CakePHP Yönetimi

AYRINTILARI

t t
CakePHP Geliştirme Neden Yapılır
Cakephp geliştirme çalışmalarını amacı daha kaliteli ve daha güzel bir ara yüze sahip uygulama geliştirme hizmetinin kullanılmasına olanak sağlamaktır.
CakePHP Geliştirme Faydası
Cakephp geliştirme çalışmaları sayesinde artık daha kullanışlı ve daha estetik görünümlü bir ara yüz ile daha işlevsel uygulama geliştirme faaliyetleri yapılabilmektedir.
R R
CakePHP Geliştirme Çalışma Sonucu
Cakephp geliştirme çalışmaları sonucunda arzu edilen kalitede ve işlevsellikte uygulama geliştirme faaliyetleri daha kolay bir şekilde oluşturulmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Dijital ortamda ticaretyaparken tüm teknik bilgileri ve gereken alt yapı özelliklerini Probay Medya aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Cakephp geliştirme hizmeti, Probay Medya ile profesyonel şekilde sizlere sunulmaktadır. Hızlı sonuçlar almanızda etkili uygulamalarımız, php üzerinde iyileştirmeleri barındırmaktadır. Ekibimizin bu alanda tecrübeli olması geliştirme sürecini kolaylaştırmakta bu da size olumlu yansımalarda bulunmaktadır. Daha iyi bir e ticaret sistemini elde edeceğiniz bu hizmetimizle, kodlama sayesinde daha güvenli bir web oluşturabilirsiniz. Açık kaynak kodlu sistemlerle sizleri öne çıkarmaktayız.

Cakephp geliştirme   hizmet kapsamı  ve işlem aşamaları hakkında bilgilere bakılırsa keşif ve planlama aşamasının başlangıç dönemleri olduğu görülebilir.  Keşif dönemidne işletmenizin özel web uygulamasında neye ihtiyacı olduğuna ayrıntılı şekilde bakılır. Planlama aşamasında da web sitelerinin daha sağlam ve hızlı olmasında yapılan çalışmaları kapsar. Dizeyn, gelişme yayılma bakım aşamalarında doğru strateji oluşturulması sonrasında işlemler sürdürülür.  Yayılma, her cihazdan sitenize girişi sağlaması açısından önemlidir. sitenizi güçlendirmek için de üçüncü taraf veri kanaklarından yararlanabilirsiniz.

Keşif
İşletmenizin özel bir web uygulamasında neye ihtiyaç duyduğu konusunda derinlemesine bir araştırma gerçekleştiriyoruz.

U U
h h
Planlama
CakePHP çerçevesi, geliştirme ekibimizin sağlam ve hızlı performans gösteren web siteleri oluşturmasını sağlar.

Dizayn
Ekibimiz, web siteniz için doğru stratejiyi oluşturmak için sizinle çalışır.

0 0
! !
Gelişme
Açık belgeler, ekibinizin web sitenizin nasıl çalıştığını ve her açıdan nasıl yönetileceğini anlayacağı anlamına gelir.

Yayılma
Web uygulamanızla kitlenize daha kolay ulaşın ve daha hızlı yayılın. Özel uygulamanızı hareket halindeyken de yanınızda taşıyın.

0 0
Bakım
Web sitenizi güçlendirmek için üçüncü taraf veri kaynaklarını ve araçlarını kullanırız.

CakePHP Geliştirme Nedir?

Php üzerinden çalışmakta olan açık kaynak kodlu cakephp kullanımında özellikle daha etkin şekilde çalışma yapılabilmesi için geliştirme işlemleri yapılabilir. Bu alanda yapılacak olan çalışmaların profesyonel şekilde yapılması önemlidir. Kullanıcılar açısından sistemin daha iyi çalışır duruma geçilebilmesi için yapılan çalışmalar doğrultusunda geliştirilmesi sağlanabilir.

Kodlama yapılarak özellikle daha hızlı ve güvenli hale gelmesi sağlanabilecek olan sistem üzerinden çalışma yapmak isteyenler için geliştirme çalışmalarının yapılması özellikle sistemin iyileştirilmesini sağlamaktadır. Günümüzde gelişmekte olan teknolojinin sağlamış olduğu avantajlardan faydalanmak için kullanılabilecek olan açık kaynak kodlu sistemler arasında yer almaktadır.

Nasıl Yapılır?

Veri tabanında bulunan kayıtların daha iyi ara yüzü ile yönetilmesini sağlamak amacıyla kullanılmakta olan cakephp geliştirme hizmetleri ile özellikle ihtiyaç duyduğu her durumda geliştirilerek daha kullanışlı olabilir. Geliştirme çalışmaları sırasında özellikle yapılacak olan kodlama işlemleri kullanıcılar açısından avantaj sağlayacak farklı seçeneklerin oluşturulmasını sağlayabilir.

Sahip olduğu hızlı ve esnek şablon özellikleri sayesinde kullanıcılara pek çok farklı avantaj sağlayabilir. Aynı zamanda uygulama yapı malzemesi ile kullanım sırasında İstenilen işlemlerin yapılmasını kolaylaştırabilir. Kullanacak olan sistemin daha da geliştirilmesi için yapılacak olan çalışmalar oluşan açıkların düzeltilmesini kullanıcılar için sistemin iyileştirilmesini sağlayabilir. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kişiler tarafından yapılan çalışmalarda ilk aşamadan itibaren beklentilerin karşılanabilmesi için var olan problemlerin çözülmesi ve iyileştirilmesi gerekir.

CakePHP geliştirme hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Kodlamalara dikkat edilmesi gerekir. Sistemin güvenli şekilde kullanılması için özellikle cakephp geliştirme çalışmalarında oluşacak açıkların belirlenmesi ve iyileştirilmesi önemlidir.
  • Veri tabanlarında kayıt edilecek olan işlemlerin özellikle ara yüz yöntemiyle sağlanması açısından etkilidir. Bu nedenle daha kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Sistemin daha kullanışlı hale gelebilmesi için düzenli şekilde yapılacak olan geliştirme çalışmaları özellikle kullanıcılara da avantaj sağlayabilir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap