Shopify SEO

AYRINTILARI

t t
Shopify SEO Neden Yapılır
Shopify seo çalışmaları sayesinde herhangi bir yazılı ve programla bilgisi olmadan kurduğunuz e- ticaret sitesinin müşteri hedef kitlesine ulaşması için yapılmaktadır.
Shopify SEO Faydası
Shopify seo çalışmaları sayesinde satın aldığınız ücretli e – ticaret yazılımı üzerinden kurduğunuz siteden hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşarak karlı satışlar gerçekleştirmektir.
R R
Shopify SEO Çalışma Sonucu
Gerçekleştirilen nitelikli Shopify seo sayesinde kurduğunuz e- ticaret sitesi arayıcılığı ile ürünlerinizi daha iyi pazarlayarak hedef kitle ile buluşturulmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Shopify tabanlı olarak ortaya çıkan bir e-ticaret adresini Google ilk sırada olmak üzere diğer tüm arama motorları üzerinde üst sıralara çıkarabilmek için uygulanan çalışmalara Shopify SEO adını verilmektedir.

Diğer internet sayfalarına benzer şekilde ortak yönler bulunması durumunda ise özel çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Shopify SEO uygulamaları ile beraber herhangi bir yazılı ve programla bilgisine gerek kalmadan kurulacak e- ticaret sayfalarının müşteri hedef kitlesine ulaşması için yapılan işlemdir. Shopify SEO uygulamaları ile beraber satın aldığınız ücretli e – ticaret yazılımı hemen kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Yapılacak olan Shopify SEO uygulamaları ile beraber kurduğunuz internet adresiniz ile beraber ürünlerinizi daha iyi pazarlayarak hedef kitleye hemen sunabilirsiniz. Shopify SEO uygulamalarımız müşterilerimizin shopify alt yapılı olarak yer alan e-ticaret siteleri için SEO çalışmasını yapabiliyoruz. Shopify bir e-ticaret alt yapısı olarak bilinen bir hizmettir. Dünya genelinde ise en fazla e-ticaret barındıran bir alt yapı uygulamaları arasındadır. Alt yapının içerisinde kendi ödeme sistemi de yer almaktadır. Shopify SEO çalışmasıyla birlikte müşterilerimizin analizini yaparak sizlere hizmet veriyoruz.

Proje analizi
En iyi sonuçları elde etmek için SEO uzmanlarımız projenizi anladıklarından emin olurlar.
U U
Rakip analizi
Elde ettiğimiz sonuçları ve nasıl yaptıklarını anlamak için en büyük rakiplerinizin derin analizini yapıyoruz.
Backlink
Backlink, en alakalı ve saygın kanalların bağlantıları ile çevrimiçi etkileşim elde etmeyi amaçlamaktadır.
Ürün İncelemeleri
Olumlu yorumlar saygın bir çevrimiçi markanın önemli bir göstergesidir. Kullanıcıları ürünleri yorumlamaya yönlendiriyoruz.
Yeniden Değerlendirme
SEO devam eden bir süreçtir. Algoritmalar değiştikçe, web sitelerini optimize etme yaklaşımımız da değişir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer Shopify SEO çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Shopify SEO Nedir?

Bir tür e-ticaret sitesi altyapısı olan shopify tüm dünya genelinde tercih edilmekte olup shopify SEO çalışmaları ile çok kısa sürede sonuç alınabilmektedir. Kullanımın kolay olması ve daha uygun maliyetler ile e-ticaret sitesi kurmaya olanak tanıması shopify’ın avantajlı özellikleri arasında sayılmaktadır.

İşte Shopify tabanlı bir e-ticaret sitesini Google başta olmak üzere diğer tüm arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmalara kısaca Shopify SEO adını verebiliriz. Diğer e-ticaret sitelerine benzer ortak yönler bulunsa da bazı kısımlarında da özel çalışmalar yapılması gereklidir.

Nasıl Yapılır?

Shopify SEO nasıl yapılır sorusunun cevabı normal SEO çalışmaları ile benzerlik taşımaktadır. Ancak farklı bir veri tabanı olması ve pek çok şeyin hazır modüller kullanılarak yapılabiliyor olması uzman birisi tarafından yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Bu kapsamda çeşitli platformlarda ürünlerin paylaşılabilmesini sağlamak için sosyal medya logolarının eklenmesi, blog oluşturma, ürünler arasında karşılaştırmaya müsaade etme, geri sayım sayaçları koyma gibi yöntemler uygulanabilir. Bu yöntemlerin tamamı esasında kullanıcının beğenisini ve ilgisini çekebilmek amaçlıdır. Böylelikle sitenizin daha çok trafik almasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer önemli husus ise Shopify SEO çalışmaları yaparken blog kullanmaktır. Bu kapsamda ürünlerinizi bloğunuzda tanıtarak sizler de arama motorlarınızda sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. zira ürün araştırması yapan kişiler için bloglar son derece önemli bilgi edinme aracı olmaktadır. Zira bu bloglarda çok sayıda anahtar kelimesi kullanarak müşterilerinizi çekebilmeniz mümkün olacaktır.

Shopify SEO Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  1. Kullanıcının sevdiği ve alışık olduğu tasarımlar kullanılmalı
  2. Ürünler görseller ile desteklenmeli
  3. Zararlı SEO uygulamalarından kaçınılmalı
  4. Sosyal medya platformları aktif olarak kullanılmalı
  5. Arama motorları algoritmaları ve SEO araçları takip edilmeli

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap