Google Adwors Reklamı

AYRINTILARI

t t
Google Adwords Reklamı Neden Yapılır
Google adwords reklamı hizmeti ile sitenizin tanınması amacıyla google firması ile yapılan profesyonel temelde tanıtım ve pazarlama amaçlı organizasyondur.
Google Adwords Reklamı Faydası
Google adwords reklamı hizmeti sayesine firmanızın tanıtımı ve hedef kitleye yönelik reklam faaliyetlerinde çok büyük oranda başarı sağlanmaktadır.
R R
Google Adwords Reklam Çalışması Sonucu
Google adwords reklamı hizmeti sonucunda hedef kitleye ulaşılarak hem ürünlerin hem de sitenin çok daha net ve kaliteli bir şekilde tanınması sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Google Adwords reklamı günümüzde sitelerin hizmet ve ürünlerini tanıtmada tercih ettikleri ve en çok etkili olan yöntemlerin başında gelmektedir. Bu sayede İnterneti kullanan milyonlarca kişiye ulaşma imkânı bulunmaktadır. Google Adwords tarafından kullanıcıların arama motorları üzerinden yaptıkları aramalara göre reklam veren sitelerin reklamları kendi hedef kitlesine ulaşmış olacaktır. Buda en etkili ve en hızlı reklam yöntemi olmaktadır.

İnternet sitemiz tarafından yönetilen ve gerçekleştirilen Google Adwords reklam hizmetinin özellikleri ise şu şekildedir; oldukça düşük maliyetlidir. Normalde televizyon ve gazetelere verilecek reklamların çok düşük bir bütçesi ile bu hizmet verilmektedir. Normalde hedef kitlenin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tespit edilmesi çok zor iken bu reklam hizmeti sayesinde hedef kitlenin çok büyük bir oranı ve istekleri tespit edilmiş olmaktadır.

Aynı anda en fazla kişiye ulaşan reklam etkinliği durumundadır. Rapor ve analiz edilmesi çok daha kolaydır. Reklamlarınız kaç kişiye ulaştığı ve ne kadar kişi ile etkileşime girildiğini rahatlıkla görebilirisiniz. Sitemiz bu anlamda Google Adwords Reklamı hizmeti ile ilgili işlemlere sizlerin adına profesyonel bir şekilde ilgilenmektedir.

Arama Ağı Reklamları
Arama Ağı Reklamları, birden fazla sayıda ürünü olan firmalar için kullanışlı bir reklam modelidir. Bu sebeple her ürün ve projenizi istediğiniz kadar anahtar kelimede hedefleyebilirsiniz.
U U
W W
GDN Reklamları
GDN reklamları, Google’un görüntülü reklam modelidir. Görüntülü reklamlar, bir resimle beraber görüntülenen reklamlardır.
Remarketing Özelliği
Remarketing küçük şeylere dayalı bir teknolojiyle çalışmaktadır. Bir jawascript kodu, siteye gelen ziyaretçinin tarayıcısına bu kodun bırakılmasını sağlar
i i
Ölçülebilir Reklamlar
Google arama motoru alışılagelmiş çok fazla dergi, gazete, radyo ve TV reklamlarından değişik olarak, en net ve doğru bir şekilde ölçümleme olanağı içeren bir sistem sunmaktadır. Bu sistem, sizlere kolay bir şekilde maliyet - geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi anlık olarak yönetme olanağı sunmaktadır.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Sizler de eğer çalışmalarınızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Google Adwords Nedir?

Google Adwords, Google arama motorunun kullanıcılara sunduğu bir reklam hizmetidir. Google aracılığı ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan anahtar kelime yoluyla ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının üstünde veya altında yer alır.

Probay Medya Olarak Neden Adwords Kullanıyoruz?

  1. Bir firmayı veya bir kurumu her türlü ortamda, istenilen şekilde tanıtmak için kullanıyoruz.
  2. Müşteri oranını arttırmak için kullanıyoruz.
  3. Doğru yayın yolu ile doğru müşterilere ulaşmak için kullanıyoruz.

Aynı Anahtar Kelimeye Birden Fazla Reklam Veren Olmuş İse Hangi Reklam Yayınlanır?

Bu durumda Google, reklam sıralaması yöntemine yönlendiriyor. Reklam sıralaması = reklamların hazırladığımız web sitesinin sayfasındaki konumuna ve firma reklamlarının gösterilip / gösterilenemeyeceğini belirlemek için kullanılan bir değerdir.

Hesaplar çevrimiçi bir şekilde yönetilmektedir. Bundan dolayı reklam içeriklerini, ayarları ve reklam kampanyalarını istediğiniz zaman yapabilirsiniz. İsterseniz de değiştirilebilirsiniz. Çevrimdışı iken Google A. kullanarak değişiklikleri hızlıca yapabilirsiniz.

İsteğinize bağlı olarak, stratejileriniz değişim gösterebilir. Marka tanınırlığını artırmak istiyorsanız şayet Görüntülü Reklam Ağı’nı kullanabilirsiniz. Eğer hedefiniz direkman satış yapmak ise Arama Motoru Ağı’nı kullanabilirsiniz.

Arama motorları kullanım oranlarına göre 6’ya ayrılır, şöyle:

  1. %89.27 Google
  2. %3.66 Bing
  3. %3.39 Yahoo
  4. %0.88 Baidu
  5. %0.55 Ask Jeeves
  6. %2.25 Other

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap