Pınterest Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Pinterest Yönetimi Neden Yapılır
Mal veya hizmetlerinizi etkin bir şekilde tanıtmak ve doğal yollardan bir müşteri ağı oluşturmak için Pinterest yönetimi yapılması icap etmektedir.
Pinterest Yönetimi Faydası
Pinterest mecrasını pek çok kurumun ihmal etmesi sebebiyle çok daha hızlı bir şekilde sonuç elde edilebilir. Böylelikle gelir ve müşteri çevresinde artış yaşanır.
R R
Pinterest Yönetimi Çalışma Sonucu
Kısa sürede çok kişiye ulaşmak mümkün olacaktır. böylelikle ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin ilgilisine ulaştırılması en uygun maliyetlerle sağlanacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Pinterest sosyal medya kullanımı konusunda her zaman görselliği ön plana çıkarmaya devam eden ve firmaların genel olarak ürün tanıtımları konusunda tercih edilen platform olarak yer almaktadır. Pinterest yönetimi hesabın kullanım amaçlarına uygun şekilde kullanılmaktadır. Günümüzde insanların görselliğe önem veren sosyal medya platformları üzerine daha fazla yönelmektedir. Pinterest bu konuda görselliği ön plana çıkarmaktadır. Bu site üzerinde yapılan paylaşımlar hedef kitleye yönelik özgün şekilde paylaşımlar olmaktadır.

Mal ya da hizmetlerinizi etkin şekilde tanıtmak için Pinterest yönetimi gerekmektedir Pinterest mecrasını kurumların ihmal etmesi nedeniyle çok daha hızlı bir şekilde sonuç verebilmektedir. Bu sayede gelir ve müşteri etrafında artış yaşanmaktadır. Kısa süre içerisinde çok kişiye ulaşabilirsiniz. Profesyonel bir pinterest yönetimi konusunda hedefler en iyi şekilde belirlenmektedir. Günümüzde reklam ve pazarlama konusunda sosyal medya platformları aracılığı ile çok daha etkili bir şekilde yapılması durumunda pinterest yönetimi bu unsura göre şekillenmesi gerekmektedir. Özellikle paylaşılacak olan görsel topluluklarının daha çok kadınlara yönelik geliştirilmesi önerilmektedir.

Kitle Analizi
Pinterest, müşteri edinmenin ve markanızı büyüyen yaratıcı kitlelere sunmanın benzersiz bir görsel yoludur.
İçerik Oluşumu
Pinterest'in doğası gereği, markanız büyük bir takiple paylaşılabilir ve doğal bir etkileşim yaratır.
Yayınlama
İçerikleriniz, markanız ve pazarlama mesajınız göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ekibimiz, potansiyel müşterilerle güçlü mesajlar oluşturur.Oluşturulan mesajlar ve içerikler belirlediğimiz uygun zamanlarda yayına alınır.
Trafik Artırımı
Web sitenize gelen trafik, organik ve ücretli reklamcılık stratejileriyle sağlanır.
analiz
Markanızın nerede olması gerektiğini ve hedefinize ulaşmak için yaptığımız çalışmaları tekrar analize ediyoruz.
U U

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Pinterest Yönetimi Nedir?

Pinterest günümüzde sosyal medya kullanımında görselliği ön plana çıkaran ve firmaların özellikle ürün tanıtımları için sıklıkla tercih ettiği bir platformdur.

Pinterest yönetimi hesabın kullanım amacına uygun olarak kullanılması hizmetidir. Günümüzde insanların görselliği daha ön plana çıkaran sosyal medya platformlarına daha çok yönelmektedir. Pinterest bu anlamda görselliği ön plana çıktığı bir platformdur. Ve burada yapılan paylaşımlar hedef kitleye yönelik özgün ve ürüne yöneltici tarzda paylaşımlar olmalıdır.

Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir pinterest yönetimi için hedefler en iyi şekilde belirlenmelidir. Hele ki günümüzde reklam ve pazarlama işlemlerinin sosyal medya platformları üzerinden çok daha etkili bir şekilde yapıldığı düşünüldüğünde pinterest yönetimi bu unsura göre şekillendirilmelidir. Özellikle bu platformda kadın sayılarının daha baskın olduğu düşünüldüğünde paylaşılacak görsel topluluklarının daha çok kadınlara yönelik olarak geliştirilmesi ve yönlendirmenin yapılması oldukça önemlidir. Günümüzde birçok firma etkili pinterest yönetimi sayesinde satışlarını arttırmışlardır. Dikkat çekici ve özgün ürün resmi paylaşımı ve paylaşımda yapılan yönlendirmeler kullanıcıların o ürünü almaya ve incelemeye itmektedir.

Pinterest Yönetiminin Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

Pinterest yönetiminde dikkat edilmesi gereken kısımlar bulunmaktadır. Bu kısımlara özenli bir şekilde dikkat edilmesi yapılan pinterest yönetimi işleminde başarıyı oldukça arttıracaktır; Bu kısımlar ise şu şekildedir;

  • Yapılan paylaşımlar özgün ve dikkat çekici olmalıdır.
  • Yapılan paylaşımlar dönemin modasına yönelik popüler ürün paylaşımları olmalıdır.
  • Yapılan paylaşımlarda profesyonel bir ürün gruplandırmalara yapılmalıdır. Yani alakası yerlere alakasız resimler paylaşılmamalıdır.
  • Yapılan paylaşımlarda usta yönlendirmeler yapılmalıdır. Yani kişi o görseli gördüğünde firmanın internet sitesine rahatlıkla ulaşabilmelidir.
  • Ve yapılan paylaşımlarda hedef kitlenin özellikler, yaş grubu ve sosyo kültürel durumu dikkate alınmalıdır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap