Bağlantı Kaldırma Hizmeti

AYRINTILARI

t t
Bağlantı Kaldırma Hizmeti Neden Yapılır
Bağlantı kaldırma hizmeti web siteniz üzerinden gerçekleştirilen bağlantıların ve risk oluşturabilecek unsurların kaldırılması ve uygun hale getirilmesi amacıyla yapılmaktadır
Bağlantı Kaldırma Hizmet Faydası
Bağlantı kaldırma hizmeti sayesinde siteniz için risk oluşturacak ve arama motorlarında arak planda kalmanıza nende olan bağlantılar sorunsuz bir şekilde kaldırılmaktadır.
R R
Bağlantı Kaldırma Hizmet Sonucu
Bağlantı kaldırma hizmeti sonucu siteniz eskisi gibi sorunsuz ve herhangi bir risk taşınmamış bir duruma en hızlı ve an sorunsuz bir şekilde gelmiş olacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

İnternet adresiniz üzerinden ya da sosyal medya hesaplarını kullanarak paylaşmış olduğunuz içerikleri kaldırmaya bağlantı kaldırma hizmeti ismi verilir.

Bu uygulama ile beraber yanlış şekilde yayınlanmış olan ya da artık geçerliliğini kaybetmiş durumda yer alan içerikleri bu uygulama ile beraber kaldırabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Bu alanda ise internet adresinizden ya da sosyal medya hesaplarınızdan başka insanlara yanlış bir bilgi vermekten de kaçınmış kaçınabilirsiniz. Bununla beraber istemediğiniz içerikler bilgi kirliliği yapmaktadır. Eskide kalsa bile yine de arama motoru sonuçlarında sergilenmektedir.

Bağlantı kaldırma uygulamaları internet adresiniz üzerinden gerçekleştirilen bağlantıların ve risk ortaya çıkarabilecek unsurların tam olarak kaldırılması ve uygun şekilde bulunması amacıyla yapılmaktadır. Bağlantı kaldırma uygulamaları ile beraber siteniz için risk oluşturacak ve arama motorları üzerinde arak planda kalmanıza sebep olabilecek bağlantılar sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Bağlantı kaldırma hizmeti sonucu internet adresiniz eskisi gibi sorunsuz ve herhangi bir risk taşınmadan en hızlı ve an sorunsuz bir şekilde gelebilmektedir. Firmamız her zaman müşterilerimizin isteklerine önem vermeye devam ederek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile beraber hizmetlerimizi sunabiliyoruz.

Bağlantı Değerlendirmesi
Her bağlantı, doğal olduğundan ve arama motoru optimizasyonunuz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğundan emin olmak için değerlendirilir.
Otomatik Kaldırma
Kötü linkler belirlendiğinde, yayınları kaldırmak ve web yöneticileriyle bağlantı kurmak da dahil olmak üzere çeşitli farklı çabalarla onları kaldırmayı hedefliyoruz.
Kötü Bağlantıları Reddetme
Uzun vadeli hasarı önlemenin anahtarı, mevcut durumunuzda nasıl sona erdiğini belirlemektir.
Q Q
U U
SEO Analizi
Bağlantıları kaldırmak iyileşme sürecinin başlangıcındadır. SEO performansınızı düzeltmek için doğal ve ilgi çekici bağlantı fırsatları buluyoruz.
Olumlu Link Oluşturma
Ürettiğimiz bağlantılar doğada beyaz bir şapka ve indeksleyicileri aramak için doğal ve hatta yetkili görünüyor.

Bağlantı Kaldırma Hizmeti Nedir?

Web sitenizden ya da sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmış olduğunuz içerikleri kaldırmak için kullanılan yönteme, bağlantı kaldırma hizmeti adı verilmektedir. Bu sayede yanlış yayınlanan ya da artık geçerliliğini kaybeden içerikleri bu sayede kaldırabilmemiz mümkündür. Bunu yapmanız durumunda sitenizden ya da sosyal medya hesaplarınızdan başkalarına yanlış bir bilgi vermekten de kaçınmış olursunuz. Aksi takdirde istemediğiniz içerikler sanal âlemde bilgi kirliliği oluşturmaya devam edecektir. Ne kadar eskide kalmış olursa olsun yine de arama motoru sonuçlarında sergilenmeye devam edecektir.

Nasıl Yapılır?

Bağlantı kaldırma nasıl yapılır sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Bu kapsamda kendi hesaplarınızdan ya da sitenizden bir paylaşımda bulunmuş iseniz bunu iki farklı şekilde kaldırabilmeniz mümkündür. Bunlardan birincisi Google Search Console kullanmaktır. Buradaki hesabınıza giriş yaparak ilgili url’nin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Bu talep ilgililer tarafından değerlendirmeye alınacak ve ardından da karar verilecektir. Bunu yaparken url’yi gizlemeyi de unutmayınız. Bu sayede dışarıdan kimselerin girebilmesi mümkün olmayacaktır.

Eğer farklı birisi tarafından yazınız yayınlanmış ve bunu kaldırmak istiyorsanız o sitenin sahibi ile görüşmeniz gerekmektedir. Zira sitenin yönetici paneline girilmesi ve ardından da Google’a talepte bulunulması gereklidir. İçeriklerin tamamen kaldırılmasını sağlamak için başvurulabilecek yöntemlerden bir diğeri de noindex etiketi eklemek olacaktır. Bunu eklemeniz durumunda sayfanız indekslenmeyeceği için arama motorlarında görünmesi mümkün olmayacaktır. Sizler de link kaldırma yöntemleri için bunlardan birisini tercih edebilir ve uygulayabilirsiniz. Tüm bu işlemler için herhangi bir ücret ödemeyeceğinizi de ifade etmek isteriz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  1. İçeriğin kim tarafından yayınlandığının belirlenmesi
  2. Suç ve benzeri içerikler var ise yasal yollar işletilmeli
  3. İçeriği gizlenen bağlantıların başkasında mevcut olması durumunda girebilecekleri unutulmamalı

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap