Google İnceleme Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Google İnceleme Yöntemi Neden Yapılır
Ülkemizde kullanılan en büyük arama motorunda ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkındaki tüm bilgileri toplamak ve böylelikle yeni stratejiler üretmek için yapılır.
Google İnceleme Yöntemi Faydası
Eksiklikleriniz ve iyi yaptıklarınız hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Bu ise geleceğe dönük hamlelerinizi isabetli bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.
R R
Google İnceleme Yöntemi Çalışma Sonucu
Google inceleme yöntemi neticesinde hizmetlerinizi daha da iyileştirecek ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabileceksiniz. Böylelikle olumsuz yargıları da yıkmayı başaracaksınız.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Dünyanın özellikle en çok kullanılan arama motoru olması nedeniyle Google inceleme yönetimi web sitelerinde yapılacak olan çalışmalar ile kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan incelemeler doğrultusunda müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde uygulama yapılmaktadır. Google arama motorunda özellikle web sitelerinin daha etkin bir şekilde kullanılabilmesi için her ayrıntıya dikkat edilerek çalışma yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda oluşan itirazların kurallara uygun şekilde düzenleme yapılması ile düzeltilmesi sağlanmaktadır.

Yapılan kontroller sayesinde Google inceleme yönetimi ile kısa sürede gerekli incelemelerin tamamlanması sağlanmaktadır. İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan incelemeler doğrultusunda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılarak kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır. Yeterli kapasiteyle verilen hizmetler özellikle bu alanda yapılacak olan talepler doğrultusunda gerekli görüşmelerin tamamlanmasının ardından çalışmaların başlatılmasını sağlamaktadır. Google kullanımında etkin bir şekilde yer almak ve yapılan aramalarda özellikle web sitesinin daha üst sıralarda yer almasını isteyenler için tamamen profesyonel şekilde çalışma yapılmaktadır. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için alanında uzman kadro ile hizmet verilmektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Google İnceleme Yönetimi Nedir?

Google dünyanın en önemli arama motoru konumundadır. Ve İnternet dünyasında başarılı olmak için bu arama motorunda üstlerde yer alınmalıdır.

Google inceleme yönetimi son derece önemlidir. Çünkü Ülkemizde ve dünyada Google en önde gelen arama motorlarının başında gelmektedir. Ve burada hem arama kısmında üstte yer almak hem de kişi, kurum ya da marka hakkında çıkan haberlerin olumlu ve olumsuz olma durumu oldukça önemlidir. Eğer gerekli ve yeterli bir google inceleme yönetimi sergilenmezse çıkan maksatlı, doğru olmayan olumsuz haberler kişilerde doğruymuşçasına izlenim oluşturulmaktadır. İyi bir inceleme ekibi ile bunlar dikkatli bir şekilde takip edilerek başarılı ve etkili bir inceleme yönetimi sağlanmış olmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Google inceleme yönetiminin gerçekleştirilme aşamalarının temelinde başarılı ve profesyonel bir ekip çalışması yatmaktadır. Çünkü Google politikaları gereği yapılan itirazları hızlı ve dikkatli bir şekilde değerlendirmektedir. Başarılı ve doğru bir şekilde yapılan itirazlar en kısa sürede değerlendirilmekte ve haklı görülen içerikler arama motorundan kaldırılmaktadır. Burada önemli olan nokta ekibin çok dikkatli bir araştırma yapmalıdır. Çünkü gözden kaçacak en ufak bir haber ya da link imaja ve itibara gölge düşürme potansiyeli olacaktır. Bu sayede olası tüm olumsuz durumlar kısa sürede çözülerek olumsuz imajın önüne geçilmelidir. Hatta bazı durumlarda yasal haklara da başvurulmalıdır.

Google İnceleme Yönetimi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

Başarılı bir Google inceleme yönetimi ise şu şekildedir;

  • İnceleme işlemi profesyonel bir şekilde yapılmalıdır
  • Çalışan ekip son derece titiz ve kapsamlı bir çalışma yapılmalıdır.
  • Yapılan itirazlar kuralına uygun ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmelidir.
  • İtibar zedeleyici yanlış haberlerde yasal haklarınızı kullanmaktan çekinilmemelidir.
  • İnceleme işlemi oldukça hızlı gerçekleştirilmelidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap