web geliştirme analizi

AYRINTILARI

t t
Web Geliştirme Analiz Nasıl Yapılır
Web geliştirme analizi ile mevcut siteniz incelenerek yapılması gerekenler belirlenir. Hedef kitlenize daha iyi hitap etmek için site trafiğinizi arttıracak önlemler alınır.
Web Geliştirme Analiz Faydası
Web geliştirme ile web sayfanızın geliştirilmesi için yapılarak çalışmalar belirlenir. Ziyaretçi davranışları ve site trafiği ışığında yapılan yapılandırmalar ile trafiğiniz artacaktır.
R R
Web Geliştirme Analiz Çalışma Sonucu
Yapılan analiz sonucu varılan tespitler sitenizi iyileştirmek için hayata geçirilecektir. Bu sayede sitenizin ziyaretçi sayısı arttığı gibi satış ya da üyelik gibi geri dönüşler de artacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

İnternet adresleri ile ilgili olarak özellikle istatistiklerin bir arada bulundurulması ve gerekli ölçümlerin yapılması için web geliştirme analizi uygulamasından yararlanılmaktadır.

Web geliştirme analizi işlemleri sonrasında özellikle internet adresinizin daha geliştirilebilmesi için en uygun seçenekler bir araya getirilmektedir. Gerekli analizlerin daha sonra uygulanabilmektedir. Web geliştirme analizi sayesinde sahip olduğunuz adresiniz kısa sürede incelenerek yapılması gerekenler bir araya getirilmektedir. Web geliştirme analizi kitlenize daha iyi sunum yapabilmek için site trafiğinizi arttırmaktadır. Web geliştirme analizi web sayfanızın geliştirilmesi konusunda uygulanmak istenen çalışmaları devreye sokmaktadır.

İnternet adresleri özellikle daha gelişmiş uygulamaların bir arada bulunması için doğru araçlar ile analizin yapılması gerekmektedir. Google Analytics yazılımı kullanılarak web sitesi analizi esnasında kullanılacak olan araçlar arasındadır Ücretli ya da ücretsiz olarak yer verilen çok sayıda farklı aracın bulunması kullanıcıların en uygun programa erişmesine yardımcı olmaktadır. Kullanacak olan araçlarda farklı uygulamalar yer alsa da web geliştirme analizi uygulama esnasında yapılacak olan işlem hemen tamamın aynı şekilde görülmektedir.

Proje Analizi
Ekibimiz ihtiyaçlarınızı analiz eder ve bunları başarmak için gerekli olan yolları belirler.
U U
Rakip Analizi
SEO'da ilerledikleri yolları anlamak için güçlü rakiplere derinlemesine bir bakış atıyoruz.
Sayfa Düzenlemesi
Web siteniz, SEO tekniklerini uygulamak amacıyla optimize edilir ve güncellenir.
Kapalı Sayfa
Dış çabalar bina bağlantılarına yerleştirilir, saha dışı varlığını iyileştirir ve doğru kanallarla bağlantı kurar.
Raporlama
Müşterilerimize yaptığımız çalışmaların derinlemesine ayrıntısını ve elde edilen sonuçları veriyoruz.
h h
i i
Çalışma İyileştirme
SEO süreci devam ederken iyileştirme çalışmaları için çalışmalar sürekli güncellenmektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Web Geliştirme Analizi Nedir?

Web siteleri ile ilgili özellikle istatistiklerin alınması ve gerekli ölçümlerin yapılması için web geliştirme analizi kullanılmaktadır. Yapılacak olan analiz işlemlerinin ardından özellikle web sitesinin daha geliştirilebilmesi için en uygun seçeneklerin belirlenmesi sağlanabilir. Gerekli analizlerin yapılabilmesi için pek çok farklı araç kullanılabilir.

Nasıl Yapılır?

Kullanılacak olan farklı araçlar ile istatistikler ve ölçümler yapılabilir. Web sitelerinde özellikle daha gelişmiş sistemlerin kullanılabilmesi için yapılacak olan kontroller sırasında kullanılacak olan araçlar ile analizin yapılması sağlanabilir. Google Analytics Özellikle yapılacak olan web sitesi analizi sırasında kullanılacak olan araçlardan biri. Ücretli ya da ücretsiz şekilde kullanılabilecek çok sayıda farklı aracın bulunması özellikle kullanıcıların en uygun seçeneğin belirlemesini sağlayabilir. Kullanacak olan araçlarda ara birimler farklı olsa da araçların uygulama sırasında yapmış oldukları işlem hemen hemen hepsinde aynı olabilir.

Web geliştirme analizi hizmetimizi profesyonel ekibimize ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden web geliştirme analizi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • Yapılacak olan uygulamalar sırasında özellikle siteye gelen ziyaretçilerin sayısı ve aynı zamanda kullanıcı sayısı incelenmelidir.
  • Tıklanma oranı yapılacak analizlerde önemlidir. Yapılan incelemelerde özellikle tıklanma oranı görsel ya da video gibi içeriklerin verimliliğinin ölçülmesini sağlayabilir.
  • Siteye gelen ziyaretçilerin özellikle yeni ziyaretçilere olan oranının yüzdesel olarak hesaplanması gerekir.
  • Siteyi ziyaret eden kullanıcıların siteden ayrılma süresi hesaplanır. Bu sayede çıkma süreleri özellikle sitede araştırma yapıp yapmadıklarını anlamaya yardımcı olur.
  • Site içerisinde bulunan sayfaların görüntülenme sayısının hesaplanması gerekir. Bu sayı özellikle sitenin kullanıcılar tarafından incelenip incelenmediğini anlamaya yardımcı olur.
  • Daha çok e ticaret sitelerinde kullanılmakta olan dönüşümler özellikle yapılan satın alma oranının belirlenmesini sağlayabilir. Bu nedenle web geliştirme analizi nasıl yapılır? Diye düşünenler aynı zamanda dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat ederek analizin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayabilirler.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap