Video Reklamları

AYRINTILARI

t t
Video Reklamları Neden Yapılır
Video reklamları tv reklamları gibi ürün tanıtımı yapılan reklamlardır. Ancak bu reklamlardan daha uzun sürelidir ve potansiyel kitlelere ulaşabilir.
Video Reklamları Faydası
Video reklamları ile ürün, hizmet tanıtımı çok daha açıklayıcı ve etkileyici şekilde yapılır. Bu reklamlar ziyaretçiler tarafından hemen kapatılamadığı için de mutlaka kullanıcıya ulaşacaktır.
R R
Video Reklamları Çalışma Sonucu
Görselliği yüksek olan bu reklam yönteminde kullanıcılar reklama tıklayarak doğrudan sayfanıza ulaşacaktır. Yani tüketiciyi harekete geçiren bu reklamlar trafiğinizi arttıracaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Video reklamları günümüzde televizyon reklamlarının yerini alan bir dijital reklam uygulamasıdır. Burada televizyonlardaki reklamlara göre çok daha uzun olarak hazırlanan reklamlar maliyet anlamında çok daha uygun fiyatlara çeşitli platformlarda sunulmaktadır. Özellikle profesyonel bir şekilde hazırlanmış video reklamları hem açıklayıcı, hem dikkat çekici hem de tüketicilerde alma isteği uyandırmalıdır. Zaten video içerisinde siteye yönlendirme yapılmaktadır. Görsellerin insan üzerindeki etkisi düşünüldüğünde video reklamları bu anlamda insanlara en çok etki sağlayan reklam türlerinin başında gelmektedir.

İnternet sitemizde çeşitli platformlar için şirketiniz ya da internet siteniz için açıklayıcı, yönlendirici ve dikkat çekici video çalışmaları yapılmakta ve hedef kitleye yönelik etiket ve yönlendirme faaliyetleri ile birlikte hazırlanan reklamlar belirlenen platformlara sunulmaktadır. Video reklam çalışmasının her aşaması alanında uzman personeller tarafından yürütülmekte olup hedef kitleye yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

İnternet sitemiz tarafından hazırlanan ev tüm etiket ve alt yapı çalışmaları profesyonel şekilde gerçekleştirilen Video reklamları reklam bütçesi doğrultusunda en verimli şekille kullanılmaktadır.

SEKTÖR ANALİZİ
Video reklamınızın sektörünüzde daha etkili olması amacıyla rakiplerinizi ve sektörünüzü analiz ediyoruz.
U U
KİTLE ARAŞTIRMASI
Kullanıcılarınızla etkileşim oluşturmak, kitlenizin markanızla bağlantılı olarak pozitif bir güçlendirme ile bağlı kalmasını sağlıyoruz.
REKLAM OPTİMİZASYONU
Video reklamınız, potansiyel müşteri adayları oluşturma ve bunları dönüştürme konusunda mümkün olan en iyi şansı elde etmek için hedeflediğiniz kitleye göre belirlenir.
i i
RAPORLAMA
Özel raporunuz, Video reklamlarınız ile birlikte nerede olmanız gerektiğini ve hedefinize doğru ne kadar ilerlediğinizi özetlemektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Video Reklamları Nedir?

Reklam vererek para kazanmak için video reklamları nedir ve nasıl kullanılır? Sorusunun cevabını buradan bulabilirsiniz. Video Reklamcılığı, son dönemler çok konuşulan bir dijital reklam formatı olarak karşımıza çıkmaktadır. En basit tanımlaması ile bir firma veya markanın ürün, hizmet ve servislerini en iyi şekilde tanıtabilmek için video içeriğini kullanma durumuna verilen isimdir. Video reklamcılığı parlayan bir uygulama olarak bizlerle bir araya gelmektedir. Bundan sonraki süreçte de en fazla duyulacak uygulamalar arasında yer alacaktır.

Video iş ortağı adresleri üzerinde müşterilerle farklı şekillerde etkileşime geçebilmeniz için AdWords üzerinde etkileyici reklam kampanyaları yapabilirsiniz. Video reklam içeriklerinin sosyal platformlar üzerinde barındırılması reklam ağı üzerinde yer alan video iş ortağı site ve uygulamalarda yer almaktadır.

Nasıl Yapılır?

Görüntülü sunulan reklam için hazırlanan başlangıç sayfasına giriş yapmanız gerekir. Daha sonra ise bu sayfada sağ üst köşede yer alan “Başlayın” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkacak olan sayfa üzerinde yer alan video reklam bölgesine video öncesi çıkmasını istediğiniz URL’nizi yazmalısınız. Daha sonra reklamını gerçekleştirmek istediğiniz videoyu kopyalayarak bu bölgeye kolayca yapıştırabilirsiniz. Video linkini girdiğinizde direk olarak reklamınızın videolardan önce ne şekilde görüneceğini öğrenebilirsiniz. Daha sonra ise reklam başlığınızı ve reklam açıklamasını girebileceğiniz alanı göreceksiniz. İsterseniz videonuzu videoyu değiştirebilirsiniz. Videonuzun açıklamalarını yazdıktan sonra devam et butonuna bastığınız zaman videonuza tıklandığında sitenize mi yoksa reklamını yapmış olduğunuz videoya mı yönlenmesine karar verebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Reklamlarınızın sınırı otuz saniyeyi geçmemesini öneriyoruz.
  2. İçerikler veya kullanılacak olan görsellerde ki boyutlar boyut ve ebatları doğru seçmeniz gerekir.
  3. İçeriklerde paylaşılacak olan görsellerin üzerinde bulunan metin ve açıklamalar görselleri kapatmamalıdır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap