Twitter Yönetimi

AYRINTILARI

t t
Twitter Yönetimi Neden Yapılır
En etkili iletişim araçlarından olan Twitter sayesinde sadece yayın yapmakla kalmaz, pek çok kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Böylece dijital pazarlama sahanız genişleyecektir.
Twitter Yönetimi Faydası
Twitter yönetimi ile hesabınız profesyonel bir şekilde uzman kişilerce yönetilir. Böylece amaç sadece paylaşım yapmak değil, bu paylaşımlara mümkün olduğunca geri dönüş almaktır.
R R
Twitter Yönetimi Faydası
Twitter yönetimi sayesinde pek çok takipçi ile iletişim kurulacak ve bire bir pazarlama stratejileri uygulanacaktır. Böylece satış rakamlarınız katlanacaktır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Sizde Twitter yönetimi sorusunu merak ediyorsanız anında sizde yazımızı okuyabilirsiniz. Twitter maksimum olarak 140 karakter uzunluğuna sahip sosyal ağ olarak yer almaktadır. Twit atmak için yapacağınız şey Twitter adresine giriş yaparak hesap açmak olacaktır. Size ait bir kullanıcı adı ya da şifre belirledikten sonra uygulama içerisinde fotoğraf yükleyerek Twitter’ı sizde kolayca kullanabilirsiniz.

Twit atmanız esnasında herhangi kelime başına “#” sembolü koyduğunuz zaman, yazılan kelime bu kelimeyi içerek olan diğer paylaşımları anında okuyabilirsiniz. Twitter adresi üzerinde kullanıcı isimlerinin önünde “@” işareti kullanıcı adıdır. Twitter’da özel mesajları sadece sizi takip eden kullanıcılara kolayca gönderebilirsiniz.

En etkili iletişim araçları arasında yer alan Twitter sayesinde yayın yapmakla kalmamanın yanında, pek çok kişiyle iletişim kurabilirsiniz. Bu uygulama ile dijital pazarlama sahanız genişlemektedir. Twitter yönetimi ile beraber hesabınız profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu sayede amaç sadece paylaşım yapmak değil, paylaşımlarda doğru geri dönüş almaktır. Twitter yönetimi ile beraber pek çok takipçi ile iletişim kurabilir ve bire bir pazarlama stratejisi yapabilirsiniz.

Profil Optimizasyonu
Twitter varlığınız için uzun vadede alakalı bir takipçi kitlesi için özel kampanyalar oluşturmaktayız.
İçerik Stratejisi
İçerik üretiminde iyileşme ve daha hızlı bir satış döngüsü için önemli etkiyle, potansiyel müşteriler ile birlikte anlaşmalar oluşturulur.
Etkili Takipçi
Attığınız tweet'leri daha hızlı bir şekilde geri dönüşüm almak için bir yol olarak kullanıyor ve daha hızlı kanal büyümesi ile birlikte potansiyel müşteri elde etmek için doğru kitleleri hedefliyoruz..
T T
Twitter Kartları
İçeriğiniz, kısa ve etkili bir şekilde yaptığınız iş hakkında bilgi vermeli ve sizi hedeflediğiniz kitlenize ulaştırmalıdır.
Twitter Reklamcılığı
Markanızla etkileşime girme olasılığı yüksek olan sosyal medya kanallarını belirliyor ve takipçilerinin göreceği bir şekilde reklamlarınızı yapıyoruz.
Özel raporlar
Özel raporunuz, iş hedeflerinizle ilgili ölçümleri ve olması gereken konuma ne kadar yaklaştığınız ile birlikte kat ettiğiniz yol hakkında bilgileri içermektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Twitter Yönetimi Nedir?

Sizde Twitter yönetimi nedir ve nasıl kullanılır? Konusunu merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Twitter maksimum 140 karakter uzunluğuna sahip mesajlar atılan bir sosyal ağdır. Twit amak için sadece Twitter adresine giderek hesap açmak olacaktır. Sizlere ait bir kullanıcı adı ve şifre belirledikten hemen sonra fotoğraf yükleyerek Twitter’ı kullanabilirsiniz.

Twit atmanız sırasında herhangi kelime başına “#” sembolü koymanız durumunda, yazılan kelime bu kelimeyi içeren diğer paylaşımları okuyabilirsiniz. Twitter’da kullanıcı isimlerinin önünde “@” yer alırsa, kullanıcı tarafından görülür. Twitter’da özel mesajı sadece sizi takip eden kullanıcılara gönderebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Twitter’a ilk kez kayıt yapıyorsanız, twitlerini okuyacağınız kişileri ve kurumları takip etmeniz gerekmektedir. Twitter, kullanmış olduğunuz E-posta veya size ait yer alan Facebook hesabı ile ilgili bilgileri girerek kolayca arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Belirli bir profili aramak istemeniz durumunda arama kutusundan istediğiniz herhangi bir şeyi görebilirsiniz. Twitterda birisini ya da bir kurumu takip etmeniz için o kişi ile herhangi bir bağlantınızın olması gerekmemektedir. Bununla beraber Twitter’da birçok takipçisi yer alan profiller gerçek bir kişiye veya kuruma ait olmasına gerek yoktur. Kullanıcılardan haber almak, attıkları twitleri görmek için takip et butonunu kullanabilirsiniz. Twitter uygulamasında takip ettiğiniz kişi herhangi bir twit attığı zaman siz bu twiti kendi sayfanızda kolayca okuyabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımları

  • Devamlı olarak kendiniz hakkında bilgi verici tweetler yazmamalısınız.
  • Tweetlerinizi yazarken küfür içerikli paylaşımlar yapmamanızı öneriyoruz.
  • Yazılarınızı yazarken her zaman doğru Türkçe kullanmaya çalışmalı ve yazım kurallarına uymaya özen göstermelisiniz.
  • Kendinizi fazla gizemli bırakmadan kendinizden bahsedebilirsiniz.
  • Özgeçmişiniz içerisinde görüş ayrılıklarına yer vermemelisiniz.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap