Facebook Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Facebook Yönetimi Neden Yapılır
Sosyal medya hesaplarının alanında uzman kişiler tarafından profesyonel olarak yönetilmesi etkisini arttıracaktır. Bu yüzden Facebook yönetimi uzman ellere bırakılmalıdır.
Facebook Yönetimi Faydası
Hedef kitle saptanarak, bu kitlelere yönelik paylaşımlarda bulunmak sayfa trafiğinizi arttıracaktır. Markanızın tanınırlığını ve satışlarını da olumlu etkileyecektir.
R R
Facebook Yönetimi Çalışma Sonucu
Facebook yönetimi sayesinde çok daha büyük kitlelere kısa sürede ulaşılabilir. Marka bilinirliğini arttırarak potansiyel müşterileri harekete geçirecek paylaşımlara imza atılır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Facebook yönetimi günümüzde profesyonel bir şekilde yapılmaya başlamıştır. Günümüzde facebook hesabı olmayan kişi, kurum ve şirket neredeyse yok gibidir. Özellikle günümüz şirket, firma ve internet sitelerinin kendi facebook hesaplarını kontrol etmeleri hem zor hem de etkisi oldukça az olmaktadır. Çünkü yapılacak bir sürü işin içerisinde paylaşımları ve yapılacak tanıtım faaliyetleri zaman ayırmak neredeyse imkânsız gibidir. Bu anlamda günümüzde birçok şirket ve internet sitesinin facebook hesapları profesyoneller tarafından yönetilmektedir.

İnternet sitemizde tarafından sunulan sosyal medya optimizasyonu hizmetleri arasında yer alan Facebook yönetimi hizmeti ile profesyonel çalışanlarımız şirketinizin ve internet sitenize ait facebook hesaplarınızı sizin adınıza profesyonel bir şekilde yönetmektedir. Bu anlamda yapılan he paylaşım ve diğer faaliyetler planlı ve hedef kitleye yönelik olarak gerçekleştirilmektedir.

İnternet sitemiz ekiplerince yapılan Facebook yönetimi hizmeti ile hem tanıtım hem de etkileşim profesyonel bir şekilde sağlanarak hedef kitlenin harekete geçirilmesi ve site trafiğinin arttırılması ile birlikte satışlarında hedef kitle harekete geçirilerek yükseltilmesi planlanmaktadır.

Kitle Araştırması
Facebook uzmanlarımız, sosyal medyada hedef kitlenizin nasıl etkileşime girdiklerini anlamak için hedef kitleniz üzerinde araştırma yapar.
Profil Optimizasyonu
Yaptığınız iş ile ilgili veya yaptığınız çalışmaları kitlenize en iyi şekilde sunabilmeniz için, şirket ya da şahıs profilinizi optimize ediyoruz.
İçerik Oluşturma
İçerik uzmanlarımız, özellikle Facebook ile etkileşimde bulunmak için çekici, görsel ve sosyal içerikler oluşturmaktadır.
b b
Yayınlama
İçeriğiniz, en fazla etki için planlanan belirli zamanlara sahip içerik planına göre yayına sunulur.
Etkileşim
acebook uzmanlarımız, sunduğunuz ürünlere ilgi ve istek oluşturmak için kitlenizle bağlantı oluşturuyor.
N N
Analiz
Facebook kampanyanlarınızı tamamlıyor, raporlar oluşturmaya ve maksimum değer için optimize etmeye devam ediyoruz.

Facebook Yönetimi Nedir?

Facebook sayfası yöneten kişiler için 6 farklı görevi kullanabilmektedir. Bir Sayfa oluşturduğunuz zaman, otomatik olarak bu sayfanın yöneticisi olarak yer alırsınız. Bu durum da sayfanın görünüşünü sadece sizlerin değiştirebileceği ve sayfa üzerinde sadece sizin paylaşımda bulunabileceğiniz anlamına gelmektedir. Dilerseniz yönetici rolleri atayabilir ve diğer kişilerin rollerini kolayca değiştirebilirsiniz. Birbirine bağlı durumda bulunan sayfalar ve Instagram hesapları konusunda sayfa rollerini öğrenmeniz gerekmektedir. Birden fazla kişinin bir sayfa üzerinde görevi olabileceğini, ancak her insanın kendine ait kişisel bir Facebook hesabının olması gerektiğini unutmamanız gerekmektedir.

Nasıl Yapılır?

Yayıncı, Facebook sayfası üzerinde içerik paylaşmanızı sağlamaktadır. Yayıncı, Facebook’ta içerik paylaşmanıza yardımcı olmaktadır. Ana sayfanızın ya da profilinizin en üstünde bulunmaktadır. Her iki konumda da aynı görevler yer alabilmektedir. Yayıncı metin kutusuna yazarak paylaş yazısına tıkladığınız zaman durumunuz güncel hale gelmektedir. Metin kutusunun içine tıkladığınız durumda ise paylaşabileceğiniz ilave içerik türleri görüntülenmektedir.

İçerik ekleme işlemi yaptıktan sonra, bir haberi yayına açmak için paylaşmanız gerekir. Belirli bir içerik türünü kapsayacak olan alt menüden çıkmak için çarpı işaretine tıklamalısınız.

Yayıncı, yapılacak olan her paylaşım için bir gizlilik ayarı seçebilmektedir. Metin kutusunun içerisine tıkladıktan sonra paylaşım düğmesinin yanında yer alan kilit simgesini kullanınız. Bu simgeye tıklandığında paylaşımınızı hangi kişilerin görebileceğini seçebilirsiniz. Yayıncı kutusunda yazı yazıp ardından içerik eklemeniz durumunda metin, paylaştığınız içeriğin üzerinde yorum şeklinde görülmektedir.

Facebook yönetimi hizmetinizi PROBAY MEDYA olarak güvenle ve garanti ile sizlere sunabilmemiz için ulaşınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  • Sayfanız markanızdan farklı şekilde bulunmamasını öneriyoruz.
  • Düzenli paylaşım yaparak görünürlüğünüzü arttırmalısınız.
  • Sayfa beğenme konusuna çok fazla takılmamalısınız.
  • Reklamsız kullanmanızı sizlere öneriyoruz.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Yorum yap

Sipariş Ver
Üye Ol / Giriş Yap