NELER YAPIYORUZ

2005 yılından bugüne edindiğimiz tecrübelerimize, yenilikleri ekleyerek, kendimizi bu yönde geliştirerek internet odaklı kurum ve kuruluşların bilişim ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hizmet aşamamızda analiz ederek, en doğru ve yüksek verimlilik sağlayarak, sistematik olarak hizmet sürdürmeye devam etmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile bilişim dünyasındaki yenilikleri takip ederek, en yeni sistemleri müşterilerimizin sistemlerine entegre etmekteyiz. Sürdürdüğümüz sistem aşamaları tamamı ile müşterilerimizin isteğine odaklı ilerlemektedir. Müşterilerimizin tercihleri dışında bir işlem yapılmamaktadır. Probay Medya olarak bilişim dünyasındaki gelişmeleri ve yenilikleri müşterilerimize en iyi şekilde sunmayı amaçlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz ülkemizin bilişim sektöründe ilerlemesini sağlamak, gelişmeleri ve yenilikleri yurtiçi ve yurtdışındaki kurumların bilgi sistemlerine entegre etmek, bu sektörde günden güne değişen sistem ve yenilikleri müşterilerimize sunmaktır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hizmetlerimiz

Firmamız SEO, Google Adwords, Özel Web Yazılım, Mobil Yazılım, Özel Dijital Pazarlama gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Verilen hizmetler müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılıp web sitelerimiz müşterilerimizin isteğine göre tasarlanmaktadır.

Projeleriniz için doğru ekip PROBAYMEDYA
Yaptığımız işi seviyoruz..
EKİBİMİZ

İş & Çözüm odaklı çalışan ekibimiz oluşabilecek sorunları en aza indirgemek amacı ile çalışmaktadır. Ekibimiz yapılan projelere gerekli hassasiyeti göstermekte ve işini en iyi şekilde yapmaktadır.

testimonial-team (Demo)
Yunus Emre Yalçın
Web Tasarım - Pazarlama
+90 542 515 62 15
Erdem Egin
Web Developer - UI/UX Designer
Esra Özbakır
Asistant
Tuğrul Günay
Graphic Designer
Busenaz Kaçan
Asistant
Sipariş Ver
Üye Ol / Giriş Yap