Görüntülü Reklam Ağı

AYRINTILARI

t t
Görüntülü Reklam Ağı Neden Yapılır
Görüntülü reklamlar pek çok sitede çıkan ve hemen kapatılmayan reklamlardır. Ziyaretçiler tarafından birkaç saniye de olsa izleneceği için markanızın akılda kalıcılığı artacaktır.
Görüntülü Reklam Ağı Faydaları
Görüntülü reklamları pazarladığınız ürün ya da hizmetin ilgili olduğu sitelere verebilirsiniz. Bu siteleri ziyaret edenler markanızdan haberdar olmakla kalmayıp ürünleri inceleyecek ve ilgisini kazanacaksınız.
R R
Görüntülü Reklam Ağı Çalışma Sonucu
Doğru kitleyi hedeflerseniz görüntülü reklam ağı ile doğru kişilere ulaşırsınız. Böylece potansiyel müşterileri harekete geçirerek trafiğinizi arttırabilir ve hatta satış yapabilirsiniz.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Görüntülü reklam ağı google tarafından sunulan ve sahip olduğu etki anlamında en tamamlayıcı reklam hizmeti durumundadır. Bu anlamda google sizlerin reklamlarınızı anlaşmalı olduğu binlerce internet sitesinde banner ve çeşitli görseller olarak yayınlamaktadır. Bunu yaparken de sizlerin internet üzerinizdeki arama sonuçlarınız kullanmaktadır. Yani hangi ürünlere ilgili iseniz çeşitli sitelerde o ürünlerle ilgili otomatik reklamla karşınıza çıkmaktadır. Yani bilinçaltında sizi o ürünü almanızı sağlamaya çalışmaktadır.

İnternet sitemiz tarafından sunulan görsel reklam hizmetlerinde sunduğumuz görüntülü reklam ağı hizmeti ile ürünlerinizin ve hizmetlerinizi bilinçli ve hedef kitleye yönelik şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Çünkü anahtar kelime girişleri, etiketleri ve diğer çalışmaları hedef kitleye göre profesyonel bir şekilde hazırlanmış reklamlar ürünleriniziz alakasız kişilerce görüntülenmesi ile sonuçlanmaktadır.

İnternet sitemiz tarafından sunulan ve profesyonel ekiplerimizce hazırlanan Görüntülü reklam ağı hizmeti ile ürün ve hizmetlerin reklamları o ürüne ihtiyacı olan ve arayan kişilerce görüntülenmesi sağlanmaktadır. Buda hem satışları hem de tanınma oranına ciddi anlamda destek sağlamaktadır.

Araştırma
Doğru zamanda doğru yerde, doğru reklam kitlenizin harekete geçmesini sağlar ve ilk izleniminizi unutulmaz yaparız.
U U
Strateji
Hedeflediğiniz her bir kitle için hangisinin en iyi sonucu verdiğini belirlemek için farklı reklamlar test ederiz.
Sayfa Düzeni
Açılış sayfalarınız, kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinirken yaptığımız değişiklikler iyi performans göstereceğinden emin olabilirsiniz.
: :
Doğru Yerde Başlamak
Reklam verdiğiniz yer, reklam verdiğiniz kadar önemlidir. Reklamlarınızın doğru görüntülü ağlarda olduğundan emin olmalısınız.
Devamlılık
Dönüşüm sağlayan müşterilerin devamlılığını sağlamak adına çalışmalar yürütürüz.
Yeniden Hedefleme
Devam eden reklamlarınızı sürekli olarak yazıları ve görselleri ile birlikte yenileyerek, yeniden hedefliyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Görüntülü Reklam Ağı Nedir?

Bu yazımızda görüntülü reklam ağı nedir ve nasıl kullanılır? Sorusunu detaylı olarak açıklayacağız. Görüntülü reklam ağı genel anlamı ile kullanıcılar favori internet adresleri üzerinde gezinirken o kişilere ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Bu özellik doğru kitleyi bulmanıza yardımcı olabilmek adına özel olarak tasarlanmıştır. Hedefleme seçenekleri ile beraber mesajınızı stratejik olarak doğru zamanda potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Sizde internet üzerinden kitlelerden yararlanarak yeni müşterilere ulaşabilir ya da var olan müşterilerle etkileşime geçebilirsiniz. Benzer kitleler ve pazarda yer alan kullanıcılar sayesinde, ürünlerinizle ilgilenme olasılığınız artmaktadır. bu uygulama ile sizde yeni potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Otomasyonla daha fazla dönüşüm sağlayabilirsiniz. Otomatik hedefleme seçenekleri, mevcut kitlelerinizi ve yüksek performans gösteren kitleleri bulabilmektedir. Bu sayede daha fazla dönüşüm elde edebilirsiniz. Zaman içerisinde otomatik olarak yapılan uygulama hangi kitlelerin size daha çok dönüşüm getirdiğini göstermektedir. Tatırım getirisi elde etmenizi sağlamak için otomatik teklif seçeneğini kullanabilirsiniz. Akıllı görüntülü reklam kampanyaları, AdWords’te yeralan dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarmak için kullanılmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Görüntülü reklam vermek için uygulama üzerinde kullandığınız hedeflemeleri kolayca kullanabilirsiniz. Çalışma sistemi sayesinde sizleri daha nokta odaklı hedeflemeler yapmanıza yardımcı olabilmektedir. Keywords hedefleme yönteminden yararlanarak reklam vermek isteyen bir işletme, sisteme tanıtmış olduğu kelimeler sayesinde Gmail hesabı kullanan kişilerin maillerinde otomatik bir filtreleme yapmaktadır. Bu sayede ilgisiz kullanıcı mailler yerine kelimelerin geçtiği mail adreslerine reklamlarınızı iletmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Hedeflerinize uygun şekilde kampanya ayarlarını seçmenizi öneriyoruz.
  2. Bu uygulama üzerinden iş ortaklarından yararlanabilirsiniz.
  3. Birden fazla dil hedeflemek sizlerin yararına olacaktır.
  4. Bölge hedefleme ayarlarınızı özelleştiriniz
  5. Özel reklam yayını konusunda zaman planlaması kullanınız.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap