Google Ban Değerlendirmesi

AYRINTILARI

t t
Google Ban Değerlendirmesi Neden Yapılır
Google ban değerlendirilmesi hizmeti ile haksız bir ban cezası aldığınız ya da internet sitenizin arama sonuçlarından sebepsiz yere kaldırıldığı durumlar için kullanılmaktadır.
Google Ban Değerlendirme Faydası
Kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen google ban değerlendirilmesi hizmeti ile haksız olan ban ve diğer durumlar ortadan hızlı bir şekilde kaldırılmaktadır.
R R
Google Ban Değerlendirme Çalışma Sonucu
Google ban değerlendirilmesi hizmeti sonucu google tarafından değerlendirilen ve itiraza neden olan konuların hızlı bir şekilde açıklığa kavuşturulması sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Google ban değerlendirilmesi internet adreslerinin arama motorları üzerinde görülmesinin kısıtlanması anlamına gelmektedir. Bu yasağın farklı nedenleri ortaya çıkabilmektedir. Genel olarak ise Google algoritma kurallarının ihlalinde ortaya çıkmaktadır.

Google Ban uygulaması ile yasaklanmanın etkileri bir hayli geniş alanlar üzerinde kendisini gösterebilmektedir. İnternet adresiniz ile ilgili olarak bir arama yaptığınız zaman arama motorunda internet adresinizi görememeniz söz konusu olabilmektedir. Sadece adresinizin adını yazarak siteye kolayca girebilirsiniz. Bu da internet adresinizi sürekli olarak takip etmeyen insanar açısından da sorun teşkil etmektedir.

Google ban değerlendirilmesi hizmeti olarak haksız bir ban cezası almanız durumunda son derece yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve profesyonel olarak yapılan google ban değerlendirilmesi hizmeti ile haksız olarak ortaya çıkan ban ve diğer konular da ortadan hızlı bir şekilde kaldırılabilmektedir. Google ban değerlendirilmesi nedeniyle google aracılığı ile değerlendirilen ve itiraza neden olan konuların hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

İnternet sitenize uygulanan bir ceza konusunda bildirim aldıysanız internet adresinizin artık arama motorunda görünmediği ya da görünürlük durumunun büyük ölçüde azaldığı anlamına gelmektedir. Ekibimiz internet kaldırılmasına yol açan Google ban değerlendirilmesi ile belirleyebilir ve web sitenizi çözüme ulaştırabilir.

Backlink Analizi
Bağlantı portföyünüzü, hangi bağlantıların saklamak için çok riskli olduğunu ve hangilerini doğrudan etkilemeyi belirlediğini belirledik.
U U
Manuel İnceleme
İçeriğin Google’ın web yöneticisi yönergelerine uygun olduğundan ve arama dizinlerindeki içeriği gizlemediğinden emin olmak için web sitenizdeki içerik kontrol edilir.
Bağlantı reddetme
Cezanıza yol açan önemli konuları düzeltmek için eyleme geçirilebilir linklerin bir listesini ve liste ile birlikte ilk adımları atıyoruz.
Q Q
i i
Raporlama
Stratejinizi nasıl değiştireceğiniz konusunda sizi bilgilendirmek için arama motorunun en yeni gelişmelerini ve yeni kararlarını takip ediyoruz.
Kaldırma istekleri
Önceki SEO kampanyalarınız, Google’ın arama motorlarından yararlanmadığını düşündüğü uygulama türlerine kanıt sunabilmekteyiz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Google Ban Nedir?

Google ban sitelerin arama motorunda görülmesinin kısıtlanması anlamına gelen bir tür yasaktır. Bu yasağın pek çok sebebi olabilir. Genel olarak ise Google algoritmalarının çiğnenmesi şeklinde bir genelleme yapabiliriz.

Google Ban ile yasaklanmanın etkileri bir hayli geniş alanda kendisini gösterecektir. Öyle ki sitenizle ilgili bir arama yapmanız durumunda arama motorunda sitenizi görememeniz söz konusu olacaktır. Sadece sitenizin adını yazarak siteye girebilirsiniz. Bu da sitenizi sürekli olarak takip etmeyen kimseler açısından da sorun teşkil edecek ve ziyaretçi sayınızda ciddi bir düşüş yaşanacaktır. E ticaret sitesi için özellikle bu düşüşler ciddi manada gelir kaybı anlamına da gelecektir.

Google ban nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız siteniz ile ilgili Google’da arama yaparak bunu anlayabilirsiniz. Bunun haricinde webmaster araçlarını kullanarak da sorunun nereden kaynaklandığını tespit edebilirsiniz. Eğer nokta atışı olarak bir sorun bulamaz iseniz o halde pek çok nedeni manuel olarak gözden geçirmeniz gerekecektir. Örnek olarak verecek olursak zararlı backlinkler almanız siteniz için sıkıntı oluşturacak ve ceza almanıza neden olacaktır. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için yapmanız gereken ise bu backlinkleri kaldırmak olacaktır.

Örneğin form sitelerine kopyala yapıştır yorumlar yaparak sitenizin adresinizi paylaşırsanız bu durum arama motorları tarafından fark edilecek ve cezalandırılmanız söz konusu olacaktır. Dolayısıyla böylesi durumlarla karşılaşmamak adına backlinkler doğal yollardan elde edilmeli ve kaliteli olmalıdır. Bir diğer önemli husus ise içeriklerin tamamının doğal olmasıdır.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Düzenli olarak site trafiği verilerini takip etmek
  2. Tüm SEO yöntemlerini doğal bir şekilde uygulamak
  3. Google algoritma değişimlerini yakından takip etmek (bazıları gizli olabilmektedir)
  4. Sitenin teknik açıdan herhangi bir sorun içermediğinden emin olmak

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap