t t
Yelp İnceleme Yönetimi Neden Yapılır
Yelp inceleme yönetimi ile Yelp uygulaması üzerinde internet sitesini haklarının korunması ve imajını zedelemeye yönelik hareketlerin engellemesi amacıyla gerçekleştirilmektedir.
Yelp İnceleme Yönetimi Faydası
Yelp inceleme yönetimi sayesinde internet sitesinin imajı ve hedef kitlenin firma ile ilgili olan tavır ve davranışlarındaki olumsuz düşüncelerin önüne geçilerek pozitif algı yaratılmaktadır.
R R
Yelp İnceleme Yönetimi Çalışma Sonucu
Yelp inceleme yönetimi hizmeti ile firmalar için rakipleri tarafından gerçekleştirilen ve gerçek ile ilgisi olmayan haber ve paylaşımlardan haber alınarak uygulamadan kaldırılması sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Yelp uygulaması kullanımında yelp inceleme yönetimi özellikle firmaların itibarini zedeler bilecek durumların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Özellikle firmaların rakipleri tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda gerçek olmayan haberlerin ya da paylaşımların ortaya atılması durumunda yapılacak olan çalışmalar kısa süre içerisinde problemlerin çözülmesini sağlamaktadır. Mekan ya da yer keşfetmek amacıyla kullanılmakta olan uygulama son dönemlerde popüler hale gelmektedir. Bu nedenle özellikle uygulamada firmaların itibarını zedeleyici içeriklerin oluşması halinde yapılacak olan çalışmalar olumsuz yönlendirmeleri ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.  Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar müşteri beklentilerinin karşılanmasını sağlamaktadır.

Yanlış veya negatif yönlendirmelerin önüne geçilebilmesi adına yelp inceleme yönetimi kullanılması kısa süre içerisinde firmalar açısından avantaj elde edilmesini sağlayabilir. İtinalı bir şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar yapılan görüşmeler doğrultusunda firmalar için oluşan olumsuzlukların giderilmesini sağlamaktadır. Sosyal medya kullanımında özellikle uzman olan ekip tarafından yapılacak çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde işlemin tamamlanmasını sağlamaktadır. Talep etmeniz halinde gerekli görüşmeler tamamlanarak kısa süre içerisinde çalışmaya başlamaktadır. Gerekli inceleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından ortaya çıkan olumsuzluklar giderilerek firma için oluşabilecek her türlü negatif durumun önüne geçilmesi sağlanır.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Yelp İnceleme Yönetimi Nedir?

Yelp dünyada oldukça popüler olan ve ülkemizde de gelişen bir popüler mekân ve yer keşfetme uygulaması olarak faaliyet gösteren bir platformdur.

Yelp inceleme yönetimi günümüzde önemli bir noktaya gelmiş durumdadır. Çünkü bu uygulamada yer alan mekanlara çok büyük bir olumlu ya da olumsuz yönlendirme yapılmaktadır. Eğer buraya gerektiği gibi önem verilemezse yapılan haksız rekabet ve yanlış yönlendirme sonucu sizin mekânınız veya işletmeniz bu durumda olumsuz anlamda zarar görebilmektedirler. Çünkü bazı kötü niyetli kişiler olmayan durumları varmış gibi göstererek başka mekânları ön plana çıkartırken sizlerin daha geri planda kalmasına ve imajının zedelenmesine sebep olmaktadırlar. Bu sebeple bu inceleme yönetimi günümüzde oldukça önem kazanmıştır.

Nasıl Yapılır?

Zamanında bir Yelp inceleme yönetimi ile olası negatif ve yanlış yönlendirmelerin önüne geçilebilmektedir. Özellikle farklı mekânlar için yapılan ama aslında var olamayan birçok yönlendirme yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Uygulama bu anlamda odlukça hassas davranmaktadır. Yani yapılan itiraz ve uyarılar oldukça seri ve adil bir şekilde ele alınmaktadır. Bu amaçla sosyal medya platformlarını incelemek amacıyla kurulmuş ekiplerce yelp uygulaması da mercek altına alınmalıdır. Hatta mümkünse her sosyal medya uygulaması için farklı profesyonel kişiler seçilmelidir. Ve olası olumsuz durumlara uygulamanın kuralları doğrultusunda en hızlı ve en etkili itirazlar gerçekleştirilmelidir. Özellikle mekanlarla ilgili yanlış bilgiler ve görseller anında düzeltilmesi sağlanmaktadır.

Yelp İnceleme Yönetimi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

Amaca yönelik bir Yelp inceleme yönetimi ise şu şekildedir;

  • Yelp inceleme işlemi sosyal medya konusunda uzman kişilerce gerçekleştirilmelidir
  • Yelp itiraz kuralları çerçevesinde itirazlar gerçekleştirilmelidir.
  • Haksız ve yanlış yönlendirme ve paylaşımlar sürekli yapıldığı takdirde yasal yollara vakit kaybetmeden başvurulmalıdır.
  • İnceleme işlemi oldukça özenli hızlı bir şekilde yapılmalıdır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap