WORDPRESS GELİŞTİRME

AYRINTILARI

t t
WordPress Geliştirme Neden Yapılır
Wordpress geliştirme sayesinde hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duyulmadan site geliştirme ve seo çalışmalarında başarılı olmak amacıyla gerçekleştirilmektedir.
WordPress Geliştirme Faydası
Wordpress geliştirme hizmeti sayesinde herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden sitelerin tasarımsal ve işlevsel olarak sitenizi kurarak profesyonel bir şekilde yönetilmesi sağlanmaktadır.
R R
WordPress Geliştirme Çalışma Sonucu
Wordpress geliştirme hizmeti sonucunda kişiler profesyonel bir site yönetimini çok iyi bil kodlama bilgisi gerektirmeden daha iyi ve sorunsuz yapılabilmesi sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Web sitelerinin geliştirilmesi veya seo çalışmalarının başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi için yapılmakta olan WordPress geliştirme çalışmaları uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan her çalışma müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmesini sağlamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde özellikle internet üzerinden etkin şekilde çalışma yapmak ve içerik yönetimi ile markanın ya da firmanın bu alanda daha etkin şekilde yer almasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

WordPress içerik yönetim sistemi olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle markaların ya da sitelerin internette daha başarılı bir şekilde çalışma yapmasını sağlamak için geliştirme çalışmaları avantaj elde edilmesini sağlamaktadır. Talep etmeniz halinde uzman ekip yapılan görüşmeler doğrultusunda beklentilerinizi belirleyerek buna uygun şekilde çalışma yapılmasını sağlamaktadır. İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan WordPress geliştirme çalışmaları özellikle bu alanda hazırlanacak olan içerikler ile kısa zamanda olumlu geri dönüşler elde edilmesini sağlamaktadır. İlk aşamadan itibaren gerekli itinanın gösterilmesi sayesinde ekip çalışmaları tamamlayarak bu alanda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlamaktadır.

Web Stratejisi
Parlak tasarımınızı web siteniz için özel bir WordPress temasına dönüştürüyoruz.

HTML’ye PSD
İhtiyaçlarınızı karşılamak için web sitenizin özelliklerini ve işlevlerini özelleştiriyoruz.

Özel özellikler
WordPress projelerinizde kullanmak için kendi özel eklentilerinizi geliştiriyoruz.

j j
E-ticaret Entegrasyonu
Mağaza ihtiyaçlarınızda bir çevrimiçi mağazayı WordPress'e entegre edip. Birçok farklı e-ticaret çözümü ile deneyimlerimizi sunuyoruz.

Pazarlama Otomasyonu
Web sitenizin güçlü bir potansiyel müşteri oluşturma aracı olmasına izin veriyoruz. Web sitenizi otomasyona göre oluşturuyoruz.

f f
T T
Analytics ve İzleme
Yükleme sürelerini ve kullanılabilirliği geliştirmek için web sitenizin her yönünü optimize ediyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

WordPress Geliştirme Hizmetleri Nedir?

İçerik yönetim sistemi olarak bilinmekte olan WordPress dünyanın en sık tercih edilen sistemler arasında yer aldığından WordPress geliştirme hizmetleri bu alanda yapılacak olan çalışmaların daha iyi bir alt yapıyla yapılmasını sağlamaktadır. Geliştirme çalışmaları Özellikle kullanıcılar açısından avantaj sağlayabilecek düzenlemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle bu alanda profesyonel şekilde yapılan çalışmalar ile kullanıcıların daha kolay şekilde içerik yönetimi sağlaması açısından en uygun sistem üzerinden çalışma yapması sağlanmaktadır.

Nasıl Yapılır?

WordPress açık kodlu kaynak olması nedeniyle özellikle yapılacak olan WordPress geliştirme çalışmaları sırasında daha sağlam bir alt yapıyla gerekli işlemlerin yapılabilmesi için farklı kodlu yazılımlar, eklentiler ya da temalar üretilmesi sağlanmaktadır.

Rahat kullanımı ve aynı zamanda sağlamış olduğu cazip fırsatlar nedeniyle özellikle günümüzde tercih edilen içerik yönetim sistemleri arasında oldukça popülerdir. Bu alanda daha iyi şekilde çalışma yapılabilmesi için yapılacak olan geliştirme işlemleriyle sistemin daha kullanışlı hale gelmesi sağlanabilir. Farklı ihtiyaçları karşılayabilmek adına profesyonel şekilde yapılacak olan geliştirme çalışmaları alt yapının sağlamlaşmasını ve aynı zamanda kullanılacak olan eklenti ya da yazılımların kullanıcılara farklı avantajlar sağlamasını kolaylaştırmaktadır.

WordPress geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimiz ile çalışmak isterseniz bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Yapılacak olan düzenlemeler sırasında özellikle geliştirme çalışmaları sistemin daha etkin şekilde kullanılmasını sağlayabilir. Bu nedenle bu alanda mutlaka profesyonel kişiler ile çalışma yapılması gerekir.
  • Kodlu yazılım, eklenti ya da temalar üretmek Özellikle sistemin daha cazip hale gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle ihtiyaçların belirlenmesi ve buna göre WordPress geliştirme çalışmaları yapılması gerekir.
  • Düzenli şekilde yapılan geliştirme çalışmaları içerik yönetim sisteminin özellikle kullanıcılar açısından en uygun hale getirilmesini sağlayabilir.
  • Geliştirme çalışmalarında özellikle yenilikçi olmak ve gelişen sistemlere uygun şekilde çalışma yapmak avantaj sağlayabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap