Kriz Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Kriz Yönetimi Neden Yapılır
Her türlü olumsuz durum ile baş edebilmek için kriz yönetimi gereklidir. Böylelikle krizleri fırsata çevirerek herhangi bir hasar almadan süreci atlatmak için kriz yönetimi yapılır.
Kriz Yönetimi Faydası
Normal şartlar altında kriz karşısında alacağınız hasar büyük oranda engellenecektir. Böylelikle kriz bittikten sonra daha güçlü bir şekilde yolunuza devam etmek mümkün olacaktır.
R R
Kriz Yönetimi Çalışma Sonucu
Kriz yönetimi sonunda birikimleriniz korunacak ve hatta daha da büyüyecektir. Böylelikle küçük veya büyük çaplı sorunlar profesyonel ve kalıcı bir şekilde çözülmüş olacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Kriz yönetimi ile beraber birikimleriniz tam olarak korunmakta ve büyümektedir. Bu sayede küçük ya da büyük çaplı problemler profesyonel olarak çözülmektedir. Arama motorları üzerinde her firmaya ya da kuruluşa ait internet adreslerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi adına SEO optimizasyonu gerekir.

Arama motorları üzerinde uygulanacak olan optimizasyon çalışmalarının bir bütünü olarak yer almaktadır. SEO, arama motorları üzerinde firmalara ait internet adreslerinin arama yapıldıktan sonra üst sıralara çıkması için çalışmalar gerekmektedir.

Olumsuz konularda baş edebilmek adına kriz yönetimi gerekmektedir. Bu sayede krizleri fırsata çevirerek hasar almadan süreci yükseltmek için kriz yönetimi gerçekleştirilmektedir. Normal şartlar içerisinde kriz karşısında alınacak olan hasar büyük oranda engellenmektedir.

Başarılı kriz yönetimi uygulamaları ilk olarak nokta sağlıklı ve hızlı kararlar alınarak yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde alınan kararlarda acemilik ve isabetsizlik bulunuyorken hızlı bir şekilde alınacak olan kararlarda krize en iyi şekilde müdahale edilmektedir. Kriz anları içerisinde bu durumu en iyi şekilde yönetebilmek için tecrübeli ve profesyonel kararlar verilmesi gerekmektedir.

Sorun Analizi
Olayı, ne olduğunu, halka açık bilgiyi ve olayla ilgili neler söylendiğini anlamak için analiz ediyoruz.

Risk değerlendirmesi
Medyanın olayı, haber kuruluşları ve çevrimiçi medyaların yelpazesinde nasıl ele aldığına daha fazla bakıyoruz.

Kanal Analizi
Planın ekibiniz boyunca yayılmasını sağlarken atılması gereken adımlar dahil olmak üzere bir eylem planı oluşturmanıza yardımcı oluruz.

w w
İletişim stratejisi
Doğru şeyi ve doğru zamanı söylemek için bir iletişim stratejisi geliştiririz ve gazetecilerin buradaki öyküyü sizin tarafınızdan almaları için çalışırız.

uygulama
Analizimiz, olumlu bir mesaj oluşturmanın en iyi yolunu belirlemek için olayla ilgili kamuoyuna duyulan derinlemesine bir bakış içermektedir.

İzleme
Dürüst olmak gerekirse, bir krizle başa çıkmak için en iyi zaman, gerçekleşmeden önce. Gelecekte meydana gelebilecek olayların önlenmesine yardımcı oluyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Kriz Yönetimi Nedir?

Arama motorlarının her firmaya veya kuruluşa ait web sitelerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için SEO optimizasyonu yapmaktayız.

Arama motorları için yapılan optimizasyon çalışmalarının bütünüdür. S. optimizasyonu; site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. SEO, arama motorlarında firmalara ait sitelerin veya sayfaların arama yapıldıktan sonra üst sıralara çıkması için yapılan çalışmaları kapsar.

Nasıl Yapılır?

Başarılı kriz yönetimi çalışmaları için en öncelikli nokta sağlıklı ve hızlı kararların alınmasıdır. Burada acele ve hızlı kararlar birbirinden farklı kavramlar olduğu unutulmamalıdır. Çünkü acelece alınan kararlarda bir acemilik ve isabetsizlik varken hızlı alınan kararlarda krize en iyi şekilde müdahale edebilmek için tecrübeli ve hızlı kararlar bulunmaktadır. Kriz anlarında bu durumu en iyi şekilde yönetebilmek için en gerekli olan ise tecrübeli ve profesyonel kararların bir arada ve uyum içinde alınmasıdır. Hatta kriz yönetiminde yapılacak doğru ve akıllı hamleler ile krizin fırsata dönüştürülmesi bile olmaktadır. Kriz anlarında akılıcı, profesyonel, geçmiş tecrübelerle iş içe ve hızlı kararlar alınarak başarılı bir kriz yönetimi sergilenebilmektedir. Özellikle kriz yönetiminde ilk hedef krizin olası olumsuz sonuçlarının en aza indirebilmek olmalıdır.

Başarılı Kiriz Yönetimi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

Başarılı bir kriz yönetimi için dikkat edilmesi gereken noktalar ise şu şekildedir;

  • Kesinlikle soğukkanlı hareket edilmelidir.
  • Aceleci olmayan fakat hızlı kararlar verilmelidir.
  • Kriz durumuna karşı profesyonel ve tecrübeye dayalı reaksiyonlar verilmelidir.
  • Kriz durumlarında öncelikli hedef zararı minimize etmek olmalıdır.
  • Kriz durumları için daha önceden planlanmış senaryolar hızlı bir şekilde devreye sokulmalıdır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Yorum yap

Sipariş Ver
Üye Ol / Giriş Yap