CEO itibar Yönetimi

AYRINTILARI

t t
CEO İtibar Yönetimi Neden Yapılır
Ceo itibar yönetimi çalışmaları firmanın başında bulunan kişinin sosyal medya üzerindeki imajının düzeltilmesi ve pozitif duygu ve düşüncelerin yaratılması için yapılmaktadır.
CEO İtibar Yönetimi Faydası
Ceo itibar yönetimi hizmeti ile firmanın ceo görevini üstlenen kişi ile ilgili karalayıcı ve yanlış bilgilerin önüne geçilerek pozitif bir izlenim yaratılması sağlanmaktadır.
R R
CEO İtibar Yönetimi Çalışma Sonucu
Ceo itibar yönetimi hizmeti ile firmanın başında bulunan kişinin çeşitli sosyal medya siteleri ve diğer internet sitelerindeki olumsuz yargıların tamamen önüne geçilip pozitif tanıtım sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Ceo firmanın başında olan kişi olduğundan ceo itibar yönetimi özellikle firmaların imajı üzerinde etkili olmaktadır. Sosyal medya kullanımında özellikle firmalar için CEO itibari oldukça önemlidir. Bu konuda yapılacak olan çalışmaların profesyonel şekilde gerçekleştirilebilmesi adına uzman ekip ile çalışma yapılmaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar özellikle sosyal medya kullanımında ortaya çıkabilecek negatif ve olumsuz haberlerin kısa süre içerisinde giderilmesini sağlamaktadır. CEO olarak şirketlerde özellikle ana temsilci durumunda olduğundan itibarlı ya da imajını doğrudan etkileyebilecek olumsuz haberlerin ortaya çıkartılması firmayı da olumsuz şekilde etkilemektedir.

Ayrıntılı şekilde yapılacak olan incelemeler doğrultusunda Ceo itibar yönetimi sayesinde ortaya çıkan her türlü olumsuzluğun giderilmesi sağlanmaktadır. Hızlı bir şekilde yapılan çalışmalar kısa sürede problemin çözülmesini sağlamaktadır. Gerekli görüşmelerin yapılmasının ardından başlatılacak olan çalışmalar itinalı bir şekilde yapılan incelemelerin sonucunda belirlenecek olan negatif durumların ortadan kaldırılmasını kapsamaktadır. Özellikle sosyal meydanın aktif bir şekilde kullanılabilmesi için var olan hesaplarda iyileştirme yapılarak kullanıcılar için avantaj elde edilmesi sağlanmaktadır.

CEO İtibar Yönetimi Nedir?

Ceo İtibar Yönetimi; şirket ve ya kurumun en başında bulunan kişinin itibarı ile kurumun itibarının bir araya getirilerek başarının sağlanmasıdır.

Ceo itibar yönetimi oldukça önemlidir. Çünkü Ceo’lar o şirket veya kurumun ana temsilcisi durumundadır. Yani bu kişinin itibari ve imajı doğrudan kurumun imajını etkilemektedir. Bu sebeple itibar yönetim hizmetlerinde ceo itibarını arttırıcı ve koruyucu faaliyetlere girişilmelidir. Ve bu itibar yönetimim ceonun şirketin başında bulunduğu süre zarfında devam etmelidir. Çünkü yapılacak en ufak bir boşlamada imajı zedeleyici durumlarla karşılaşma riski ortaya çıkmaktadır. Ve bunun sağlamanın en etkili ve hızlı yolu sosyal medya hesaplarının kullanımından geçmektedir.

Nasıl Yapılır?

Başarılı bir Ceo itibar yönetimi için kurumun başında bulunan Ceo’nun tüm sosyal medya hesapları oldukça detaylı bir inceleme tabi tutulmalıdır. Sosyal medya kullanıcıları ile CEO hakkında eksik yönlerini ve yanlışlarını da içeren çeşitli anket ve benzeri çalışmalar yapılmalıdır. Burada hedeflenen nokta eksik ve yanlışları belirleyerek bunları düzeltici ve tamir edeci itibar yönetimi çalışmaları gerçekleştirilmelidir.

Gerekli inceleme ve saptamaların yapılması ile hızlı ve profesyonel bir ceo itibar düzeltme ve iyileştirme işlemleri gerçekleştirilmelidir. Burada sosyal medya oldukça aktif bir şekilde kullanılmalı ve bu hesapların yönetimi profesyonel kişilere emanet edilmelidir. Aynı zamana itibarı koruyucu çalışmalarda ceo itibar yönetiminin etki alanındadır.

Başarılı Ceo İtibar Yönetimi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

Başarılı bir Ceo itibar yönetimi için dikkat edilmesi gereken noktalar ise şu şekildedir;

  • Ceo itibar yönetimi oldukça uzun sabır gerektiren bir durumdur.
  • Sosyal medya bu itibar yönetiminde oldukça aktif ve etkili bir şekilde kullanılmalıdır
  • Ceo adına olan sosyal medya hesapları profesyoneller tarafından yönetilmeli ve yönlendirilmelidir.
  • Ceo itibarını zedeleyici ve sürekli yapılan yanlış haberlerde yasal mercilere başvurulmalıdır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap