Yeniden Pazarlama

AYRINTILARI

t t
Yeniden Pazarlama Neden Yapılır
Yeniden pazarlama ile daha önce sizinle ilgilenen kişiler hedeflenir. Sitenizi ziyaret eden, ürünlerinizi inceleyen ya da uygulamanızı kullanan kişilere ulaşılarak satın alma iradesi ortaya çıkarılmaya çalışılır.
Yeniden Pazarlama Faydası
Yeniden pazarlama ile satın alma ihtimali yüksek olan kişiler hedeflenir. Reklam ağınızın parçası olan kişilere yeniden ulaşılarak markanız ya da ilgilendiği ürün hatırlatılır.
R R
Yeniden Pazarlama Çalışma Sonucu
Yeniden pazarlama ile tüm müşteriler yerine sadece potansiyel müşteriler hedeflenir. Bu sayede reklamlardan geri dönüş alma oranı çok daha yüksek olmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Yeniden pazarlama günümüzde en çok kullanılan reklam ve tanıtım çalışmaları arasında yer almaktadır. Bundan ana sebep artık internet üzerinde rekabetin çok üst seviyeye ulaşması ve bu rekabet içerisinde potansiyel müşterilerin öneminin giderek artmasıdır. Bu sistemde kişilerin daha önce ziyaret ettiği site ve sayfaların tekrar kişiye hatırlatılması ve tekrar gelerek alışveriş yapmasını sağlanmasıdır. Bu pazarlama sadece potansiyel müşterilere yöneliktir. Ve birçok reklam hizmeti içerisinde kullanılmaktadır.

İnternet sitemiz yeniden pazarlama konusunda oldukça donanımlı durumdadır. Bu sayede hangi sosyal medya platformunun reklam hizmeti kullanılırsa kullanılsın potansiyel ve daha önce sizi tanıyan müşterilere yönelik reklam ev tanıtım çalışmaları hazırlanarak o kişilerin kazanılmasına yönelik çalışmalar sağlanmaktadır. Potansiyel müşterilere özel hazırlandığı için kullanılan dil ve diğer araçlar son derece profesyonel ve etkili bir şekilde kullanılmalıdır.

İnternet sitemiz tarafından sunulan ve profesyonel ekiplerimizce hazırlanan yeniden pazarlama çalışmaları sayesinde seçilen reklam platformuna özel ve kişilerin çeşitli etkileyici görsel ve önlendirmelerle sahip olduğu satın alma potansiyelini açığa çıkmaktadır.

Kanal Odaklı
İnternet’e göz atarken potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlamak için doğru kanalları seçiyoruz.
U U
Kitleyi Elde Tutma
Kitlenizin zamanla gelişmesi satışlarda ve yinelenen ziyaretlerde organik bir ilerlemeye yol açacaktır.
Reklam Optimizasyonu
Tek tek reklamların performansını analiz etmek ve onları daha çekici hale getirmek için nasıl değiştirileceğini belirlemek amacıyla zaman harcıyoruz
Maliyet verimliliği
Aynı sonuçları daha küçük bir bütçeyle elde etmenin yollarını bulmak için reklam maliyetleri kampanyanız genelinde analiz edilir.
Özel Raporlar
Kitlenizle ilgili gözlemlerinizin yanı sıra performans hakkında bilgi veren raporlar, belirli kitleniz göz önünde bulundurularak oluşturulur.
i i

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Yeniden Pazarlama Nedir?

En çok merak edilen yeniden pazarlarma nedir ve nasıl kullanılır? Sorusunun yanıtını buradan veriyoruz. Yeniden Pazarlama uygulaması daha önce internet adresinize gelmiş olan kullanıcılara tekrar ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. İnternet adresinizi daha önce ziyaret eden bu kullanıcılara, ziyaret ettikleri bölümler baz alınmakta ve bu duruma göre özelleştirilmiş reklamlar gösterilmektedir.

Satın alma eğilimi göstermiş olduğunuz ürünü araştırmaya başladıktan hemen sonra aynı ürünü ya da markayı devamlı olarak görürsünüz. İsminden de anlaşıldığı gibi adresler ürünü size yeniden pazarlamak istemektedir.

Nasıl Yapılır?

Bu uygulamayı bir çok reklam ağı üzerinde farklı ama benzer yöntemlerle kolayca yapabilirsiniz. Kullandığınız reklam ağını internet adresinize yeniden pazarlama etiketini eklemenizi istemektedir. Yeniden pazarlamayı kullanmak için sistem içerisinde edineceğiniz küçük bir kod olarak bulunan yeniden pazarlama etiketini sayfanızda bulunan tüm bölgelere eklemeniz gerekmektedir. İnternet adresinizde yer alan altbilgi bölümüne yeniden pazarlama etiketini koyabilirsiniz.

Yeniden pazarlama etiketini adresiniz üzerinde ekledikten sonra, sayfanızda bulunan kategoriler ve sayfalar için listeler oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar bu sayfayı ziyaret ettiği zaman sistem ziyaretçinin bilgisayarına çerez göndermektedir. Bu sayede bir kimlik oluşturmakta ve sizin daha önce bu siteye geldiğiniz anda tespit ederek reklamı size yeniden göstermektedir.

Yeniden pazarlama konusunda hedeflemiş olduğunuz kitleye özel reklam metin ve bannerları yapabilirsiniz. Bu reklamlarda ürünü tekrardan bakmalarına yönelik tetikleyici ibareler kullanabilirsiniz. Bu reklam diğer kullanıcılara gösterilmemektedir. Sadece yeniden pazarlama olarak hedeflediğiniz kişilere gönderilmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  1. Yeniden pazarlama uygulamasını kullanırken kampanya türü seçmelisiniz
  2. Yeniden pazarlamayı aktif hale getirmek için yeniden pazarlama etiketini adresinizin tüm sayfalarına eklemeniz gerekir.
  3. AdWords’ün sizler için oluşturmuş olduğu varsayılan listelerin dışında yeniden pazarlama listeleri yapabilirsiniz.

Siteniz için yeniden pazarlama sistemini kullanarak ürünün tekrar kullanıcılar tarafından satın alınmasını sağlayabilirsiniz.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap