LinkedIn Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Linkedin Yönetimi Neden Yapılır
Klasik sosyal medya ağlarından farklı olarak iş ilanı verme ve iş bulma için kullanılan Linkedin yönetimi ile iş hayatınıza ilişkin paylaşımlarda bulunulur ve sektördeki bilinirliğiniz artar.
Linkedin Yönetimi Faydası
Linkedin işyerleri ve kurumsal kimliğe sahip olanlar için oldukça avantajlı bir platformdur. İş dünyası içinde firmanızı tanıtarak daha büyük kitlelere ulaşması sağlanır.
R R
Linkedin Yönetimi Çalışma Sonucu
Linkedin yönetimi ile sayfanız kurumsal bir şekilde yönetildiğinden şirketinizin tanıtımı yapılacaktır. İşletmenizi büyütmek için gerekli nitelikli işgücü de Linkedin aracılığıyla sağlanacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Linkedin yönetimi günümüzde kurumsallık ve iş gücü temini anlamında oldukça önemlidir. Çünkü artık firmalar arasında rekabetin üst seviyeye gelmesi sonucu kalite ön plana çıkmış durumdadır. Kaliteli bir ürün ya da hizmet için en önemli öğe kaliteli ve vasıldı personellerdir. Linkedin platformu sayesinde aranılan vasıflı kişiler daha hızlı ev rahat bulunurken firmanın tanınması ve kurumsal kimliği daha iyi seviyelere çıkmaktadır. Artan saygınlık ve kurumsallık hedef kitle ve gelişim açısından son derece önemli hale gelmektedir.

İnternet sitemizde tarafından sunulan sosyal medya optimasyonu hizmetleri arasında yer alan Linkedin yönetimi hizmeti ile bu platformda yapılacak tüm paylaşım, tanınma ve iş gücü arama faaliyetleri hedefe yönelik ve profesyonel bir şekilde gerçekleşecektir. Bu sayede dünyanın en geniş iş ağından aranan nitelikte eleman temini en iyi şekilde sağlanabilmektedir.

İnternet sitemiz ekiplerince yapılan Linkedin yönetimi hizmeti ile ham firmanızın diğer firmalar ve iş dünyasında tanınırlılığı ve saygınlığı artarken hem de bilinçli hazırlanmış ilanlarla aranılan kriterlere tam olarak uyan personel temini sağlanmış olacaktır.

İşletme Sayfası Yönetimi
Organik stratejiler, uzun vadede istikrarlı büyümeye yol açarak, büyüme için daha iyi fırsatlara yol açabilir.
Bağlantı Yönetimi
Güçlü bir etkileşim yaratmak için markanıza bağlanır ve markanızı ilgili bir kitleye ulaştırırız.
İzleyici Yönetimi
Ücretli reklam fırsatları büyümeyi katlanarak artırabilir ve bu sayede işletmenizin daha hızlı büyümesine olanak tanır.
İçerik Stratejisi
İşiniz büyüdükçe, LinkedIn şirket sayfanız en iyi zihinleri ve yetenekleri işe almak için harika bir fırsat haline getirebiliriz.
Etkileyici Sosyal Yardım
Markanızı doğru bölgelerde konumlandırıp sektörünüzdeki etkileyici kişiler ve önemli profesyoneller ile bağlantı kurarak iş birliği oluşumunu sağlamak için çalışıyoruz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

LinkedIn Yönetimi Nedir?

LinkedIn günümüzde en fazla kullanılan sosyal ağlar arasındadır. Peki, LinkedIn yönetimi nedir ve nasıl kullanılır? Günümüzde sosyal ağlar vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır. Sosyal medyanın bir öğesi olarak yer alan LinkedIn, iş arayan ya da işveren firmaların kullandığı bir sosyal ağdır.

Diğer sosyal ağlarla benzerlik gösteren iş amaçlı kullanılan LinkedIn sitesi meslektaş gruplar ile kolay yoldan iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Dünyanın en geniş profesyonel iş ağı olarak bilinen LinkedIn’ in kullanımı son derece basittir. Arkadaş bulmanız için yapmanız gereken tek şey e-mail adresi üzerinden taratma işlemi yapmanızdır. Daha iyi bir iş itibarı elde edebilmek için müşterilerle iletişim içinde olmak gerekmektedir. Geniş kapsamlı bir işiniz varsa bu konu son derece önemlidir. Müşterilerinizi önemli hissettirmeniz gerekir. Bu uygulama itibar yönetiminde birinci kural olarak yer almaktadır. Kullanıcılar iletişim içinde olmanız gerekir. İletişim halindeyken hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

İlk olarak LinkedIn’de kariyer sayfası yaparken gümüş ya ad altın kariyer özellikleri altında sayfanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kariyer sayfanızı yükselttiğiniz zaman şirketinizdeki kariyer fırsatlarını daha kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. Gümüş ya da altın kariyer adresiniz sayesinde sizde tıklanabilir bir banner, özelleştirilebilirsiniz. Sayfanızın kimler tarafından görüntülendiğine dair detaylara kolayca erişebilirsiniz. Altın Kariyer Sayfası sayesinde siz ait sayfanızı görüntüleyen kullanıcılara farklı içerikler göstermek için profilinizi özelleştirebilirsiniz. En önemli noktalardan biri kariyer adresinizin URL’sinin değiştirilemez olduğu ve şirket isminizin içerisinde yer alacağı şekilde otomatik olarak yapılmaktadır.

LinkedIn Yönetiminizi Probay Medya’ nın Profesyonel Ekibine Gönül Rahatlığıyla Teslim Edebilirsiniz

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  • Kullanıcılarla etkileşim halinde olmanız gerekir.
  • Yeteneklerinizi abartmadan doğru şekilde yazmalısınız.
  • Profil resminize özen gösteriniz.
  • Klasik CV görüntüsünden uzak durmalısınız.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap