu şekilde geri dönüş sağlayabilmesi açısından önemlidir. Yapılacak olan bu çalışmalar ziyaretçilerin web sitenizden ayrılma oranının düşmesini sağlayabilir. Bu nedenle sitenizin daha hızlı olması sayfaları arasında daha rahat şekilde geçiş yapılabilmesi açısından önemlidir.

Bir web sitesinin daha fazla ziyaretçi tarafından tercih edilmesi için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Özellikle sitede kalınan süre içerisinde aktif şekilde işlem yapılabilmesi önemlidir. Bu noktada ise web sitesinin hızı etkili olmaktadır.

Web site hız optimizasyonu hizmetini profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Özellikle arama motoru optimizasyonu açısından da yapılacak olan çalışmalar etkili olmaktadır. Google yapılan incelemelerde web site hızının durumuna göre sıralamaya karar vermektedir.
  • Web sitelerinin daha hızlı olması ziyaretçilerin beklentilerini karşılayacak düzeyde olması sağlar. Bu nedenle web sitenizin daha hızlı olabilmesi için gerekli düzenlemelerin yapılması gerekir.
  • Yapılacak olan web site hız optimizasyonu çalışmaları konusunda profesyonel kişiler tarafından işlem yapılması istenilen sonucun elde edilmesini sağlayabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap