Yandex Reklamları

AYRINTILARI

t t
Yandex Reklamları Neden Yapılır
Yandex reklamları hizmeti ile günümüzde Google kadar olmada da yıldızı parlayan Yandex arama motorunun reklam ağı kullanılarak tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi planlanmaktadır.
Yandex Reklamları Faydası
Yandex reklamları hizmeti ile ülkemizde başarı sağlamış ve odlukça yoğun kullanımı olan arama motorunun reklam faaliyetlerinde hedef kitleye yönelik başarı sağlanmış olmaktadır.
R R
Yandex Reklamı Çalışması Sonucu
Yandex reklamları hizmeti sonucunda da yandex kullanan kişiler tarafından firmanın ve ürünlerin tanınması ve hedef kitleye tam anlamıyla ulaşılması sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Yandex reklamları ülkemizde son yıllarda kullanım alanı artan bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. Özellikle ülkemizde arama motoru olara Yandex kullanan kişi sayısı oldukça artmış durumdadır. Bu artış ile beraber Yandex reklamlarının etkinliği oldukça artmaktadır. Yandex reklamları google reklamları ile karşılaştırıldığında daha az maliyetli olması ve kullanıcı kitlesinin daha bilinçli olması gibi sebeplerle hem daha uygun hem de daha verimli olmaktadır.

İnternet sitemiz firmanızın internet sitesindeki ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak amacıyla özgün ve Yandex reklam kuralları doğrultusunda hazırlıklar yapmaktadır. Bu sayede istenilen nitelikte ve etkinlikte hazırladığımız Yandex reklamları ile hedef kitlenize ulaşmanız çok daha kolay ve etkili olacaktır. Özellikle günümüzde Google reklamlarının sürekli ve insanı bıktıracak şekilde çıkmasından rahatsızlık duyan büyük bir kitle arama motoru olarak Yandex’i tercih etmektedirler.

İnternet sitemiz tarafından sunulan profesyonel ve oldukça etkili Yandex reklamları hizmeti sayesinde en uygun maliyetle en etkili ve dikkat çekici tanıtım yapılarak hedef kitleye en etkili şekilde ulaşılmış olmaktadır.

Hedef Kitle
Yandex reklamları ile arama motoru reklam çalışmalarında hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilir ve ziyaret dönüşüm oranlarınız arttırarak, satış hacminizi genişletebilirsiniz.
U U
Bütçe Avantajı
Yandex üzerinden yayınlayacağınız reklam kampanyalarınızda, reklamınız görüntülüğünde değil, kullanıcılar tarafından reklamınıza tıklandığında ödeme yapmanın avantajından faydalanın.
Reklamlarınızın Etkisini Kolayca Ölçümleyin
Yandex üzerinden yaptığınız reklam çalışmalarının ne kadar ziyaretçi çektiğini istediğiniz her zaman sistem üzerinden öğrenebilirsiniz.
i i

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Yandex Reklamları Nedir?

Yandex arama motoru ülkemizde sık bir şekilde kullanılmadığı için Yandex reklamları da yeteri kadar bilinmemektedir. Ancak reklamlarının maliyetinin bir hayli uygun olması ve bu alana yatırım yapan kişi sayısının da az olması sebebiyle Yandex reklamları son derece stratejik bir öneme sahiptir. Özellikle giderek ülkemizde daha da popüler olması bu reklamların önemini de bir kez daha ortaya çıkarmaktadır.

Ayrıca aynı Google reklamlarında olduğu gibi kişilerin ilgi alanlarına göre reklamların karşılarına çıkması mümkündür. Bunun da ötesinde gösterime değil tıklanma başına ücret ödeniyor olması da geri dönüşüm oranınızın bir hayli yüksek olmasına katkı sunacaktır.

Nasıl Yapılır?

Yandex reklamları nasıl verilir sorusu en çok sorulan sorulardan birisidir. Bunun için ilk olarak Yandex.direct üyeliği edinmek gereklidir. Bunu edinmek ise tamamen ücretsizdir. Ardından reklam verme sekmesine girmeniz gereklidir. Bu aşamadan sonra ise reklam başlığını ve metnini hazırlamak size kalmaktadır. Tahmin edeceğiniz üzere bu metinlerde karakter sınırlamaları bulunmaktadır. Dolayısıyla etkin bir propaganda için dikkat çeken metinler hazırlamanız gereklidir. Tüm bunları hazırladıktan sonra reklamlarınızın hangi aramalarda çıkmaması gerektiğini ayarlayabilir ya da hangi bölgelerde görüntülenmesini istediğinizi belirtebilirsiniz. Böylelikle kısa sürede daha büyük bir etki yaratabileceğinizi ifade etmek isteriz.

Yandex reklam ücretleri sizin bütçenize göre belirlendiği için herhangi bir sorun yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz. Böylelikle en az bütçe ile en etkili reklamları yapabileceksiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Reklamın dikkat çekici bir metin ile hazırlanması
  2. Daha önce reklam yayınlatılmadıysa profesyonel destek alınması
  3. Reklamların görüntülenme verilerinin kontrol edilmesi
  4. Günlük gösterim sayısı ile ödenecek para arasında dengenin kurulması
  5. Anahtar kelimelerin isabetli bir şekilde seçilmesi
  6. İletişim bilgileri ve linkler doğru verilmeli

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap