Magento Geliştirme

AYRINTILARI

t t
Magento Geliştirme Neden Yapılır
Magento geliştirme çalışmaları ile günümüzde Ebay tarafında desteklenen ve oldukça hızlı gelişen magento e- ticaret sistemine daha başarılı ve etkili olması amacıyla yapılmaktadır.
Magento Geliştirme Faydası
Uygulanan profesyonel bir magento geliştirme hizmeti kurulan e-ticaret sitesi ile hedef kitleye ulaşarak internet üzerinde satışların arttırılması planlanmaktadır
R R
Magento Geliştirme Çalışma Sonucu
Gerçekleştirilen magento geliştirme hizmeti sonucunda kurulan e-ticaret sitesinin herkesçe tanınan ve karlı bir siteye dönüşerek, yüksek başarının ulaşmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Müşterilerimizin isteklerine önem vererek talep edilen  e ticaret hizmetlerini kapsamlı şekilde yerine getiriyoruz. Probay Medya ile etkili sonuçları hissetmek mümkün.

Online ticaret sitenizde Probay Medya farkı ile daha önde olabilirsiniz. Magento geliştirme  ve tüm hizmetlerde size profesyonel desteği sağlıyoruz. Açık kaynaklı web uygulaması alanında daha iyi bir alt yapı ile sitenizi kullanan kişilerin çok daha rahat satın alma yapmasında etkiliyiz. Rakiplerinize fark atan bu geliştirme çalışmaları, satışlarınız yanında sektörel bazda da ilerlemenizi sağlayacaktır. Dezevantajların avantaja çevrilmesi konusunda size güçlü bir zemin sağlıyoruz..

Magento geliştirme  uygulama ayrıntılarına bakıldığında özel uygulama geliştirme aşaması ile başlanacaktır. Uzantı oluşturmak bu aşamada gerçekleşir. Tasarım özelleştirme aşamasında ise doğrudan orijinal bir tasarım uygulanması sağlanır. Magento aynı zamanda seo dostu olması bakımından kritik bir konudur. Yani arama motorunda görünürlüğü artıran özelliktedir. Bu da mağazanızın alıcı potansiyelinin artması, satışlarınızın da çoğalması demektir. Bu uygulama geliştirma sistemi ile mobil dostu bir kullanım da sağlanır. Cihaz kısıtlaması olmaması da satışları ekstra artıracaktır.

Özel Uygulama Geliştirme
Herhangi bir sayıda web sitesinde uygulanabilecek özel Magento uygulamanızı veya uzantınızı oluşturabiliriz.

: :
Z Z
Tasarım Özelleştirme
Tasarım uzmanlarımız, orijinal bir tasarım oluşturmanıza ve doğrudan Magento web sitenize uygulayabilmenize yardımcı olabilir.

SEO Dostu Magento
Arama dostu bir yaklaşıma sahip olmak, mağazanızın potansiyel alıcılarınızın aradığı çevrimiçi bulmayı kolaylaştırması anlamına gelir.

N N
Mobil Dostu
Mağaza önünüz, hareket halindeyken veya çevrimiçi mağazalarla alışveriş karşılaştırırken potansiyel alıcılar tarafından erişilebilir olacaktır.

Pazarlama Otomasyonu
Potansiyel alıcılara, kendileri hakkında bildiklerinizi temel alan doğru mesaj ve ürünleri sunun.

> >
Web Sitesi Optimizasyonu
Yükleme sürelerini iyileştirmek, çevrimiçi olarak başarılı olmanın anahtarıdır. Satış dönüşümlerinizi ve müşteri memnuniyetinizi artırın.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Magento Geliştirme Nedir?

E ticaret sistemini kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği açık kaynaklı web uygulaması olarak da bilinmekte olan magento geliştirme çalışmaları özellikle bu alanda yapılacak olan işlemlerin daha rahat şekilde yapılmasını sağlayabilir. Özgür bir e ticaret sistemi olması sayesinde ürün tanıtımı ya da satışı yapmak isteyenler için özellikle pek çok farklı avantaj sağlamaktadır.

Dünya çapında geliştirilmiş olan en büyük e ticaret yazılımı olması kullanıcılar avantaj sağladığı gibi aynı zamanda özellikle sağlam alt yapısı yapılacak çalışmaların sektörde rakiplerinize oranla daha iyi konumda yer almanızı sağlamaktadır. Yapılan çalışmalar sırasında oluşabilecek farklılıkların avantaja çevrilebilmesi için geliştirme çalışmaları yapılabilir.

Nasıl Yapılır?

E ticaret yazılımının en iyi şekilde kullanabilmesi adına magento geliştirme çalışmaları özellikle profesyonel kişiler tarafından yapılabilir. E ticaret sistemine adım atmak isteyenler için tercih edebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle yazılımın daha kullanışlı hale gelmesi de müşteri taleplerini karşılayacak şekilde düzenlenebilmesi için geliştirme çalışmaları yapılabilir.

Kurulum işlemlerinin yapılmasının ardından ortaya çıkabilecek durumları düzeltilebilmesi için sistemin geliştirilmesi mümkündür. Öncelikle müşteri beklentilerinin belirlenmesi ve daha sonrasında oluşan sorunların çözülmesi için geliştirme çalışmalarının yapılması önemlidir. Sistemin sağlamış olduğu faydalardan yararlanmak istediğinizde aynı zamanda daha kullanışlı olmasını sağlamak amacıyla tercih edebileceğiniz farklı işlemler bulunmaktadır.

Magento geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Yazılım geliştirme çalışmaları sırasında profesyonel destek alınması önemlidir. Aksi durumda sorun yaşamanız söz konusu olabilir.
  • Daha iyi kullanım imkanı elde etmekte özellikle sistemin gelişmiş şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla magento geliştirme hizmetleri alınabilir.
  • Alt yapının sağlam olması ve aynı zamanda güvenilir olması için geliştirme işlemleri sırasında özellikle dikkatli olunması gerekir.
  • Kullanılan eklentiler üzerinden en uygun seçeneklerin belirlenmesi kullanıcılar açısından önemlidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap