ACT-ON PAZARLAMA OTOMASYONU

AYRINTILARI

t t
Act-On Pazarlama Otomasyonu Nasıl Yapılır
Şirketinizi büyütmek için daha fazla tanıtım yapmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak gerekir. Bunun için de pazarlama otomasyonları en büyük yardımcınızdır.
Act-On Pazarlama Otomasyonu Faydası
Act-on pazarlama otomasyonu başarılı bir şekilde müşterilere ulaşmaktadır. Sizin seçtiğiniz kanallardan, istediğiniz kriterlerdeki kişilere ulaşacak ve tanıtımınızı yapacaktır.
R R
Act-On Pazarlama Otomasyonu Çalışma Sonucu
Bu pazarlama yönteminde potansiyel müşterilere ulaşıldığı için geri dönüş alma oranı çok daha yüksek olacaktır. Bu da satışlarınızın artması ve büyümeniz anlamına gelecektir.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Act-on pazarlama otomasyonu konusunda en iyi hizmeti sizlerle bir araya getiriyoruz. Sizin seçtiğiniz kanallar üzerinden, Act-on pazarlama otomasyonu kullanılarak istediğiniz kriterlerdeki kişilere ulaşılmaktadır.

Modern pazarlama yöntemleri içerisinde bulunan Act-on pazarlama otomasyonu daha çok kullanılmak istenen CRM sistemleri ile entegre edilmektedir. Act-on pazarlama otomasyonu kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Markanızın veya firmanızın pazarlama konusunda ki etkin hizmetini bu uygulama ile beraber kolayca arttırabilirsiniz.

Act-on pazarlama otomasyonu ile beraber çalışanların verileri daha kolay şekilde saklanmaktadır. Bununla beraber özellikle markaların kitlelere ulaşması için gerekli çalışmalar dijital platformlar üzerinden firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılan Act-on pazarlama otomasyonu ile beraber her ayrıntıya dikkat edilmekle beraber kişiselleştirme çalışmalarının yapılması özellikle markanızın farkını ortaya çıkarmaktadır.

Sahip olduğunuz firmanızı daha büyük hale getirmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak gerekir. Bu konuda Act-on pazarlama otomasyonu en büyük yardımcınız olarak yer almaktadır. Act-on pazarlama otomasyonu yönteminde potansiyel müşterilere ulaşılmasından dolayı geri dönüş alma oranı son derece yüksek olacaktır. Bu uygulama da satışlarınızın artmasını sağlamaktadır.

Müşteri Kazanma
Act-On, çabalarınızdan potansiyel müşteri kazanma yeteneğinizi geliştirmek için yeni kampanyalar ve açılış sayfaları oluşturmayı kolaylaştırmak üzerine kurulmuştur.

b b
U U
İçerik Stratejisi
Dinamik içerik, pazarlamacıların pazarlanan ürünün kitlelerinizin her birine hitap ettiğinden ve kişiselleştirilmiş içeriklerden oluşturulmasına olanak tanır.

Müşteri Devamlılığı
Potansiyel müşterilerinizin zaman içinde doğru olmasını sağlayarak ve pazarlama kanallarınıza güncel potansiyel müşterileri bağlayarak uzun vadeli ilişkiler kurun.

Kanal yönetimi
Tüm pazarlama girişimlerinizde markanızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Çevrimiçi reklamları, sosyal medyayı ve diğer kanalları birbirine bağlıyoruz.

Mobil Uyumlu
Satışlarınız ve pazarlamanız devam ederken, pazarlama otomasyonunuz da. Act-On, mobil uyumlu deneyimler sunar.

Dönüşüm Optimizasyonu
Çevrimiçi satış deneyiminizin her bir parçasını, satış ekibinizin bunları ödeme yapan müşterilere dönüştürme konusunda en iyi şansa sahip olmasını sağlamak için uyarlıyoruz.

ACT-ON PAZARLAMA OTOMASYONU Nedir?

Modern pazarlama yöntemleri arasında yer alan act on pazarlama otomasyon hizmeti özellikle kullanacağınız CRM sistemleri ile entegre bir şekilde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Kullanıcılara kolaylık sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Markanızın ya da firmanızın pazarlama alanındaki etkisini arttırmak istediğinizde tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır.

Yapılan çalışmalar sırasında çalışanların verileri daha kolay şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda özellikle markaların hedef kitlelerini daha rahat şekilde ulaşması için gerekli çalışmalar dijital platformlar üzerinden sürdürülmektedir. Yapılan düzenlemelerde her ayrıntıya dikkat edilmesinin yanı sıra kişiselleştirme çalışmalarının yapılması özellikle markanızın farkının ortaya konulmasını sağlamaktadır.

Nasıl Yapılır?

Gerekli çalışmaların profesyonel şekilde yapılması için bu alanda profesyonel hizmet alınması gerekir. Yapılan görüşmeler sırasında özellikle markanın ihtiyaçlarının belirlenmesinin ardından daha hızlı şekilde büyüyebilmesi adına Act-On Pazarlama Otomasyon çalışmaları yapılmaktadır. Küçük firmaların kısa süre içerisinde büyüyebilmesi için yapılacak olan pazarlama otomasyon çalışmalarının etkin bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Özellikle komuta merkezi sayesinde doğru mesajlar almanızı ve doğru insanlara rahatlıkla ulaşım sağlamanızı gerektirecek olan araçlar üzerinden çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Pazarlama başarısının artırılması için tercih edilebilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Kısımlar

  • En önemli noktalardan birisi özellikle pazarlama otomasyon çalışmalarında mutlaka profesyonel kişiler ile çalışma yapılması gereklidir.
  • Pazarlama çalışmalarının başarınızı arttırması söz konusu olduğundan pazarlama ekibine destek sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ancak bu noktada yapılacak olan çalışmaların pazarlama ekibine doğru veriler vermesi önemlidir.
  • Hedef kitleye ulaşma konusunda etkili olduğu gibi alınacak olan geri dönüşler doğrultusunda gerekli çalışmaları etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi özellikle pazarlamanın başarılı olmasını sağlamaktadır.
  • Düzenli şekilde analizlerin yapılması geliştirme çalışmalarıyla başarınızın artmasını sağlayabilir. Analizler çalışmaların başarısını belirlemek amacı ile kullanılır.

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Yorum yap