yii geliştirme

AYRINTILARI

t t
Yii Geliştirme Neden Yapılır
Yii geliştirme çalışmalarının amacı web sitelerinin geliştirilmeleri için kullanabilen bazı özelliklerin önceden hazırlanarak gerek duyulduğu zaman sanal kütüphanelerden etkili bir şekilde yararlanmaktır.
Yii Geliştirme Faydası
Yii geliştirme sayesinde sitelerin geliştirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için saatlerce uğraşmak yerine daha önce geliştiren çözümlerin etkili bir şekilde kullanılabilmesidir.
R R
Yii Geliştirme Çalışma Sonucu
Yii geliştirme çalışmaları sonucunda kişiler internet siteleri için gerekli olan esas konulara eğilerek daha etkili ve verimli bir sonuç alabilmektedirler.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Talep edilen e ticaret hizmetlleri için en kapsamlı sonuçları veren Probay Medya ile hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yii geliştirme ile internette etki alanınızı artırma şanısnız olur. Probay Medya ile özellikle framework kullanımında kullanılan bu alan için tecrübeli ekibimiz aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Veri tabanı yönetimi ile çok daha sağlıklı bir ticari siste kurmanız mümkün olur.

Yii geliştirme  hizmet özelliklerinde aşamalı ve kapsamlı çalışmalar sürdürüyoruz. Firmamıza başvuru yapan müşterilerimizin taleplerini karşılamak için iyileştirme ve gelişime yönelik olarak keşif, planlama aşamaları ile sürece başlamaktayız. Keşif doğrultusunda sitenizin başarıdaki ihtiyaç duyduğu etkenleri detaylandırmaktayız. Planlama aşaması da yii çerçevesi oluşturulan aşamadır. Bu bölümde hızlı geliştirme döngüleri, hızlı performans gibi özelliklere odaklanılmaktadır. Dizayn bölümünde  doğru strateji ile ürün teklifi oluşturma gibi konular değerlendirilecektir. Ekibinizin web sitesi üzerinde nasıl çalıştığını ve nasıl yönetileceğini ifade eden açık belgeler gelişme aşamasının özellikleridir. Bu aşamadan sonra yayılma dönemi ve bakım süreçleri gelir. Yayılmada sitenizin mobil uyumlu olması, tüm cihazlarda ulaşımın sağlanması hedeflenir. Bakım bölümünde de üçüncü taraf API uygulaması yapılabilir.

Keşif
Web sitenizin başarıya ulaşması için neye ihtiyaç duyduğunu anlamanıza yardımcı oluyoruz.

U U
c c
Planlama
Yii çerçevesi hem hızlı geliştirme döngüleri hem de daha hızlı performansa odaklanmaktadır.

Dizayn
Ekibimiz, çevrimiçi hizmetiniz veya ürün teklifiniz için doğru stratejiyi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

V V
! !
Gelişme
Açık belgeler, ekibinizin web sitenizin nasıl çalıştığını ve her açıdan nasıl yönetileceğini anlayacağı anlamına gelir.

Yayılma
Web siteniz mobil uyumlu olacak, kitlenizin hem hareket halindeyken hem de tüm cihazlarında size ulaşmasına izin verecek.

, ,
Bakım
Üçüncü taraf API'lerini uygulayabilir ve web sitenize takip edebiliriz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Yii Geliştirme Nedir?

Framework kullanımda tercih edilmekte olan yii nedir ve ne şekilde kullanılır? Özellikle bu alanda çalışma yapmak isteyenlerin bilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Uygulama geliştirme çalışmaları için tercih edilecek olan veri tabanı yönetimi desteği sağlayan php framework olarak kullanılmaktadır. Bu alanda daha etkili şekilde işlem yapılabilmesi için özellikle geliştirme çalışmalarının yapılması önemlidir. Bu sayede kullanıcılar için pek çok farklı özellik üzerinden yapılan değişimler ile daha etkin şekilde kullanılması sağlanabilir.

Düzenli şekilde yapılacak olan geliştirme çalışmaları konusunda profesyonel işlem yapılması önemlidir. Oluşan problemlerin çözülmesi ve aynı zamanda sistemin geliştirilebilmesi adına uygun şekilde çalışma yapılması gerekir.

Nasıl Yapılır?

Yii güvenli, hızlı ve verimli kullanım imkanı sağlayan php çerçevesi olarak kullanılır. Maksimum işlevsellik sağlaması nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. Daha kullanışlı hale gelebilmesi adına yii geliştirme hizmetleri alınabilir. Bu alanda profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar sırasında özellikle ihtiyaçların belirlenmesi ile yapılacak düzenlemeler sonucunda daha kullanışlı hale gelmesi sağlanabilir.

Günümüzde giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle özellikle dijital platformlarda ihtiyaçların karşılanabilmesi adına tercih edilebilir. Yapılan geliştirme çalışmaları doğrultusunda kullanıcılar açısından hızlı olduğu kadar güvenli ve verimli şekilde kullanılması sağlanabilir. Hazırlanacak olan kodlar kısa sürede daha yüksek etki oluşturabilir.

Yii geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Daha verimli kullanım için basit ancak güçlü kodlar oluşturulabilir. Bu sayede kısa sürede yapılan çalışmalar sonucunda yii geliştirme işlemleriyle kullanışlı olması sağlanabilir.
  • Geliştirme çalışmaları sırasında özellikle profesyonel şekilde işlem yapılması önemlidir. Aksi durumda yapılan çalışmalar verimli olması yerine problem yaşamasına neden olabilir.
  • Makul varsayımlar sayesinde en iyi şekilde çalışma yapılmasını sağlaması nedeniyle geliştirme çalışmaları ile özellikle yapılan çalışmaların daha iyi sonuçlar vermesi sağlanabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap