Video SEO

AYRINTILARI

t t
Video SEO Neden Yapılır
Video seo hizmetinin amacı arama motorlarındaki video içeriklerinde de internet sitelerinin aramasının yapılarak üst sıralarda site içerisindeki videoların yer almasını sağlamaktır.
Video SEO Faydası
Video seo hizmeti sayesinde derin öğrenme sayesinde firmanın tanıtımı ve bilinirliliği hem bilinçaltında gelişir hem de sitenin hedef kitleye daha etkili ulaşması sağlanmaktadır.
R R
Video SEO Çalışma Sonucu
Gerçekleştirilen video seo hizmeti sonucu normalde çok uzun metinlerle yapılabilecek ilerleme görseller sayesinde çok daha etkili ve kısa sürede gerçekleşmektedir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Video Seo hizmetleri günümüzde en etkili ve en çok tercih edilen seo hizmetleri arasında yer almaktadır. Web sitelerinde amacına uygun ve ideal biçimde hazırlanmış videolar hem insanları daha fazla etkilerken hem de web sitenizin insanları daha hızlı ve daha uzun süre etkilemenize yardımcı olmaktadır. Bu anlamda videolar normal görsellere göre 3 kat daha fazla ilgi çekmekte ve kalıcılık sağlamaktadır.

Video seo hizmetlerinin temelinde hazırlanacak videoların insanları nasıl etkileyeceği ve video hazırlarken hangi noktalara dikkat edileceği konusundadır. Çünkü amacı dışında hazırlanan videolar insanları etkilemek yerine tam tersi insanların siteden uzaklaşmasına ve bir daha o siteyi tercih etmemesine sebep olacaktır.

Video seo hizmetlerinde videoların ilgi çekici içeriğe sahip olmaları, videoların görüntü kalitesi, videoların montajlaşması, video içeriklerinin hedef kitleye yönelik olması, video yayınlarken videoların ön plana çıkması için doğru ve dikkatli bir etiketleme yapılması, video açıklamalarının yeterli ve etkileyici bir şekilde yazılması ve bu açıklamaların çok fazla uzunluğa sahip olmaması ve verilmek istenen mesaja sahip olması şeklinde sıralanabilmektedir.

Kanal Optimizasyonu
Video kanalınız veya sayfalarınız, arama motorlarının onları bulmalarına ve rakip içerikler üzerinde onları tercih etmelerine yardımcı olacak şekilde optimize ediyoruz.

U U
Video Optimizasyonu
Videolarınızın bulunmasına yardımcı olmak ve performanslarını organik olarak geliştirmek için kapsamlı bir strateji geliştiriyoruz.

Anahtar Kelime Stratejisi
Doğru anahtar kelimelere ve destekleyici içeriğe sahip olmanızı , az trafik ve rekabet trafiği arasındaki farkı gözle görülür hale gelebilmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Katılım
Maliyetinizi düşürmek ve oynatma performansını artırmak için görsel içeriğiniz için doğru dağıtım kanalını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Görüntüleyici Katılımı
Görüntüleyenlerinizle etkileşimde bulunmanın farklı yollarına sahip olmak, izleyicileri gelecekte tekrar sunmak ve daha iyi bir arama performansı sağlamak anlamına gelir.

h h
Rekabet Analizi
Rekabetiniz hakkında bilgi sahibi oluruz ve onları yenmek için bir strateji oluşturma planlarındaki delikleri tespit ederiz.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Sizler de eğer çalışmalarınızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

Video SEO Nedir?

Yapılan çalışmalar sonucunda web sitenizde bulunan videolar ile ziyaretçilerinizi 3 kata kadar daha fazla web sitesinde tutabileceğiniz ortaya çıkmaktadır. Bu durumda da Video Seo çalışmaları yaparak sağlayabilirsiniz.

Video Seo yaparken ise bazı unsurlara dikkat etmelisiniz. Yaşadığımız bu çağda en çok kaliteli içeriğe sahip videolar izlenmektedir. Bu yüzden sitenizde bulunduracağınız videolar 1080 çözünürlüğünde olmalı ve diğer çözünürlülüklere çevrilebilir olması oldukça fazla önemlidir.

Kaliteli İçerik

Videolar yaralı olmalıdır, insanların ilgisini geçerek daha çok insan topluluğunun izlemesini sağlamalıdır. Video içeriğiniz ne kadar kaliteli ise o derece olumlu bir dönüş alırsınız.

Video sıralanması için önemli kriterler şunlardır:

  1. Videoların ortalama izlenme süresi
  2. Yapılan yorumlar
  3. Abone olan insan sayısı

Video SEO Verileri:

  1. Başlık – Başlıkta en iyi anahtar kelimeler olmalıdır.
  2. Açıklama – 205’den fazla kelimeler olmalıdır. Açıklama bölümünde videodaki metinlerde bulunursa daha iyi bir işlem gerçekleştirilebilinir.
  3. Etiketler – Etiketleri eklemek oldukça meşakkatli bir iştir, iyi etiketleri yapılan bir video diğer videolar arasında en üst sırada olmanıza olanak sağlayabilir.
  4. Kategori – Videonun içeriği ile bağlantılı olarak en uygun kategoride listelenmiş olduğundan emin olunmalıdır.
  5. Konum – videoda değişiklik ya da eklemeler yapmanız için ayarlar kısmına konumlanmış ayarlamalardan yapabilirsiniz.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap