Shopify Geliştirme

AYRINTILARI

t t
Shopify Geliştirme Neden Yapılır
Shopify geliştirme çalışmaları sayesinde herhangi bir yazılım ve programla bilgisi olmadan kurulan e-ticaret sitesinin müşteri hedef kitlesine ulaşması amacıyla gerçekleştirilmektedir.
Shopify Geliştirme Faydası
Shopify geliştirme çalışmaları sayesinde satın aldığınız ücretli e-ticaret yazılımı üzerinden kurulumun gerçekleştirildiği siteden hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır.
R R
Shopify Geliştirme Çalışma Sonucu
Shopify geliştirme sonucunda kurulan e-ticaret sitesi arayıcılığı ile ürünlerin daha iyi pazarlanarak hedef kitle ile en etkili şekilde buluşturulması amaçlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Web üzerinde başarılı e ticaret çalışmaları sunan Probay Medya ile kapsamlı hizmetler alabilir, hedeflerinize ulşabilirsiniz.

Shopify geliştirme  hizmeti  ile  e ticaret alanında başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ekibimiz kavramlar ve uygulamalar bakımından doğrudan beklentilerinizi karşılamaktadır. Hazır e ticaret sitesiyle beraber birçok avantajı sağlamış ve artı elde etmiş olursunuz. Probay Medya sizlerin sanal ortamda devamlı gelişen ve hızlı satış odaklı şekilde çalışmanızı sağlayan  bir yapıdadır. Kısa sürede sonuçlar almak için ürün ve hizmetlerimizin kapsamlı ayrıntılarını ekibimizden öğrenebilirsiniz. Sitelerinizin çok daha kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Shopify geliştirme  ve diğer tüm uygulamalarda sizlerden gelen web sitesi taleplerini ihtiyaç analizi, dizayn, uygulama gibi açılara bakarak  karşılıyoruz. Özel shopify uygulamasını destekleyen Probay Medya olarak müşterilerimizin yönlendirmelerini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda marka destekleyen dizaynlrımızla da fark yaratmaktayız. Uygulama aşamasında, ürünlerinizi birçok farklı kanaldan temin etmekteyiz. Gerçek zamanlı olarak  bilgi vererek,  sitenizdeki alışveriş deneyimlerini bireysel kitleye uyarlama yapıyoruz. Bu anlamda aşamalı olarak  rakiplerinize fark yaratan özellikler kazandırmaktayız.

İhtiyaç Analizi
Özel Shopify uygulamasını, destekleme deneyimimizle rehberliğinize ve yönlendirmenize dayalı olarak oluşturuyoruz.

h h
0 0
Dizayn
Markanızın hem mobil hem de geleneksel web deneyimi için optimize edilmiş güzel bir özel tasarım ile kendi kendini göstermesine izin veriyoruz.

Gelişme
Mağazanızda size rakiplerinize üstünlük sağlayan yeni özellikler tanıtıyoruz.

! !
[ [
Uygulama
Ürünlerinizi bir dizi farklı kanaldan temin ediyoruz veya sunduğunuz ürünler hakkında gerçek zamanlı bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Bakım
Alışveriş deneyimini bireysel kitleye uyarlıyoruz. Kitlenizi gerçekten anlamak ve hedeflemek için pazarlama otomasyonunu kullanmanızı sağlıyoruz.

g g
Analitik
Alışveriş deneyiminizi daha hızlı yükleme süreleri ve mobil platformlarda daha kolay erişim için optimize ediyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Shopify Geliştirme Nedir?

E ticaret sistemine geçiş yapmak isteyenler için shopify nedir ve ne gibi avantajlar sağlar? Sorusunun cevabını bilmesi gerekir. Özellikle dünyada yoğun ilgiyle karşılanan hazır e ticaret sitesi olarak bilinir. Sağlamış olduğu kolaylıklar ve avantajlar dilediğiniz her durumda e ticaret sistemine geçiş yaparken kolaylık sağlayabilir.

E ticaret sistemi üzerinden ürün satışı yapmak isteyenler için hazır olarak sunulan siteler kısa süre içerisinde çalışmalarınızı tamamlamanız açısından önemlidir. Bu nedenle özellikle bu alanda yapılan çalışmalar ile özellikle kullanıcılara pek çok farklı seçenek üzerinden hizmet veriliyor. Yeni e ticaret sitesi hazırlamak isteyenler belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yaparak hazırlanmış olan siteleri kullanabilirler. Sitelerin daha kullanışlı olabilmesi adına bu alanda yapılan geliştirme çalışmalarıyla özellikle kullanıcılara farklı avantajlar sunulabilir.

Nasıl Yapılır?

Pek çok eklenti ile çalışmakta olan sistem özellikle hazırlanmış olan e ticaret siteleri üzerinden kullanıcıların en uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Bu nedenle bu alanda shopify geliştirme hizmetleri daha iyi hizmet verebilmek adına yapılacak olan düzenlemeler ile sitelerin kullanışlı olmasını ve sahip olduğu özelliklerin geliştirilmesini sağlayabilir.

Geliştirme işlemleri özellikle e ticaret sitesi kullanmak isteyenler için farklı eklentiler ve özellikler üzerinden tercih yapılmasını sağlayabilir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalarda müşteri beklentilerinin karşılanabilmesi için öncelikle müşteri beklentilerinin belirlenmesi gerekir.

Shopify geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Başarılı sonuçlar elde edilebilmesi için bu alandaki çalışmaların profesyonel şekilde yapılması önemlidir. Bu nedenle özellikle hizmet almak isteyenlerin mutlaka profesyonel kişilerle çalışması gerekir.
  • E ticaret siteleri günümüzde farklı şekillerde kullanıldığından shopify geliştirme siteler üzerinden yapılacak olan satışlarda kullanıcılar kadar özellikle site sahiplerinin de avantaj elde edebileceği şekilde yapılmalıdır.
  • Geliştirme çalışmalarıyla özellikle kullanılacak olan yazılım, eklentiler ya da diğer ayrıntılar üzerinde çalışmalar yapılabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap