Web Tasarım Hizmetleri

AYRINTILARI

t t
Web Tasarım Hizmetleri Neden Yapılır
Web tasarım hizmetleri kurulan internet sitelerinin ve mevcut internet sitelerinin çağın gereklerine uygun işlevsel ve estetik bir hal alması amacıyla yapılmaktadır.
Web Tasarım Hizmetleri Faydası
Web tasarım hizmetleri sayesinde internet sitelerinin hedef kitleyi daha hızlı yakalamasının yanında kişilerin siteleri daha işlevsel ve etkili bir şekilde kullanabilmesine olanak sağlamaktadır.
R R
Web Tasarım Hizmetleri Çalışma Sonucu
Web tasarım hizmetleri sonucunda internet siteleri hedef kitleye daha rahat ve hızlı şekilde ulaşarak sitenin devamlılığı ve gelişimi sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Günümüzde web siteleri yaygın olarak kullanıldığından özellikle web tasarım hizmetleri bu alanda yapılacak olan çalışmaların profesyonel şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden hizmet vermekte olan firma ya da markalar için yapılan çalışmalar oldukça önemlidir. Web sitesinin daha etkin bir şekilde kullanılabilmesi için alanında uzman olan ekip tarafından itinalı bir şekilde çalışma yapılmaktadır. Müşteri beklentilerinin en iyi şekilde karşılanabilmesi adına yapılacak olan görüşmeler sırasında müşterilerin beklentileri net bir şekilde anlaşılarak gerekli çalışmalar başlatılmaktadır.

Uzman ekip tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda özellikle sitenin daha kullanışlı hale getirilmesi sağlanmaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan web tasarım hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Web sitelerinde iyileştirme çalışmaları özellikle sitenin daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlamaktadır. Bu nedenle gerekli incelemelerin yapılmasının ardından ihtiyaçlar belirlenerek çalışmaya başlanmaktadır. Web sitesinin rakiplere oranla marka için avantaj sağlayacak şekilde tasarlanması oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılan tasarımlarla özellikle sitenin amacına uygun şekilde tasarlanması ve ziyaretçiler için daha kullanışlı hale gelmesi sağlanmaktadır.

İhtiyaç Analizi
Uzmanlarımız istenen nihai ürünü anlamak için zaman harcayarak ve bunu etkili bir şekilde sunmak için ne yapılması gerektiğini düşünüyorlar.

Proje planlaması
Tasarım ekibimiz renk şeması, görsel öğeler, tipografi ve gerekli diğer tasarım öğeleri üzerinde çalışmalar yapmaktadır.
dizayn
İnşa ettiğimiz her web sitesi hem estetik hem de SEO düşünülerek inşa edilmiştir. Web siteniz sadece estetikliğe değil hem estetikliğe hemde seo uygunluğu düşünülerek tasarlanacaktır.

gelişme
Geliştirme ekibi, proje için doğru çerçevenin, veritabanı yapısının ve web standartlarının kullanılmasını sağlamayı ele alır.

Başlatmak
Kalite güvence ekibimiz, projenin zamanında başlatılması için başlatma tarihinden önce zorlu testler gerçekleştirir.

Devam eden bakım
Bakım ekibimiz en iyi performansı sürdürmek için sahne arkasında çalışmaya devam eder.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Web Tasarım Hizmetleri Nedir?

Dijital platformlarda markaya da firmanızın en iyi şekilde çalışmalarını sürdürebilmesi için web tasarım hizmetleri profesyonel şekilde yapılmalıdır. Web sitenizin dizaynı, geliştirilmesi, tasarım açısından estetik bir düzen ile hazırlanması gibi pek çok farklı ayrıntı için yapılacak olan çalışmaları kapsamaktadır.

Özellikle aktif şekilde kullanılacak olan web siteleri internet üzerinden müşterilere ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Farklı amaçlar için hizmet vermekte olan sitelerde yapılacak olan tasarım çalışmaları değişmektedir. Çalışmalar sırasında ihtiyaçların karşılanabilmesi için en uygun seçenekleri üzerinden tasarım yapılmalıdır.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Bir web sitesinden beklediğiniz ayrıntıları detaylı şekilde belirtmeniz web tasarım çalışmaları sayesinde özellikle hayal ettiğiniz siteye sahip olmanızı sağlayabilir. Profesyonel şekilde yapılacak olan uygulamalar bu alanda başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

Web sitesinin hizmet amacı belirlenerek özellikle buna uygun şekilde tasarlanması kullanıcılar açısından kolaylık sağlamaktadır. Satış yapmak ya da özellikle markaların ürün seçenekleri sunmak adına yapılacak olan çalışmalar sırasında web sitesinin düzeni, renk seçimi, kullanılacak grafikler, içerikler en uygun şekilde belirlenmelidir. İlk aşamadan itibaren profesyonel şekilde yapılan çalışmalarla her aşamada özellikle kullanılacak olan ayrıntılar önemlidir.

Web tasarım ihtiyacınızı profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimiz ile çalışmak isterseniz bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Web sitesinin kullanım amacına uygun şekilde dizayn edilmesi gerekir.
  • Yapılan çalışmaların profesyonel şekilde yapılması özellikle sitenin daha kullanışlı olmasını sağlarken aynı zamanda ziyaretçilerin istedikleri işlemleri kolayca gerçekleştirmesini sağlayabilir.
  • Kullanıcılar için web tasarımı hizmeti özellikle kullanıcılara avantaj sağlayacak şekilde olmalıdır. Bu sayede sitenin ziyaretçileri tarafından daha şık tercih edilmesini sağlayabilir.
  • Özellikle arama motorunda da rakiplerinize göre üst sıralarda yer almanız için web tasarımının etkisi olduğundan dikkatli olunması gerekir.
  • Her kullanıcı için web sitesinin işleyişi de dizaynı da özel olmalıdır. Özellikle sitenin daha fazla tercih edebilmesi için kullanıcı dostu olması gerekir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap