Marketo pazarlama otomasyonu

AYRINTILARI

t t
Marketo Pazarlama Otomasyonu Nasıl Yapılır
Marketo pazarlama otomasyonu 2006 yılında ortaya çıkmış ve o dönemden beri zirvede yer alan bir yazılımdır. Siz de bu yazılım ile şirketinizi büyütebilirsiniz.
Marketo Pazarlama Otomasyonu Faydası
Pazarlama otomasyonları sayesinde hem kurum içi iletişimlerinizi sorunsuzca sağlayabilir, hem de müşterileriniz için çok daha iyi iletişim seçenekleri sunabilirsiniz.
R R
Marketo Pazarlama Otomasyonu Çalışma Sonucu
Çalışmalarınızı profesyonel bir şekilde yürütmeniz ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmanız için Marketo pazarlama otomasyonu kullanabilir ve şirketinizi büyütebilirsiniz.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Dijital pazarlama konusunda marketo pazarlama otomasyonu oldukça popüler uygulamalar arasındadır. Dijital platformlar üzerinde yapılan Marketo pazarlama otomasyonu geliştirilmesi adına pazarlama yeni bir hale gelmektedir.

Pazarlama konusunda farklı seçenekleri değerlendirmeyi düşünen kişiler için hazırlanmış olan Marketo pazarlama otomasyonu yeni çalışmaları bir arada sunmaktadır. Pazarlama uygulamasının daha etkin şekilde uygulanması için Marketo pazarlama otomasyonu çalışmaları kapsamında hedef kitleye kolayca ulaşılmaktadır.

Marketo pazarlama otomasyonu son yıllarda zirvede yer alan bir yazılım sistemleri arasındadır. Siz Marketo pazarlama otomasyonu sayesinde şirketinizi daha büyük hale getirebilirsiniz. Marketo pazarlama otomasyonunu kullanarak kurum içi ve müşterileriniz için çok daha iyi iletişim kurabilirsiniz. Çalışmalarınızı profesyonel olarak ilerletme ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmanız için Marketo pazarlama otomasyonundan yararlanabilirsiniz. Dijital ortam üzerinde yapılan Marketo pazarlama otomasyonu özellikle markanızın ya da firmanızın daha etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu yüzden marketo pazarlama otomasyonu genel olarak en etkin pazarlama yöntemleri arasındadır. Kısa sürede çalışmaların uygulanması için sizde Marketo pazarlama otomasyonundan yararlanabilirsiniz.

Kitle Analizi
Kitleleriniz için doğru segmentasyon stratejisine sahip olmak her bir pazarlama kampanyasının, potansiyel müşterileri en ikna edici mesajla birleştirilmesini sağlamaktadır.
İçerik Stratejisi
Web sitenizdeki içerikler, kitleleriniz değiştikçe değişir ve gelişir bu şekilde kitlenizin sizinle bağlantı kurmasını sağlarız.
CRM Entegrasyonu
Marketo kampanyalarınız, sonuçları ve bilgileri doğrudan seçtiğiniz CRM yazılımına sunmaktayız.
Form Toplama
Potansiyel müşterilerden doğru bilgileri toplamak için en iyi performansı göstererek pazarlama kampanyalarınızın doğruluğunu arttırmaktayız.
Potansiyel Müşteri
Stratejik mesajlarla potansiyel müşterilere otomatik olarak bağlanarak takip ederiz.
Kullanılabilirlik
Marketo, kullanılabilirliği göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Satış ve pazarlama ekiplerinizin bundan faydalanmasını sağlarız.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

MARKETO PAZARLAMA OTOMASYONU Nedir?

Dijital pazarlama ihtiyaçları karşılamak adına tercih edilebilecek seçenekler arasında marketo pazarlama otomasyon hizmeti yer almaktadır. Günümüzde özellikle dijital platformlarda yapılan çalışmaların geliştirilmesi adına pazarlama farklı bir boyut kazanmaktadır. Bu nedenle farklı seçenekleri değerlendirmek isteyenler için hazırlanmış olan seçeneklerden biridir. Farklı çalışmaları bir arada sunmaktadır. Özellikle pazarlamanın daha etkin şekilde yapılabilmesi adına yürütülecek olan çalışmalar kapsamında hedef kitleye daha kolay şekilde ulaşmanızı sağlayabilir.

Nasıl Yapılır?

Dijital ortamda yapılan pazarlama çalışmaları özellikle markanızın ya da firmanızın daha etkin şekilde tanıtılmasını ve alınacak olan geri dönüşümlerin daha başarılı olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle marketo pazarlama otomasyon özellikle günümüzde kullanılmakta olan pazarlama yöntemleri arasında yer almaktadır. Daha kolay şekilde çalışmaların yürütülebilmesi için verilere rahatlıkla ulaşılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kurulacak olan sistemler özellikle kullanıcılar açısından hızlı çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

İlk aşamada profesyonel şekilde hazırlanacak olan çalışmalar kurulum işlemlerinin tamamlanması ile hedef kitleye özellikle ürün tanıtımı ya da ulaştırmak istediğiniz bilgilerin daha kolay şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Akıllı pazarlamacılık olarak da adlandırılmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Yapılacak olan çalışmalar sırasında başarılı sonuçlar elde edebilmeniz adına öncelikle dikkat edilmesi gereken konulardan birisi mutlaka profesyonel kişiler ile çalışma yapılmasıdır.
  • İlk aşamada öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Daha sonrasında belirlenen ihtiyaçlara uygun şekilde düzenlenecek olan çalışmalar sayesinde özellikle pazarlama otomasyon çalışma etkisi arttırılabilir.
  • Kullanıcıların yapılan çalışmalar sonucunda verilere kolayca ulaşabilmesi ve güncel veriler üzerinden işlem yapması gerekir. Bu nedenle devamlı olarak analizlerin devam ettirilmesi önemlidir.
  • Hedef kitleyi etkileyebilecek çalışmaların yapılması için öncelikle müşteri portföyünün belirlenmesi gerekir. Bu sayede yapılacak olan çalışmalar sonucunda kullanıcılar için özellikle kısa zamanda yüksek geri dönüşü olabilecek şekilde çalışmalar yapılabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap