Amazon SEO

AYRINTILARI

t t
Amazon Seo Neden Yapılır
Amazon seo hizmetleri dünyaca ünlü Amazon sitesindeki sayfalarınızın rakiplerinizin önünde yer alarak arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması amacıyla yapılmaktadır.
Amazon Seo Faydaları
Kaliteli bir şekilde gerçekleştirilen Amazon seo hizmetleri Amazon sayfanızın hem satış hem de alaka anlamında daha üst sıralarda yer alması sağlanmaktadır.
R R
Amazon SEO Çalışma Sonucu
Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen Amazon seo hizmetleri sonucu rakiplerin önüne geçilerek Amazon internet sitesi üzerinden yüksek satış rakamlarına ulaşılabilmektedir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Kullanıcılar arama motorunu kullanarak bir ürünü aradığı zaman Amazon sayfasının sonuçların en üstte yer aldığını görebilmektedir.

Bunun nedenleri arasında ise amazon sitesinin en büyük siteler arasında yer almaktadır. Amazon SEO doğru tanımlaması ile üst sıralarda bulunmaktadır. Bununla beraber sitenin iç sayfalarında büyük bir rekabet yer almaktadır.

Amazon SEO uygulamaları Amazon sitesinde yer alan sayfalarınızın rakiplerinizin önünde yer alarak arama motorları üzerinde arandığı zaman daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir şekilde uygulanmaya devam eden Amazon SEO uygulamaları Amazon adreslerinin hem satış hem de alaka olarak daha üst sıralarda bulunmasına yardımcı olmaktadır. Başarılı bir şekilde yapılan Amazon SEO uygulamaları sonucu rakiplerin önüne geçilerek Amazon platformunda üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Amazon SEO uygulamalarımızı her zaman müşterilerimizin ürünlerini amazon üzerinden en iyi şekilde listelemek ve üst bölümler üzerinde göstererek satış adetini arttırmaya devam ediyoruz. Amazon için çalışma uygulanırken en ince ayrıntısına kadar analiz ederek listeleme işlemlerini yürütüyoruz. Ürünlerine belirleyeceğiniz anahtar kelimelerinizi özenli bir şekilde seçebiliyoruz.

Liste Optimizasyonu
Listelerinizin her biri, Amazon'un popüler platformunda potansiyel satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak için bireysel olarak güncellenir ve optimize edilir.
d d
Anahtar Kelime Stratejisi
Doğru anahtar kelimeleri hedeflemek başarının anahtarıdır; Potansiyel müşterilerinizin ne aradığını ve buna göre nasıl plan yapacağını belirliyoruz.
Ürün İncelemeleri
Amazon, ürününüzü nereye yerleştireceğinizi belirlemek için ürün incelemeleri kullanır. Profillerinizde olumlu değerlendirmeleri kolaylaştırıyoruz.
U U
İçerik Optimizasyonu
Ekibimiz, dönüşümleri ve görünürlüğü geliştirmek için sayfa içi içeriği görsel ve algoritma performansı için optimize eder.
Meta bilgisi
Her bir listenin, Amazon'un ürün aramalarındaki arama performansını geliştirmek için eklenen edilen tüm meta verilere sahip olduğundan emin olmuş oluruz.
Dönüşüm Optimizasyonu
Kitlenizin önündeyken, satışı kapatmak için doğru itirazda bulunmak için en iyi ve güzel bir değişikliğe sahip olmanızı size sunmuş oluruz.
Amazon SEO Nedir?

Bir kimse herhangi bir arama motorundan bir ürünü aradığında Amazon sayfasının sonuçların en üstte yer aldığını görmektedir. Bunun nedeni ise amazon.com adlı web sitesinin SEO alanındaki en büyük oyuncularından biri olmasıdır. Ancak şunu da göz önünde bulundurmalıyız ki, sitenin iç sayfalarında büyük bir rekabet bulunmaktadır.

Başarılı Amazon SEO’su İçin Adımlar:
  1. Amazon SEO’sunun algoritmasını anlamak gerekmektedir.
  2. Zorunlu anahtar kelime araştırması gerekir.
  3. Listeleme metninize alakalı anahtar kelimeler eklemek gerekmektedir.
  4. Girişinizdeki anahtar sözcükler için en iyi yerleşim bulunmaktadır.
Tıklama Oranını Etkileyen En Önemli Faktörler Nelerdir?
  1. Başlık ve Markaları önemlidir.
  2. Resim seçimi ve tarzı önemlidir.
  3. FBA / Prime önemlidir.
Amazon arama sonuçlarını satın alma ihtimaline göre sıralar ve bu iki faktör grubunu göz önüne alırsak:
  1. Performans Faktörleri: Bir ürünün bugüne kadar popüler / başarılı olduğunu gösterir. Buradaki önemli metrikler TO (tıklama oranı), dönüşüm oranı ve toplam satışlardır.
  2. Alaka Düzeyi Faktörleri: Bir ürünün arama sorgusuyla ne kadar iyi eşleştiğini gösterir. Alaka, esas olarak anahtar kelime kullanımı ve konumlandırma ile hesaplanmaktadır.

Bir ürünün alaka düzeyi anahtar kelimeye özgüdür, yani her arama terimi için değişmektedir. Bununla birlikte, performans faktörlerinin iyileştirilmesi, bir ürünün listelendiğinde tüm anahtar kelimeler için bir ürünün sıralaması üzerinde pozitif bir etkiye sahip olacaktır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap