Local SEO

AYRINTILARI

t t
Local SEO Neden Yapılır
Local seo çalışmaları firmaların yerel anlamda tanınma ve o bölgede bulunan insanların dikkatini çekme amacıyla gerçekleştirilen profesyonel bir çalışma hizmetidir.
Local SEO Faydası
Local seo çalışma faaliyetleri sayesinde firmalar kendi bölgelerinde kendi hizmet alanı ile ilgili arama yapan kişilere daha rahat ulaşarak sundukları hizmeti tanıtma şansı bulmaktadır.
R R
Local Seo Çalışma Sonucu
Gerçekleştirilen başarılı ve etkili local seo çalışmaları ile yerel anlamda firmalar kendi hizmet gösterdiği yerdeki insanlara ulaşarak hizmet sunma imkânına kavuşabilmektedirler.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Local SEO uygulamasın da SEO ‘ nun alanı düşük duruma getirerek az miktar ile olabildiğince fazla verim almaktır.

SEO uygulamaları, planı yapan firmanın bütçe aralıklarının rakip firmalardan kısıtlı olduğu konularda Local SEO önerilmektedir. Eğer bir sektör içerisinde müşterilerimizin sektör rakipleri SEO ve hizmet olarak sermaye gücü yüksek olması durumunda local SEO’ ya yönelebilirsiniz.

Local SEO uygulamaları firmaların yerel olarak en iyi şekilde tanınma ve o bölgede yer alan insanların dikkatini çekmek için yapılan profesyonel bir çalışma hizmetlerinin genel adıdır. Local SEO çalışma faaliyetleri ile beraber pek çok kendi bölgelerinde kendi hizmet alanları ilgili arama gerçekleştiren kolay bir şekilde ulaşarak sunmuş oldukları hizmeti tanıtma şansı bulabilmektedir. Local SEO hizmetimiz ile beraber kullanıcılarımız kendi bulundukları alanlar üzerinde ağırlık vererek seo çalışması gerçekleştirebilmektedir. Local SEO’ nun avantajları arasında olursak çok büyük çaplı olmaması nedeniyle kendi bölgesinde hizmet vermesi sayesinde işlemleri biraz hızlandırmaktadır. Genel olarak tüm çalışmalarda yer aldığı gibi local SEO çalışmalarında da rekabet bulunmaktadır.

Sayfa Optimizasyonu
En iyi yerel SEO uygulamaları ile ilgili değişiklikleri uygulamak için web sitenizin içerik stratejisi ve linkleme profilini titiz bir analizden geçiriyoruz.
Anahtar Kelime Stratejisi
Anahtar kelime stratejiniz, SEO kampanyanızın bel kemiğidir. Yerel anahtar kelimeler ve dizinler deki doğru anahtar kelimeleri hedeflediğinizden emin oluruz.
Dizin Listeleri
İşletmeniz, daha fazla trafik için popüler dizinler ve çevrimiçi işletme listeleri için listelenir ve optimize edilir ve yerel SEO performansınızı iyileştirir.
c c
w w
Online Yorumlar
Müşterilerinizi, web siteleriniz de geçirdikleri süre sonunda olumlu bir yorum bırakmaları adına çalışmalar ve iyileştirmeler yapılır.
Rekabet Analizi
Rakipleriniz en büyük varlığınız olabilir. Daha iyi bir sonuç için her zaman rakiplerinizin çalışmalarını anlamaya yönelik işlemler gerçekleştiririz ve onların bir kat üstlerine çıkmak için çalışırız.
U U

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer Local SEO çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Local SEO Nedir?

Local SEO ’da mantık genel olan SEO ‘ nun alanı daraltarak az miktar ile olabildiğince fazla verim almayı sağlamaktır. SEO çalışması, planı yaptırmak isteyen bir firmanın bütçesinin rakip firmalardan kısıtlı olduğu durumlarda biz, Probay Medya ekibi Local SEO’ yu kullanmaktayız. Eğer bir sektörde müşterilerimizin sektör rakipleri SEO ve hizmet çapında sermaye gücü yüksek ise bizler de bu nokta da local SEO’ ya yönelebiliriz.

Kullandığımız Local SEO, belirli bir bölgedeki kullanıcıları hedefler ve bu çizgide bulundukları bölgelerde kullandığımız anahtar kelimeleri kullanarak yapılabilen SEO çalışmalarıdır. Local SEO, her türlü arama motoru optimizasyonu çalışmalarından daha farklı bir şekilde çalışmalar göstermektedir. Küçük ve orta büyüklükte olan firmalara ve / veya kurumlara yaptığımız seo çalışmaları localdır.

Local SEO çalışmaları için yapabileceğimiz bazı şeyler;

  1. Google Maps Kullanımı: Google Maps kullanımı, local seo açısından oldukça önemlidir. Sizi bulmak isteyen bir kişiye hem kolay bulma imkânı tanır hem de sizi daha güvenilir bir işletme olarak görmesini sağlar.
  2. Çalışma Saatleri Kullanımı: Firmanızın ya da hizmet sunduğunuz yerin açılış ve kapanış saatlerini bildirerek kullanıcıların sizi doğru zamanda gelmesini ve maksimum verim almasını sağlayın.
  3. Ulaşım Bilgisi Kullanımı: Local SEO konusunda sizlere gelecek kişiler her ne kadar çevreden gelecek olsa da siz kullanıcılara size en kolay nasıl ulaşacakları yolları söyleyerek yardımcı olmalısınız.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap