Google+ Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Google+ Yönetimi Neden Yapılır
Google yönetimi ile amaç sanal alemde görünürlüğünüzü ve etkinizi artırmaktadır. Böylelikle aynı alanda faaliyet gösterdiğiniz rakipleriniz karşısında bir adım öne geçmeniz mümkün olacaktır.
Google+ Yönetimi Faydası
En çok kullanılan arama motoru Google’da arama sayfalarının üst sıralarında yer alma imkanı elde edilecektir. Bu da gelirlerinizin artmasının yanı sıra marka değerinizi de artıracaktır.
R R
Google+ Yönetimi Çalışma Sonucu
Sektörünüzde rakiplerinizin önüne geçecek ve tanınırlığınızı artırabileceksiniz. Böylelikle sanal alem üzerinden sizlere ulaşan müşterileriniz de artış gösterecektir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Google+ yönetimi uygulamasında genel amaçlardan bir tanesi sanal alemde görünürlüğünüzü ve etkinizi yükseltmektedir. Bu sayede aynı alanda faaliyet verilecek olan rakipleriniz karşısında bir adım öne geçmeniz gerekmektedir. En fazla kullanılacak olan arama motoru Google’da arama sayfalarında üst sıralarında bulunmaktadır. Bu uygulamada gelirlerinizin yükselmesi ile beraber marka değerinizi de arttırmaktadır. Sektörünüz içerisinde rakiplerinizin tam olarak önüne geçecek ve tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Bu sayede sanal alem uygulamasından sizlere ulaşacak olan müşterileriniz de artış göstermektedir.

Sosyal medya platformlarının insanlara kolayca ulaşması Google’ın da bu anlamda hareket etmesine neden olmaktadır.

Google+ ağına yeni katıldıysanız Google+ yönetiminin ara yüz olarak diğer sosyal medya platformlarından daha karışık olarak yer almaktadır. İlk zamanlarda Google+ üyeliği için davetiye alınması gerekse de şimdi herkes Gmail adresi ile üye olabilmektedir.

Bu platformun pek çok özelliği yer almaktadır. Bu konuları etkin bir şekilde kullanmak geniş bir çevreye ulaşmaktadır. Firmamız bu alanda sizlere hizmet vermektedir. Bu alanda son derece deneyimli ve eğitimli personelimiz ile hizmet veriyoruz.

Kitle Araştırması
Etkileyici içeriğinizi anahtar niteliği taşıyan kişi ve topluluklarla paylaşarak organik olarak yükselmenizi sağlarız.
İçerik Stratejisi
Markanıza doğru soruları sordurarak ve hedef kitlenizden doğru cevaplar alarak, alınan cevaplar sonucunda bir strateji belirlenmektedir.
İçerik tanıtımı
Google + 'da güçlü bir içeriğe ve tanıtıma sahip olmak, arama sonuçlarında size avantaj sağlayabilir.
v v
Etkileyici Sosyal Tanıtım
Google + 'da dağıtılacak ve paylaşılacak ilginç ve yenilikçi yayınlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
Topluluk yönetimi
Markanızı, sunduğunuz ürünle en uyumlu şekilde kitlelerle paylaşacak doğru kullanıcılarla bağlantı kurarız.
b b
Raporlama
Raporlarımız, Google + 'daki çalışmalarınızı ve dijital pazarlamanızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı oluyor.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Google+ Nedir?

Her geçen gün sosyal medya platformlarının daha da çok kişiye ulaşması Google’ın da bu konuda hareket etmesine neden oldu. Aslında daha önceden Buzz ile bir girişimde bulunan Google bunda pek bir başarı elde edemedi. Daha sonra Google+ platformunu oluşturdu. Hali hazırda pek çok kişi tarafından da kullanılmaya başlanan bu platformun bir tür sosyal medya ağı olduğunu ifade etmemiz gerekir.

Facebook’a benzetilse de daha çok imkan sunduğunu ifade edebiliriz. Örneğin toplu bir şekilde sohbet imkanı sunması, maillerinizi okumaya olanak sunması, güncel olaylardan haberdar olmanız sadece birkaç örnektir.

Google+ Nasıl Kullanılır?

Google+ ağına katılmadıysanız ya da yeni katıldıysanız Google+ nasıl kullanılır sorusunu bir müddet daha sormaya devam edeceksiniz. Zira arayüz olarak diğer sosyal medya platformlarından daha karışık olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İlk başlarda Google+ üyeliği için davetiye alınması gerekiyordu ancak şimdi dileyen herkes Gmail adresi ile üye olabilmektedir.

Ancak üye olmak etkin bir şekilde kullanmak anlamına gelmemektedir. Zira bu platformun pek çok özelliği bulunmaktadır ve bunları etkin bir şekilde kullanmak geniş bir çevreye ulaşmaya katkı sunmaktadır. İşte bunu başarabilmeniz için Probay ekibimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Bu alanda son derece deneyimli ve eğitimli olan personellerimiz sayesinde kısa süre içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Google+ yönetim hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız, sizde profesyonel ekibimizden ayrıntılı bilgi ve teklif almak istiyorsanız ulaşınız.

Fiyat Teklifi Hazırlarken Aşağıdaki Kriterleri Göz Önünde Bulundurmaktayız.

  1. Hangi kelimeler için çalışma yapmamızı istiyorsunuz?
  2. Kaç kelime için Seo optimizasyon çalışması yapmamızı istiyorsunuz?
  3. Sitenizin son halinin Google sıralaması ve SEO değerleri nedir?
  4. Sektörünüzdeki rekabet oranı nedir?

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap