Kurumsal itibar Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Kurumsal İtibar Yönetimi Neden Yapılır
Müşterilerin zihninde yer alan kurum algınızı iyileştirmek amacıyla yapılır. Böylelikle kulaktan kulağa yayılan olumlu bir etkiye de sahip olunacaktır.
Kurumsal İtibar Yönetimi Faydası
İtibar maddi olarak bir değer ifade etmiyor gibi görünse de size pek çok müşteri kazandıracağı için para da kazandıracaktır. Böylelikle kurumunuzun büyümesi sağlanacaktır.
R R
Kurumsal İtibar Yönetimi Çalışma Sonucu
Piyasada yer alan rakiplerinizi psikolojik olarak devre dışı bırakmanız mümkün olacaktır. Böylelikle beklediğinizden daha fazla müşteri kitlesine de ulaşmış olacaksınız.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Kurumsal İtibar Yönetimi konusunda insanlar, markalar ya da kuruluşların adları söylendiği zaman kişilerin aklında yer alacak olan tüm olumlu ve olumsuz değerlerle karşılaşmaktadır. Kurumsal itibar yönetimi uygulaması her zaman önemli bir konudur. Bunun nedeni başarılı bir yaklaşım kullanılarak insanların sizin hakkınızdaki olumlu düşünceleri bir araya getirilerek size ya da firmanıza güven duyması sağlanır. Günümüzde özellikle rekabetin üst noktalarda yer aldığı firmalar arasında kişilere güven duygusu sunmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerin zihninde yer alacak olan kurum algınızı iyileştirmek için uygulanmaktadır. Bu sayede kulaktan kulağa yayılacak olan olumlu bir etki ortaya çıkmaktadır. İtibar maddi şekilde bir değer ifade etmese de size pek çok müşteri kazandırmaktadır. Bu sayede kurumunuzun büyümesi sağlanmaktadır. Piyasa üzerinde yer alan rakiplerinizi psikolojik şekilde devre dışı bırakmanız mümkün olmaktadır. Bu sayede beklediğinizden daha fazla müşteri kazanabilirsiniz. Kurumsal itibar yönetimi son derece uzun bir dönemi kapsamakta ve bir anda kazanılan bir süreç olmamaktadır. Yıllarca süren kesintisiz bir süreç sonunda itibar sağlanmaktadır.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Kurumsal İtibar Yönetimi Nedir?

Kurumsal İtibar Yönetimi; tüm insanlar, markalar ve kuruluşların isimleri söylediğinde kişilerin aklında yer eden tüm olumlu ve olumsuz değer yargılarıdır.

Kurumsal itibar yönetimi son derece önemlidir. Çünkü başarılı bir yaklaşımla kişilerin hakkınızdaki olumlu düşünceleri pekiştirilerek size veya firmanıza güven duyması sağlanmaktadır. Tam tersi olarak da hakkınızdaki olumsuz düşünceleri değiştirilerek daha olumlu ve güven dolu bir imaj sağlanmaktadır. Çünkü günümüzde özellikle rekabetin üst seviyede olduğu firmalar arasında kişilere güven duygusu sağlanarak sürekli müşteri olması amaçlanmaktadır. Kurumsal itibar yönetimi oldukça uzun bir dönemi kapsar ve bir anda kazanılan bir süreç değildir. Hatta bazı durumda yıllar süren kesintisiz bir süreç sonunda bu imaj ve itibar sağlanmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Başarılı bir kurumsal itibar yönetimi için kurumun sahip olduğu potansiyel belirlenmeli ve insanların kurum ile ilgili genel düşüncesi ölçülmelidir. Bu anlamda en etkili ölçümün ve geri dönüşün sağlanacağı adres kesinlikle sosyal medya olmaktadır. Çünkü burada çevirim içi birebir bir dönüt sağlanmaktadır. Ve en sağlıklı dönüt bu şekilde elde edilmektedir. Burada kurumun eksik yönleri, insanların en çok enden şikâyet ettikleri ve çözüm yolları gibi durumlar en net şekilde ortaya konmaktadır.

Gerekli inceleme ve saptamaların yapılması ile hızlı ve profesyonel bir itibar düzeltme ve iyileştirme faaliyetlerine geçilmektedir. Bu noktada en etkili yöntem yine sosyal medya kullanılarak sağlanmaktadır. Yapılan dikkat çekici ve imaj düzeltici paylaşım ve faaliyetlerle süreç başlatılmış olmaktadır.

Etkili Kurumsal İtibar Yönetimi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

Etkili bir kurumsal itibar yönetimi için dikkat edilmesi gereken noktalar ise şu şekildedir;

  • Bu sürecin çok uzun süreceği unutulmamalı ve son derece sabırlı olunmalıdır.
  • Bu amaçla sosyal medya aktif ve etkili bir şekilde kullanılmalıdır.
  • İtibar ve imaj çalışmalarında sosyal medya hesapları profesyoneller tarafından yönetilmesi sağlanmalıdır.
  • İtibar zedeleyici yanlış haberlerde yasal haklarınızı kullanmaktan çekinilmemelidir.
  • Kurumsal bir kimlik oluşturmaya yönelik profesyonel adımlar atılmalıdır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Yorum yap

Sipariş Ver
Üye Ol / Giriş Yap