kurumsal seo

AYRINTILARI

Kurumsal SEO Faydası
Kurumsal seo çalışmaları firmalara özel olarak hazırlanan seo çalışmaları olarak potansiyel müşterilerin firmaya çekilmesi ve firma hakkında olumlu düşünce sahibi olması amacıyla yapılmaktadır.
t t
Kurumsal SEO Neden Yapılır
Yapılan bu kaliteli ve yüksek nitelikli kurumsal seo çalışmaları sayesinde kurumlar müşterilerin dikkatini daha hızlı ve etkili bir şekilde çekerek tanınma oranları artmaktadır.
R R
Kurumsal SEO Çalışma Sonucu
Yapılan bu kurumsal seo çalışması sonucunda firmalar müşterilerine çok daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşarak satışlarında büyük oranda artış sağlamaktadırlar.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Kurumsal SEO uygulamaları firmalara özel şekilde hazırlanmış olan SEO çalışmaları olarak potansiyel müşterilerin firmalara çekilmesi ile beraber firma konusunda olumlu düşünce sahibi olması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Yapılacak kaliteli ve yüksek nitelikli kurumsal uygulamalar ile beraber kurumlar müşterilerin dikkatini her zaman daha hızlı ve etkili bir şekilde çekmektedir. Yapılan bu kurumsal SEO çalışması ile beraber firmalar müşterilerine her zaman çok daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Kurumsal SEO hizmetlerinde her zaman sahip olduğumuz profesyonel ekibimizi kullanarak doğru uygulamalarda bulunmaya devam ediyoruz. Sizlere yapacağımız ayrıntılı görüşmelerin ardından Kurumsal SEO isteklerini doğru şekilde yerine getirebiliyoruz. Kurumsal SEO uygulamalarımız içerisinde her zaman titiz ve özenli çalışmalarda bulunmaya bu adres üzerinden devam ediyoruz.

Kurumsal SEO çalışmaları konusunda sahip olduğunuz şirketiniz ve sektörünüz içerisinde yer alan benzersiz konumunuz için doğru şekilde bilgi edinebilmenizi sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz her zaman sizler ile ayrıntılı görüşmeler sunarak en doğru planlamayı yapmaktadır. Kurumsal SEO projesi uzmanlarımız doğru stratejiyi geliştirerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaktadır.

Tanışma
Şirketiniz, hedefleriniz ve pazarınızdaki benzersiz konumunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizler ile ayrıntılı görüşmeler yapıyoruz.
Fırsat Analizi
SEO uzmanlarımız, stratejiyi geliştirmek için hedeflerinize en uygun kitleler hakkında daha fazla bilgi edinir.
Gelir Modelleme
SEO tahminlerimiz, satış ve SEO çalışmalarının doğru bir şekilde yapıldığından emin olmak için doğrudan finansal stratejinize entegre edilmiştir.
Büyüme Stratejileri
Ekibimiz hem kısa vadeli hem de uzun vadeli kurumsal firmalarımızın büyümesini dikkate alan çok sayıda büyüme stratejisi geliştirmektedir.
Kampanya Lansmanı
Büyüme stratejileri yerinde olurken, ekibimiz SEO kampanyanızı düzenliyor ve en yakından gelişmeyi izlemektedir.
R R
T T
Kampanya Optimizasyonu
Kampanya devam ettikçe, ekibimiz sürekli bir iyileştirme durumunda olup, SEO performansı sürekli gelişmektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer Kurumsal SEO çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal SEO bir firmanın internet âleminde rakiplerine göre daha üst sıralarda yer almasını temin etmektir. Böylelikle firmanın görünürlüğü artacak ve dolayısıyla da gelirinde de ciddi bir artış gözlenecektir. Günümüzde gelinen nokta itibariyle ayakta kalmak ve daha da büyümek isteyen firmalar için kurumsal SEO olmazsa olmazlar arasındadır.

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır?

Kurumsal SEO çalışmaları çok boyutlu bir süreç olarak düşünülmelidir. Bu kapsamda firma sitelerinin içindeki eksiklikler giderilirken dışarıdan da destek alınmalıdır. Bunun yanı sıra sosyal medya platformları da ihmal edilmeyerek tüm kulvarlardan aynı anda hedefe doğru ilerlenmelidir.

Kurumsal SEO çalışmaları kapsamında ilk olarak rakiplerin analiz edilmesi gereklidir. Bunun için aynı sektörde faaliyet gösteren iyi ve kötü firmalar bir arada ele alınmalıdır. Böylelikle tüm firmaların artıları eksileri belirlenerek sizin firmanıza özel özgün bir yol belirlenmelidir. Bu yolun aynı zamanda müşterilere ya da kullanıcılara hitap etmesi son derece önemlidir.

İç ve dış SEO çalışmalarının tamamı organik bir şekilde yapılmalıdır. Bu kapsamda site içi tasarım ve dizaynlar kullanıcıların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre yapılmalıdır. Site içerisinde yer alan içeriklerin tamamı kullanıcıyı en iyi şekilde bilgilendirmeye yönelik olmalıdır. Bu sebeple siteye kullanıcı gözüyle bakılmalıdır. Sosyal medya çalışmaları da hiçbir zaman ihmal edilmemelidir.

Kurumsal SEO Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  1. Yapılan çalışmaların tamamı organik yani doğal olmalıdır.
  2. Gereksiz, boş ve işe yaramayan bilgi ve içeriklerden uzak durulmalıdır.
  3. Site tasarımının kullanıcılara en iyi şekilde hitap etmesi gereklidir.
  4. Kurumsal SEO çalışmalarının etkileri anlık olarak rapora dökülmelidir.
  5. Tasarımların özgün ancak kullanıcıyı zorlamayacak şekilde olması gereklidir.
  6. Başta Google olmak üzere diğer tüm arama motorlarının algoritmalarına azami derecede riayet edilmelidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap