Houzz Pazarlama

AYRINTILARI

t t
Houzz Pazarlama Neden Yapılır
Ev dekorasyonu ile ilgilenen müşterilere ulaşmak amacıyla bu yöntem benimsenir. Zira bu uygulamayı kullanan tüm herkes potansiyel müşteri konumundadır.
Houzz Pazarlama Faydası
Houzz pazarlama ev dekorasyonu için arayış içerisinde olan müşterilere ulaşmayı sağlar. Böylelikle aynı sektörde yer alan rakiplerinizin de önüne geçmeniz mümkün olacaktır.
R R
Houzz Pazarlama Çalışma Sonucu
Houzz pazarlama hizmetleri neticesinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinize sunabileceksiniz. Böylelikle gelirleriniz ve tanınırlığınız da artacaktır. Dolayısıyla maddi ve manevi anlamda başarı elde edeceksiniz.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Houzz pazarlama alanında pek çok insanın en önemli göstergelerinden bir tanesi dünyanın en geniş ve en özgün içerikleri bulunan mimari uygulamalarıdır. Ev dekorasyonu konusunda ilgilenecek olan müşterilere ulaşmak için bu yöntem uygulanmaktadır. Uygulamayı kullanacak olan tüm herkes potansiyel müşteri konumunda yer almaktadır. Houzz dekorasyonu konusunda arayış içerisinde bulunan müşterilere ulaşabilmektedir. Bu sayede aynı sektör içerisinde yer alan rakiplerinizin de önüne geçebilirsiniz. Houzz pazarlama uygulamalarında ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Bu sayede gelirleriniz ve tanınırlığınız da artmaktadır.

Houzz pazarlama konusunda ev dizaynı alanında hizmet veren firmaların son derece efektif bir şekilde yer almaktadır. Günümüzde ev dekorasyonu alanında insanların tercih ettiği konumda olmalarından dolayı firmanızın sahip olduğu ürünleri bu site sayesinde tanıtımı ve satış faaliyetlerini yürütebilirsiniz. Bu uygulama ile beraber ev dizaynına ilgi duyacak olan herkese ulaşabilme imkânından dolayı pazarlama stratejisinde en hızlı cevabı verebilirsiniz. Houzz pazarlama hizmetinizi gönül rahatlığı ile firmamız bünyesinde çalışan, uygulamalarında her zaman profesyonel ekibe bırakabilirsiniz.

Kitle Araştırması
Tekliflerinizi, ev sahiplerinin büyüyen pazarına rekabetçi bir şekilde konumlandırın.
Profil Optimizasyonu
Ekibiniz ve şirketiniz için ziyaretçilere geçmişiniz ile birlikte deneyimlerinizi de katarak harika bir görünüm sağlayan güçlü bir profil oluşturuyoruz.

İçerik Hedefleme
Kampanyalarımız, yerel pazarlarınızda sizinle çalışmak istemeleri muhtemel olanları hedeflemeye odaklanmaktadır.

b b
V V
Vitrin Düzeni
Onlara en iyi işinizi gösterin ve onların yeniden yapılanmaları için doğrudan size gelmelerini sağlıyoruz.

Kitle ile Etkileşim
Markanızı, projelerinizi ve sunduğunuz her şeyi kolayca erişilebilir kılarak hitap ettiğiniz kitlenin markanızla bağlantı kurabilmesini sağlıyoruz.

analiz
Diğer çevrimiçi yatırımlarda olduğu gibi, angajman da anahtardır. Onlara, bir otorite olarak hizmet etmek için en uygun soruları sormalarını sağlarız.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Houzz Pazarlama Nedir?

Houzz ev dizaynı konusunda birçok kişinin en önemli göstergesi haline gelen dünyanın en geniş ve en özgün içeriklerine sahip iç mimarlık uygulamasıdır.

Houzz pazarlama özellikle ev dizaynı konusunda hizmet sunan firmaların oldukça efektif bir şekilde yer aldıkları bir faaliyettir. Özellikle dünya çapında söz sahibi olmak ve tanınmak isteyen firmalar için oldukça cazip bir uygulamadır. Günümüzde ev dekorasyonu konusunda insanların ilk tercihi konumunda olduğu için firmanızın sahip olduğu tasarım ve ürünleri bu site arayıcılığı ile en iyi şekilde tanıtımı ve satış faaliyetleri yürütülebilmektedir.

Nasıl Yapılır?

Etkili Houzz pazarlama çalışmaları için özgün, modern ve dikkat çekici ev tasarımları gerekmektedir. Çünkü bu anlamda yüzlerce firma ile rekabet içinde olunacaktır. Bu sebeple özellikle en iddialı tasarımlarla bu platformda yer alınmalıdır. İnsanların bu tasarımları beğenmesi ve görüntülenmesi diğer kişilerinde dikkatini çekecek ve kartopu misali bir anda bütün dikkatler tasarımlarınız üzerinde olacaktır. Burada en önemli nokta oluşacak fırsatlara karşı oldukça hazırlıklı olmaktadır. Çünkü tüm dünya genelinde takip edilen bir uygulama olması bir anda tasarımınıza dünyanın dört bir yanında ilginin ve siparişlerin olması anlamına gelecektir. Aynı anda ev dizaynına ilgi duyan herkese ulaşabilme imkânından dolayı pazarlama stratejisinde olası taleplere en iyi ve en hızlı cevabı verecek şekilde hazırlıklı olunmalıdır.

Houzz pazarlama hizmetinizi gönül rahatlığı ile probay medya bünyesinde çalışan, işinde profesyonel ekibe bırakabilirsiniz.

Houzz dünya genelinde oldukça etkili olan bir uygulamadır. Ülkemizde özel bir uygulama olmadığından dolayı pazarlama stratejisini dünya pazarına yönelik yapılmalıdır. Houzz pazarlama faaliyetlerinden dikkat edilmesi gereken kısımlar ise şu şekildedir;

  • Özgün ve işlevsel ev dizaynı tasarımlarının paylaşımları yapılmalıdır.
  • Yapılan paylaşımlarda bilgi anlamında her türlü bilgi paylaşımlarla beraber sunulmalıdır
  • Yapılan paylaşımlar hedef kitleye yönelik olmalı ve görsel anlamda son derece profesyonel bir şekilde fotoğraflanmalıdır.
  • Pazarlamanın altından kalkabilecek kalitede ve deneyimde olunduğu kullanıcılara hissettirilmelidir.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap