Gmail Reklamları

AYRINTILARI

t t
Gmail Reklamları Neden Yapılır
Gmail en çok kullanılan iletişim ağından biridir. Gmail reklamları ile hedeflediğiniz kitlelere nokta atışı olarak reklamları iletmeniz mümkündür.
Gmail Reklamları Faydası
Gmail reklamı verirken pek çok kritere göre potansiyel müşterilerinizi belirleyebilirsiniz. Meslek gruplarına göre, anahtar kelimelere göre gibi hedef belirleyerek
R R
Gmail Reklamları Çalışma Sonucu
Gmail reklamları ile satın alma iradesi hayata geçirilecek olan kişiler hedeflenir. Bu sayede diğer reklam yöntemlerine göre geri dönüş oranları oldukça tatmin edicidir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Gmail reklamları uygun maliyeti ve potansiyel anlamında son dönemde oldukça aktif olarak kullanılan yöntemlerin başında gelmektedir. Günümüzde e-posta uygulamaları oldukça popüler hale gelmiş durumdadır. Bunlar içinde ülkemizde açık ara en çok kullanılan uygulama Gmail durumundadır. Bu sebeple uygulamanın en üstünde tanıtım olarak hazırlanan ve farklı renkte ve dikkat çekici olarak görünen kısım Gmail reklamlarının bulunduğu kısımdır. Özellikle hedef kitleye yönelme açısında son derece faydalı bir reklam çeşidi durumundadır.

İnternet sitemiz sizler için tanıtım ve reklamlarınızın Gmail tanıtım kısmında yer alamsı ve insanların dikkatini çekmesi amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Çünkü bu tanıtımı postalarının hedef kitleye ulaşması hazırlanma aşamasının profesyonelliğine bağlıdır. Çünkü maillerinin kontrol ederken aynı zamanda kendi dikkatlerini çeken ve işlerine yarayacağını düşündüğü tanıtım maillerine girmektedir. Aksi takdirde birçok tanıtım maili daha bakılmadan silinmektedir.

Bu anlamda internet sitemizin reklam departmanı tarafından şirketinize ve internet sitenize özel olarak hazırlanan Gmail reklamları ile gerçek hedef kitleye rahatlıkla ulaşma imkânı sağlanmaktadır.

İşleyiş
Gmail reklamları ilk olarak daraltılmış şekilde gösterilir. Kullanıcı reklamı tıkladığında, reklam, reklam verenin açılış sayfasına yönlendirir ya da farklı reklamcılık hedeflerini karşılamak için kullanılabilen e-posta boyutuna genişler ve yerleşik form veya video gibi öğeler içerebilir.

E-posta Hazır
Reklamınızı genişleten birçok kullanıcı, yıldız simgesini veya mesajın alt kısmındaki mavi Kaydet düğmesini tıklayarak reklamı kaydedebilir. Ayrıca kullanıcılar genişletilmiş reklamlarınızı e-posta mesajı olarak başkalarına da yönlendirebilir.

Mobil Uyumlu
Bilgisayarda, mobil cihazda ya da Gmail uygulamasında olsun, Google Ads reklamları her yerde güzel görünecek şekilde optimize eder. Reklam düzeni mobil deneyime göre otomatik olarak optimize edilir.

! !
Hedefleme
Aşina olduğunuz Görüntülü Reklam Ağı hedefleme seçeneklerinin çoğunu (kitle anahtar kelimeleri, yakın ilgi alanı kitleleri, pazardaki kitleler ve demografi gibi) kullanabilirsiniz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Gmail Reklamları Nedir?

Sizde google reklamları nedir ve nasıl kullanılır? Konusunda merak ediyor ve hemen uygulamak istiyorsanız yazımız yer alan önerileri dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Google Adwords ün diğer bir reklam çeşidi Gmail reklam uygulaması kullanıcıların Gmail hesapları üzerinden tanıtım sekmesi üzerinde en üst tarafta renklendirilen mesaj olarak ve e-posta okuma sayfası üzerinde sağ tarafta veya üst tarafta yer almaktadır.

Gmail reklamları ilk olarak Gmail sekmelerinin üst bölümünde bulunmaktadır. Bu alanda mail almışsınız gibi gözükmektedir. Maile tıkladığınız zaman gerçek bir e-posta görünümünde yer almaktadır. Bu sayede, hedeflemek istediğiniz kullanıcıları reklamınızdaki resimler ve metinler gösterilmekte ve etkileşime geçmeleri sağlanmaktadır. Bu alanda son derece anlaşılır açıklayıcı ve net bir mesaj iletecek mail tercih edilmektedir.

Nasıl Yapılır?

Reklamınızı geniş hale getiren kullanıcılar yıldız simgesini ya da mesajın alt tarafında yer alan kaydet düğmesini tıkladığı zaman reklamı gelen kutularına kayıt edebilmektedir. Gmail reklamları tıklama başına maliyetler ve günlük harcama limiti belirleyerek fiyatlandırma oluşturmaktadır. Hedef kitle boyutunuz ya da rakiplerinizle olan rekabet durumuna göre maliyeti değişmektedir. Google Adwords kampanyanızın reklam ağını hedeflemesi gerekmektedir. Google arama özelliği ve görüntülü reklam hedefli kampanyaları oluşturarak elde edeceğiniz verileri çok daha etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüntülü reklam ağı hedeflemesi sayesinde ortaya çıkacak kampanyaya yönetilen yerleşimler Gmail site hedeflemeleri olarak yer almaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Diğer reklam türlerinde olduğu gibi anahtar Kelime bazlı hedefleme yapmanız gerekir.
  2. Gmail reklamları meslek gruplarına göre yapılması daha yararlıdır.
  3. Reklam konusunda ülke, eyalet, şehirler hedeflenmesi gerekir.
  4. Yaş ve Cinsiyet hedefleme imkanı sayesinde yaşa reklam gösterme seçeneği sunabilirsiniz.
  5. Kullanıcıların ilgi alanlarına göre reklam verebilirsiniz.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap