Instagram Pazarlama

AYRINTILARI

t t
İnstagram Pazarlama Neden Yapılır
En büyük pazarlama mecralarından birisi olması sebebiyle İnstagram pazarlama yapılır. ayrıca etkileri kısa sürede dahi çok büyük olacaktır.
İnstagram Pazarlama Faydası
Geniş kitlelere çok uygun maliyetler ile ulaşılacaktır. Ayrıca kelebek etkisi misali müşteri kitleniz sürekli olarak genişleyerek artacaktır. Üstelik en doğal yöntemdir.
R R
İnstagram Pazarlama Çalışma Sonucu
İnstagram pazarlama teknikleri ile adınızı tüm hedef kitlenize duyurabileceksiniz. Bu da satışlarınızın ve gelirlerinizin yüksek miktarda artmasına katkı sunacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

İnstagram pazarlama şirketlerin görsel olarak güvendiği hizmetler arasındadır. Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olarak bilinen instagram çok sayıda insana ulaşarak ürünlerinin tanıtımı ve satışını yapabilmesini sağlamaktadır. Günümüzde instagram etkinlik ve popülerlik konusunda en fazla kullanılacak olan sosyal medya platformu olarak yer almaktadır Bu nedenle instagram üzerinde ürün pazarlama stratejisini etkin olarak kullanmak gerekmektedir.

Dünya üzerinde en popüler sosyal medya platformları arasında bulunan İnstagram günümüzde firmaların ürünlerinin satışını yapmış olduğu bir yer durumuna gelmeyi başarmıştır.

En büyük pazarlama uygulamaları arasında yer alan İnstagram dünyanın en popüler sosyal medya siteleri arasındadır. Bununla beraber etkileri kısa sürede dahi çok büyük olmaya başlamaktadır. Geniş kitlelere çok daha uygun oranlarda maliyetler ile ulaştırılmaktadır. Bununla beraber kitleniz sürekli olarak genişlemektedir. Üstelik en doğal pazarlama yöntemi olarak bilinmektedir. İnstagram pazarlama teknikleri ile beraber adınızı tüm hedef kitlenize en iyi şekilde duyurabilirsiniz. Bu durum da satışlarınızın ve gelirlerinizin yüksek oranda artmasına katkı sunuyoruz. Instagram pazarlama uygulamalarınızı gönül rahatlığı ile işinde profesyonel ekibimize kolayca bırakabilirsiniz.

Kitle Analizi
Ekibimiz, hedeflerinizi fırsatlarla birleştirmek için Instagram varlığınızın derin analizini gerçekleştirecektir.
Profil Optimizasyonu
Markanızın sürekli dikkat çeken bir kitlenin önünde olmasını sağlamak için takipçilerinizle iletişim kuruyoruz ve profilinizi optimize ediyoruz.

İçerik Yönetimi
Instagram hesabınız, sorulara ve yorumlara cevap veren deneyimli ekibimiz tarafından yönetilmektedir.

b b
İçerik Yayınlama
Kitlenize güçlü bir mesajla ulaşmak için görsel olarak çekici ve güçlü sosyal içerikler oluşturuyoruz. Oluşturulan içerikleri belirlediğimiz uygun zamanlarda yayına alıyoruz.

Etkileyici Sosyal Tanıtım
Markanızı kitlelerinize ulaştırmak için Instagram'daki önemli içerik üreticilerine ve sayfalara ulaşıyoruz.

k k
analiz
Özel raporunuz, Instagram'da nerede olmanız gerektiğini ve hedefinize doğru ilerlemenizi belirtir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Instagram Pazarlama Nedir?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan İnstagram günümüzde firmaların ürünlerinin satışını gerçekleştirdiği bir yer durumuna gelmiştir.

İnstagram pazarlama firmaların görsel anlamda dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan instagramı kullanarak çok sayıda insana ulaşıp ürünlerinin tanıtımı ve satışını gerçekleştirme çalışmalarıdır. Ve günümüzde instagram etkinlik ve popülerlik anlamında en çok kullanılan sosyal medya platformu olmuştur ve bu platformun temelinde görsel paylaşımlar yatmaktadır. Bu durumda instagram üzerinde ürün pazarlama stratejisini etkili bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

Nasıl Yapılır?

Başarılı bir instagram pazarlama faaliyeti için öncelikle geniş kitlelere ulaşmış bir kullanıcı hesabı olmalıdır. Bunun için 2 yöntem vardır. İlki instagramda popüler olmuş ve geniş kitlelere sahip kullanıcı profilleri ile anlaşarak ürünlerin görsellerinin paylaşımı ile ürü tanıtımı ve pazarlamasını yapmaktır. Bu hız anlamında oldukça etkilidir. Ama maliyet bakımından çok daha sorunlu olan bir pazarlama yöntemidir. Diğer bir yöntem ise açılacak firma resmi instagram sayfası ile biraz sabır ve kaliteli paylaşımlarla takipçi sayınızı arttırarak ürünlerinizin pazarlamasını kendi profil sayfanızdan yapmanızdır. İkinci yöntem zaman olarak biraz uzun bir süre alsa da herhangi bir maliyet içermemesinden dolayı daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Sayfanızın tanınırlılığını arttırmak içinde yine popüler sayfalara belirli bir ücret karşılığında sizin sayfanızın tanıtımını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram pazarlama hizmetinizi gönül rahatlığı ile probay medya bünyesinde çalışan, işinde profesyonel ekibe bırakabilirsiniz.

İnstagram Pazarlama Faaliyetlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

İnstagram pazarlama yöntemi günümüzün en trend olan ve firmaların en çok tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. İnstagram pazarlama yöntemlerinde dikkat edilmesi gereken kısımlar bulunmaktadır. Bu kısımlar ise şu şekildedir;

  • Yapılan paylaşımlar özgün ve ilgi çekici olmalıdır.
  • Sayfanızı takip eden kişilerle sürekli etkileşim halinde olunmalıdır.
  • Ürünlerin görselleri paylaşırken İnstagramda o ürünü arayan kişilerinde sizin paylaşımlarınızdan haberdar olması için HASTAG kullanılmalıdır.

Paylaşılan ürünleri görsel anlamda profesyonel bir şekilde çekilmesi ve net bilgilerinin altında yer alması da son derece önemlidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap