Youtube Reklamları

AYRINTILARI

t t
Youtube Reklamları Neden Yapılır
En büyük video platformu olan Youtube’da video izleme oranı her gün milyarları aşıyor. Az maliyetle Youtube’a verilen reklamlar en kötü ihtimalle milyonlara ulaşacaktır.
Youtube Reklamları Faydası
Bu kadar aktif kullanılan platforma verdiğiniz reklamlar çok büyük kitlelere ulaşacaktır. Markanızdan ya da ürünlerinizden haberdar olanlar site trafiğinizi arttıracaktır.
R R
Youtube Reklamları Çalışma Sonucu
Markanız daha büyük kitlelere ulaşınca yeni müşteriler kazanacaktır. Kazandığı popülarite sayesinde güvenilir bir marka olarak anılacak ve satış rakamları da artacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Youtube reklamları günümüzde en fazla kişiye ulaşma imkânı olan reklam hizmetleri arasında yer almaktadır. Günümüzde Youtube video izlenme ve paylaşma anlamında dünyanın bir numaralı platformu durumundadır. Artık dünyanın en popüler şarkıcıları bile kliplerini ilk Youtube üzerinden yayınlamaktadır. Ve bu platformda sürekli yeni ve güncel içeriklerin hazırlanması sebebi ile sürekli aktif bir şekilde hizmet sunmaktadır. İşte bu videolar içerisinde çeşitli şekillerde reklam verilebilmektedir.

Dünyanın en popüler ve aktif video izleme ve paylaşma platformu olan Youtube üzerinden ister tanıtım farklı çeşitlerde reklam hazırlayarak video izleyenlerin bu reklamı görmesi sağlanmaktadır. Hatta günümüzde bu reklam videolarını belirli bir süre izlemek mecburi hale gelmiş durumdadır.

İnternet sitemiz bu anlamda profesyonel bir şekilde şirketiniz veya internet siteniz ile ilgili Youtube reklamları ve diğer çalışmaları hazırlayarak Youtube üzerinden yayınlanmasını sağlamaktadır. Hedef kitlenin dikkatini çekecek şekilde yapılan çalışmalar bu anlamda hedef kitleye ulaşma anlamında oldukça etkili olacaktır. Çünkü bu reklamlar kişilerin bilinçaltına en fazla etki eden reklam türleri arasındadır.

Sektör Analizi
Kanalınıza gönderilen düzenli içerik üzerinden organik büyüme oluşturmaya çalışıyoruz ve sektörünüzü analiz ediyoruz.

U U
Kitle Araştırması
Kullanıcılarınızla etkileşim oluşturmak, kitlenizin markanızla bağlantılı olarak pozitif bir güçlendirme ile bağlı kalmasını sağlıyoruz.

Kanal Düzeni
Ücretli fırsatlar, videodan önce gösterilen veya video içinde gösterilen reklamlar ve alakalı videolarda öncelikli yerleşimler şeklinde değerlendirme ile birlikte takibi yapılmaktadır.

U U
Reklam Optimizasyonu
İletiniz, potansiyel müşteri adayları oluşturma ve bunları dönüştürme konusunda mümkün olan en iyi şansı elde etmek için hedeflediğiniz kitleye göre belirlenir.

Etkileyici Sosyal Yardım
Platformunuzdaki önemli içerik oluşturuculara markanızı övmek, benzersiz ve ilgi çekici içerikler oluşturmak amacıyla sizinle birlikte çalıştırmak için ulaşıyoruz.

Z Z
i i
Raporlama
Özel raporunuz, YouTube'da nerede olmanız gerektiğini ve hedefinize doğru ilerlemenizi özetlemektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Youtube Reklamları Nedir?

Youtube üzerinden youtube reklamları nedir ve nasıl kullanılır? Sorusunu merak ediyorsanız detaylı açıklamamızı okuyabilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizi anlatan reklam videolarınızı en hesaplı fiyat aralıklarında milyonlarca kişiye kolayca ulaştırabileceğiniz reklam platformu olarak bilinen Youtube adresi dünyanın Google dan sonra en büyük arama motoru olarak yer almaktadır. Youtube Reklamları doğru şekilde kullanıldığı zaman hedef kitlenize ulaşmanız son derece kolaydır. Youtube reklamlarıyla pek çok markanın kullanıcılarına ulaştığına şahit olabilirsiniz.

Doğru hedef kitle belirleme ile bilinirliğinizi arttırmanın en uygun yollarından bir tanesi youtube reklamlarıdır. Televizyon Reklamlarına ayıracak bütçeniz yer almaması durumunda ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını en iyi bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Video Reklamlar insanlarla etkileşimi daha fazla arttırarak markanızın tanınmasını arttırmaktadır. Video reklamların insanların üzerindeki ortaya çıkan etkisi kanıtlanmış bir gerçek olarak yer almaktadır. Son dönemlerde pazarlama trendlerinin başında gelmeye devam eden video reklamlar sayesinde mesajlarınızı ekonomik olarak sizde hedef kitlenize kolayca ulaştırabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Adwords hesabınızdan yararlanarak Youtube reklamlarını kolayca verebilirsiniz. Google Display Network ağı üzerinde yer alan sitelerden bir tanesi youtube sitesidir. Bununla beraber manual placement kullanmanız durumunda network placement olarak adresin ismini yazmanız yeterli olmaktadır. Türkiye Google Adwords çalışanları üzerinden destek alıyorsanız sizlere youtube hedeflemeyi tavsiye etmemektedir. Bunun nedenli Google için Adwords ve Youtube farklı iki hizmet olarak yer almaktadır. Adwords relamları üzerinde kullandığınız reklam formatlarının bir çoğunu youtube da üzerinde kullanabilirsiniz. Yaygın şekilde YouTube Promoted Videos, kanalını kullanabilmek için Adwords ve YouTube hesaplarınızı linklemeniz gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Kanalınıza ad seçimi yaptıktan sonra markanızın kimliğini oluşturmalısınız.
  2. Takipçilerinizi dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.
  3. Doğru reklamı kullanmalısınız.
  4. Videonuzun ismi, etiketleri ve içeriği son derece önemlidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap