Instagram Reklamları

AYRINTILARI

t t
İnstagram Reklamları Neden Yapılır
Dünyada en fazla kullanıcıya sahip olan platformlardan İnstagram’a reklam vererek etkileşimi arttırabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, markanızı büyük kitlelere duyurursunuz.
İnstagram Reklamları Faydası
İnstagram’a reklam vererek markanızı sınırlara bağlı olmadan herkese duyurabilirsiniz. Potansiyel müşteri kitleniz tüm Türkiye ve hatta tüm dünya olabilir.
R R
İnstagram Reklamları Çalışma Sonucu
İnstagram reklamları sayesinde site trafiğiniz artacaktır. Daha çok müşterinin dikkatini çektiğiniz için daha çok satış yapabileceksiniz. Markanızın gelirleri de artacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

İnstagram reklamları günümüzde en popüler internet reklam uygulamaları arasında yer almaktadır. Hatta birçok kişi İnstagram uygulamasını direkt satış ve tanıtım amaçlı kullanmaktadır. Bunun ana sebebi İnstagram günümüzde en popüler olan ve etkileşimin en üst seviyede olduğu bir sosyal medya platformu olmasıdır. Yanı burada yapılan reklamlar direkt görselliğin ön planda olduğu reklamlar olduğu için hedef kitleye ulaşma konusunda ve sağladığı etki anlamında en iyiler arasında yer almaktadır.

Kullanıcı sayısı ile olmasa da İnstagram günümüzün en hızlı gelişim gösteren ve aktif kullanılan sosyal medya platformu olmuştur. İnternet sitemiz tarafından sağlanan reklam hizmetleri kapsamında şirket ve internet siteleri için profesyonel ve hedef kitleye yönelik İnstagram reklam hizmetleri sunmaktayız.

Sunduğumuz İnstagram reklamları hizmeti ile sahip olduğunuzu reklam bütçeniz en etkili şekilde ve hedef kitleye ulaşacak şekilde hazırlanmaktadır. İnstagram üzerinde reklam veren birçok site ve firma olduğundan dolayı kullanıcılar kendilerini en çok etkileyen ve hitap eden reklamlara dikkat etmektedir. İnternet sitemizde bu anlamda hazırlayacağı çalışmalarda bunu sağlamaktadır.

Kitle Analizi
Ekibimiz, hedeflerinizi fırsatlarla birleştirmek için Instagram varlığınızın derin analizini gerçekleştirecektir.

U U
Profil Optimizasyonu
Markanızın sürekli dikkat çeken bir kitlenin önünde olmasını sağlamak için takipçilerinizle iletişim kuruyoruz ve profilinizi optimize ediyoruz.

İçerik Yönetimi
Instagram hesabınız, sorulara ve yorumlara cevap veren deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir.

j j
d d
Reklam İçeriği
Kitlenize güçlü bir mesajla ulaşmak için görsel olarak çekici ve güçlü bir sosyal içerik oluşturuyoruz.

Etkileyici Sosyal Yardım
Markanızı kitlelerine ulaştırmak için Instagram'daki çekirdek etkileyicilere bağlanıyoruz.

Analiz
Özel raporunuz, Instagram'da nerede olmanız gerektiğini ve hedefinize doğru ilerlemenizi sağlıyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Instagram Reklamları Nedir?

Reklamlarınızı en iyi şekilde müşterilerinize ulaştırmak için instagram reklamları nedir ve nasıl kullanılır? Yazımızı okuyabilirsiniz. Instagram reklamları genel olarak Facebook reklamları ile benzer bir çalışma imkanı sunmaktadır. Bu uygulama reklam veren kişiler marka bilinirliği artırma ve yüksek geri dönüş oranı sunmaktadır. Instagram, kullanıcılarının alışkanlıkları ile ilgili olarak yapılan araştırma sonuçlarına göre en fazla kullanılan üçüncü sosyal paylaşım sitesidir. Bu pazarın değerini fark etmil olan, dünya genelindeki milyonlarca işletme ise hedeflemiş oldukları dijital pazarlama sonuçlarını almak için Instagram reklamlarına da yer vermektedir.

Nasıl Yapılır?

Instagram reklamı vermek için facebook reklam yöneticisi platformunu kullanabilirsiniz. Bu nedenle de Instagram hesabınızı facebook üzerinden etkinleştirmeniz gerekmektedir. Instagram hesabınızın ayarlar kısmına giriş yaparak, hesabınızı İşletme Profiline Geç seçeneğini kullanarak hesabınızı reklam vermek için kolayca güncel hale getirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için Facebook hesabınızın olması gerekmektedir. Daha sonra reklamınızın amacını seçiniz. Farklı amaçlar için Instagram üzerinde farklı reklam kategorileri yapabilirsiniz. Facebook reklam yöneticisine giriş yaptıktan sonra, yeni reklam oluştur bölümünden kendinize uygun bir reklam kampanyası oluşturabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Instagram reklamları kişilerin Instagram akışları üzerinde görülmektedir. Bu nedenle hedef kitleyi en iyi şekilde seçmeniz gerekmektedir.
  2. Başkalarından kolayca ayırt edilebilen bir markaya ve sahip olmanız gerekir.
  3. Yüksek kalitede ve dikkat çekici marka görselleri sizleri bir adım öne taşıyacaktır.
  4. Instagram reklamlarını yönetmek için bir Facebook hesabınız olması gerekir
  5. Sayfanın dinamiklerini en iyi şekilde kavramak ve bu durumda yararlanmak için aktif olarak kullandığınız bir Instagram hesabınızın olması sizlere avantaj sağlamaktadır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap