Woocommerce SEO

AYRINTILARI

t t
Woocommerce SEO Neden Yapılır
Woocommerce seo çalışmaları ile günümüzde woocommerce ücretli e-ticaret yazılımı üzerinden kurulan e-ticaret sitelerin başarılı olması amacıyla yapılmaktadır.
Woocommerce SEO Faydası
Woocommerce seo çalışmalarındaki başarı sayesinde kurulan internet sitesi üzerinde hedef kitleye yönelik başarılı, uzun dönemli ve karlı satışlar sağlanabilmektedir.
R R
Woocommerce SEO Çalışma Sonucu
Profesyonel şekilde gerçekleştirilen Woocommerce seo çalışmaları sayesinde kurulan e-ticaret sitelerinin satış hacmi ve karlılığı artarken daha bilinen ve tanınan bir e-ticaret sitesi haline gelmektedir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

WordPress’in sunmuş olduğu Woocommmerce SEO sayesinde ticaret siteleri kurabilmek daha kolay duruma gelmeyi başarmıştır.

Burada önemli olan konulardan bir tanesi sadece bu e ticaret sitesini yapmak değildir. Bunun yanında arama motorlarında da üst sıralara en iyi şekilde ticaret sitesini çıkarabilmektir. İşte bunu sunabilmek adına Woocommmerce SEO çalışmaları yapılmaktadır. Bu uygulamaların her zaman başarılı bir şekilde yapılması durumunda ise çok kısa sürede büyük mesafeler kat edebilirsiniz.

Woocommerce SEO çalışmaları sayesinde woocommerce ücretli e-ticaret yazılımları kullanılarak e-ticaret sitelerin başarılı olması hedeflenmektedir. Woocommerce SEO uygulamaları üzerinde yer alan başarı sayesinde kurulacak olan internet adresleri her zaman hedef kitleye yönelik başarılı, uzun dönemli ve karlı satış verebilmektedir.

Profesyonel olarak yapılacak olan Woocommerce SEO çalışmaları ile beraber kurulacak e-ticaret adreslerinin sahip olduğu satış hacmi ve karlılığı arttırmaktadır.

Woocommerce SEO hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin e-ticaret siteleri üzerinde ayrıntılı bir analiz gerçekleştirerek site tasarımını yapıyoruz. Firmamız seo çalışmalarını sürekli olarak kontrol ederek güncel hizmetler sunmaktadır.

Proje Analizi
Herhangi bir iş yapmadan önce, projenin ve müşterinin beklentilerinin, tam bir görünümünü elde etmemizi sağlıyoruz.
U U
Rakip Analizi
Rakip araştırması yaparak, organik aramada rekabeti yenmek için neyin gerekli olduğuna dair bir fikir ediniyoruz.
Sayfa Optimizasyonu
Arama motorlarına uygunluk ve otorite hakkında açık bir rehberlik sunmak için müşterinin ürün sayfalarında değişiklikler yapılır.
Ürün İncelemeleri
Arama motorları, en iyi ve en alakalı ürünleri vurgulamak için ürün incelemelerine güvenir; bundan faydalanıyoruz.
Yeniden Değerlendirilmesi
Mümkün olan en iyi sonuçları almaya devam etmek için sürekli olarak SEO kampanyalarımızın her birini yeniden değerlendiriyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer Woocommerce SEO çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Woocommerce SEO Nedir?

Wordpress’in sunmuş olduğu Woocommmerce ile artık e-ticaret sitesi kurabilmek daha kolay bir hal almıştır. Ancak önemli olan sadece bu e ticaret sitesini oluşturmak değil aynı zamanda arama motorlarında da üst sıralara yükseltmektir. İşte bunu sağlayabilmek için Woocommmerce SEO çalışmalarının yapılması gereklidir. Bu çalışmaların başarılı bir şekilde yapılması halinde çok kısa süre içerisinde büyük mesafeler kat edebilmek mümkün olacaktır.

Nasıl Yapılır?

Woocommmerce SEO nasıl yapılır sorusunun cevabına ilk olarak içerik ile başlamak daha isabetli olacaktır. Zira e-ticaret sitesini kurduktan sonra arama motorlarına indeksletebilmek için özgün ve kaliteli içerikler üretmelisiniz. İçerikler sadece makale değil aynı zamanda resim veya video da olabilir. İşte sizler de kaliteli içerikler üreterek SEO çalışmalarına bir yandan başlayabilirsiniz.

Ancak SEO çalışmalarının bir hayli kapsamlı olması nedeniyle sadece içerik ekleyerek pek fazla yol kat edemezsiniz. Bu kapsamda yapmanız gereken açık kaynak kodlu olan Woocommmerce’e kullanıcıların taleplerine uygun olarak eklemeler yapmaktır. Örneğin ürün karşılaştırma modülü, kredi kartı ile ödeme modülü, sosyal medyada paylaşım yapabilme özelliği gibi daha birçok özelliği sizler de sitenize ekleyebilirsiniz.

Tüm bunları yaparken arama motorlarının yasakladığı yöntemlere başvurmamanızı sizlere tavsiye ederiz. Bu kapsamda örnek verecek olursak aşırı derecede anahtar kelime kullanımı, zararlı backlink temin etme, özgün olmayan içerikler paylaşma gibi şeylerden kaçınılmalıdır. İşte tüm bu hususlara en iyi şekilde riayet edebilmek için profesyonel destek alınmalıdır. Ayrıca sürekli olarak algoritma güncellemeleri de takip edilmelidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Kullanıcı deneyimine önem vermek
  2. Özgün tasarım ve içerikler kullanmak
  3. Sosyal medya ile desteklemek
  4. Kısa vadeli kazanç getiren zararlı uygulamalardan kaçınmak yerine ise uzun vadeli faydalı yöntemler tercih edilmeli

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap